רוצה פרטים על קורס מנהיגות?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מנהיגות

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס מנהיגות? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מנהיגות

 

מה זה קורס מנהיגות?

 

המנהיגות הינה היכולת של אדם מסויים להוביל אנשים או תהליכים אל עבר חזון או מטרה משותפת. לצערנו, לא כולנו ניחנו בתכונה זו באופן טבעי ויש האומרים כי בכדי להחזיק בה, צריך להיות גם בעלי מגוון נרחב של תכונות נוספות. הקורס עוזר למשתתפיו לפתח את מגוון התכונות הנ"ל במטרה לייעל ולשפר את חייהם ולהוביל אנשים אל מטרה מסוימת.

 

קורס זה עוזר לפתח את יכולת השפעתם של משתתפי הקורס על האנשים שבסביבתם ועל מוטיבציה של אנשים. אך קודם לכן, צריך לנסות ולהבין מה מניע אנשים ולנסות לזהות את הגורם המצית את המוטיבציה שלהם. לרוב, סמכות אשר מוענקת עקב תפקיד אינה מעידה על מנהיגות. 

 

מה לומדים בקורס מנהיגות?

 

הקורס כולל נושאי לימוד רבים המשתנים ממוסד למוסד. בין הנושאים הנלמדים במרבית קורסים אלו: סוגי מנהיגות (מנהיגות צבאית, חינוכית, ארגונית, מנהיגות דעה או רעיונית, חברתית, מנהיגות פוליטית, עסקית, אישית, פורמלית- לא פורמלית, מנהיגות מעצבת), היכולות אשר מיוחסות למנהיג, תכונות המנהיג (מהווה דוגמה אישית, בעל יכולת הצגת חזון, יכולת להובלת שינויים, יכולת איזון בין שכל ורגש, אומץ, הבנה, כושר ארגון, האצלת סמכויות ועוד), מנהיג מתגמל ומנהיג מעצב, מנהיג חיובי ומנהיג שלילי

 

היכן לומדים?

 

בין מוסדות הלימוד: "פתוח מנהיגות עיסקית" מבית Coaching למנהלים מובילים של הבצפר, מית"ב- במכללת אורנים לחינוך, בית ברל, המכללה האקדמית גליל מערבי, המרכז השתלמויות- בר אילן, אוניברסיטת חיפה, פיתוח, מכללת אפיק ועוד.

 

כמה זמן נמשך הקורס?

 

אורך זמן הקורס משתנה בין מוסדות הלימוד, קיימים מסלולי לימוד מקיפים מאוד האורכים כ- 3 שנות לימוד, למרות זאת, לרוב מדובר על קורסי הסמכה קצרים יותר האורכים כ-120 שעות לימוד.

 

מהו קהל היעד והאם יש תנאי קבלה?

 

למרות הטעות הרווחת, קורס זה אינו מיועד אך ורק עבור מנהלים, כיום גם עובדים מתחומים שונים הרוצים לייעל ולשפר את סיכוייהם למצוא עבודה טובה יותר המאפשרת להם להתקדם, להתפתח ולהתקרב יותר ויותר אל היעד עליו חלמו במשך כל ימי חייהם.

 

מהן אפשרויות התעסוקה בהמשך?

 

בתום לימודי הקורס, יוכלו בוגריו ליישם בצורה פרקטית במטרה לזכות בעבדה נחשקת, משרה אטרקטיבית, קידום או אפילו להשליך את מה שלמדו בקורס על עבודתם הנוכחית ובכל לשפר ולייעל את הארגון.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס מנהיגות?

רוצה לדעת יותר על קורס מנהיגות?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס מנהיגות

חוות דעת של סטודנטים: קורס מנהיגות

התקבלו 3 דירוגים בציון ממוצע 2.3 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp