רוצה פרטים על קורס מנהלי אירועי ספורט?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס ניהול ואבטחה באירועי ספורט

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס מנהלי אירועי ספורט? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מנהלי אירועי ספורט

 

חוק איסור אלימות בספורט נחקק בשנת 2008 במטרה להביא לצמצום האלימות באירועי הספורט הנערכים בישראל. החוק מתיר לשוטרים ולקציני משטרה להרחיק מאירועי הספורט אנשים שמפריעים לסדר הציבורי התקין, אם מדובר בהתפרעות מילולית, בהתפרעות פיזית או בהתבטאות גזענית.

 

בית המשפט רשאי להחליט על הרחקת המתפרעים מאירועי ספורט לתקופות ארוכות ואף להביא למאסרם. בנוסף לכך, חוק איסור אלימות בספורט קובע את הכשרתם ואת הסמכתם המקצועית של בעלי התפקידים שיהיו אחראים לניהול ולאבטחת האירוע כמו גם את יתר התנאים הנדרשים לקיום האירוע.

 

קיראו עוד על: קורסי ספורט

 

מטרת הקורס

 

קורס מנהלי אירועי ספורט הוא קורס מקצועי שמוצע כיום במגוון רחב של מסגרות ומוסדות לימוד. הקורס מיועד להכשיר ולהסמיך את המשתתפים לתכנון ולניהול אירועי ספורט ולביצוע פעולות פיקוח ובקרה הנדרשות לצורך ניהול תקין של האירוע, אם במצב שיגרה ואם במצב חירום.

 

תוכנית הלימודים

 

במהלך הקורס המשתתפים רוכשים את הידע המקצועי, העיוני, המעשי והמקצועי הנדרש לניהול תקין של אירועי ספורט, ולפיקוח ולבקרה עליהם, ובכלל זה כל ההיבטים הבטיחותיים הנדרשים לביצוע המטלות המוגדרות בתחום אחריותם. מנהלי אירועי הספורט נדרשים גם להכיר את כל החוקים ואת הנהלים המתבקשים לצורך ניהול אירועי ספורט ולכן תוכנית הקורס מקיפה גם את הנושאים וההיבטים הנדרשים בתחום החוקתי והניהולי.

 

בנוסף לכך, המשתתפים בקורס רוכשים מיומנויות לבניית מערך כולל שיספק מענה הולם במצבי חירום ויסייע להתמודדות עם ההתפתחויות השונות שעשויות להתרחש במהלך האירוע.

 

 

נושאי לימוד

 

נושאי הלימוד בקורס מנהלי אירועי ספורט עשויים להשתנות בין מוסדות הלימוד השונים, אולם על פי רוב הם כוללים את ההיבטים המשפטיים הנוגעים לתפקיד, וכן את הידע בדבר הגדרת הסמכויות של בעלי התפקידים, האמצעים הדרושים לסיכול פיגועים ואירועי חירום, הדרכים להכנת סקר סיכונים, הגדרת תפיסת האבטחה והמענה המבצעי ולימוד הידע והשיטות להנעה, למנהיגות ולמניעת אלימות בספורט. מלבד זאת, פעמים רבות, המשתתפים בקורס יצאו לסיורים מקצועיים ומודרכים וישתתפו בסדנאות מעשיות לפיתוח מיומנויות ניהול.

 

משך הקורס

 

משך הקורס עשוי להשתנות בין המוסדות השונים אך על פי רוב קורס מנהלי אירועי ספורט מתפרס על פני 139 שעות לימוד אקדמאיות.

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה לקורס עשויים להשתנות בין המוסדות השונים אך במרבית הפעמים לקורס מנהלי אירועי ספורט יתקבלו מועמדים שיעמדו בתנאים הבאים:

  • מעל גיל 21
  • בעלי שליטה בשפה העברית
  • ללא עבר פלילי
  • בוגרי 10 שנות לימוד לפחות
  • שיעברו ועדת קבלה

 

שכר לימוד

 

שכר הלימוד עשוי להשתנות בין מוסדות הלימוד השונים אך במרבית המקרים שכר הלימוד בקורס מנהלי אירועי ספורט ינוע בטווח שבין 4900 - 6500 שקלים.

 

תעודה

 

בוגרי קורס מנהלי אירועי ספורט שיעמדו בהצלחה בדרישות הלימודים יהיו זכאים לתעודת גמר מקצועית מטעם המוסד הלימודי. בנוסף, במקרים רבים הבוגרים יהיו זכאים גם לקבלת תעודת הסמכה רשמית מטעם משטרת ישראל.

 

אפשרויות התעסוקה

 

בוגרי הקורס יוכלו לעסוק בניהול אירועי ספורט בהיקפים שונים מהרמה המחוזית ועד לרמה לאומית.

 

מוסדות לימוד

 

קורס מנהלי אירוע ספורט מתקיים במוסדות לימוד רבים ברחבי הארץ וביניהם: קמפוס שיאים, היחידה לביטחון לאומי, המכללה האקדמית ווינגייט, המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון ועוד. 

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות נוספים ללימודי ספורט, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס מנהלי אירועי ספורט?

רוצה לדעת יותר על קורס מנהלי אירועי ספורט?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס מנהלי אירועי ספורט

חוות דעת של סטודנטים: קורס ספורט

התקבלו 2 דירוגים בציון ממוצע 4.5 מתוך 5

טיפים ממומחים בנושא קורס ספורט

"החומר שספורטאים אלופים עשויים ממנו הוא קודם על עבודה קשה והתמדה יום יומית. אין דבר אחד שבונה ספורטאים כי להיות הכי טוב זה מכלול של הרבה דברים. חשוב להקשיב לאחרים שרוצים בטובתך. צריך גם לדעת לקבל הפסדים כמשהו זמני. לא מעט פעמים בחיים קרה שכמעט ויתרתי, אתה חייב לפתח תכונה של ווינר – כמו לוחם, או אריה."
אורי ששון
ג`ודוקא ישראלי, זוכה מדליית ארד
Whatsapp Whatsapp