רוצה פרטים על קורס ממכיל מוסמך?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי ממכיל מכולות מוסמך

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס ממכיל מוסמך? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ממכיל מכולות מוסמך

 

ישנם קורסים רבים העוסקים בתחום המטענים, חלקם מבוקשים יותר וחלקם פחות. אחד מהקורסים המרתקים ביותר בתחום זה הוא קורס ממכיל מכולות מוסמך. קורס ממכיל מכולות מוסמך הינו קורס ממוקד, אשר מכשיר את משתתפיו בהמכלת מכולות וטיפול בחומרים מסוכנים בהתאם לחוקים ולתקנות בינלאומיים.

 

בסיום הלימודים, בוגרי הקורס מוסמכים כממכילי מכולות, מטענים כלליים ומטענים מסוכנים לפי הדרישות של מנהל הספנות והנמלים.

 

מטרת הלימודים בקורס ממכיל מכולות מוסמך הינה הקניית מיטב הידע התיאורטי והמעשי הדרוש לשם המכלת מכולות בצורה יעילה, נכונה וזהירה. הלימודים בקורס זה הם מקיפים ומקצועיים והם מכינים את התלמידים לקראת למבחני ההסמכה, בהתאם להנחיות של IMO.

 

הלימודים בקורס זה מתאימים בעיקרם לכל העוסקים בשיגור ובשינוע של מטענים, שכן עליהם להיות בקיאים בכללי אריזה והמכלה נכונים ובאופן טיפול במכולה מן הרגע שבו היא יוצאת מהמפעל ועד שהיא מגיעה אל ייעדה- הלקוח.

 

 

מה לומדים?

 

הלימודים בקורס ממכיל מכולות מוסמך כוללים חומר תיאורטי לצד התנסות מעשית מרובה. בין נושאי הלימוד האפשריים בקורס זה:

סוגי אריזות, פיזור המשקל של המכולה ליצירת איזון, דרכים וצורת לאחסון במכולות, אריזה של מטענים וסחורות, אריזות בלתי מאובטחות ולקויות, קבלת מכולות ובדיקת תכולתן, סוגי מכולות, הבנת הסכנות בתובלה משולבת, בעיות עיבוי, אמצעי עיגון, אחריותם של ממכילים, אבטחת חומרים מסוכנים, סימון של אריזות משלוח, צורות קשירה, כוחות שפועלים על מטענים, עומסים מיותרים, נקיטת אמצעי בטיחות וזהירות ועוד.

 

קורס זה כולל סיורים מקצועיים במוסך מכולות ובנמלים ימיים. משתתפי הקורס נדרשים להיות נוכחים ב- 85% מהקורס, לעבור מבחנים מסכמים ובחינת הסמכה סופית.

 

היכן לומדים וכמה זמן?

 

תנאי הקבלה לקורס זה כוללים 12 שנות לימוד ומעבר ועידת קבלה או ראיון אישי מטעם מוסד הלימוד. משך הלימודים בקורס קורס ממכיל מכולות מוסמך משתנה בהתאם להיקף הלימודים ולמוסד המציע את הקורס.

 

לרוב יימשך הקורס על פני 6 ימי לימוד אינטנסיביים הכוללים 8 שעות לימוד אקדמיות בכל יום, אשר מתקיימים פעם בשבוע, סה"כ כ-48 שעות לימוד אקדמיות. המדובר בלימודים לא קלים, אך עם זאת מאתגרים. בין מוסדות הלימוד המאפשרים קורסי ממכיל מכולות מוסמך: מכללת מאסטר קולג’ ועוד.

 

אפשרויות תעסוקה בהמשך

 

בתום הלימודים בקורס ממכיל מכולות מוסמך, מוענקת לבוגרי הקורס אשר עמדו בדרישות הקורס (85% נוכחות ממפגשי הלימוד, הצלחה במבחנים ומעבר מבחן ההסמכה) דיפלומה המסמיכה אותם לעסוק כ- "ממכיל מכולות מוסמך". התעודה מוענקת לבוגרי הקורס מטעם מוסד הלימוד וחתומה על ידי מנהל הספנות והנמלים ועל ידי אגף מטעני יבשה ממשרד התחבורה.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס ממכיל מוסמך?

רוצה לדעת יותר על קורס ממכיל מוסמך?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורסים

התקבלו 23 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp