לימודי בטיחות בעבודה להסמכות מוכרות בכרמל בטיחות - המכללה לבטיחות והכשרה מקצועית

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס עבודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קורס בטיחות בעבודה - כרמל בטיחות.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ממונה בטיחות בעבודה בכרמל בטיחות – המכללה לבטיחות והכשרה מקצועית
 
עבודה בטוחה
 
הבטיחות בעבודה היא אחד התחומים שבהם מחויבים מפעלים להקפיד במיוחד. בחוק קבועות תקנות המתייחסות להיקפים שונים של עובדים בתחומי תעשייה שונים, וביחס לכל אחד מהם נקבע מיהו בעל התפקיד שאחראי על הבטיחות באותו גוף, ומהם תחומי אחריותו. בכרמל בטיחות מוצע קורס ממונה בטיחות בעבודה בכמה מסלולים שונים. להלן פירוט קצר על אודות המסלולים השונים:
 
קורס ממונה בטיחות בעבודה
 
מסלול זה מיועד להכשיר אנשים האחראים על הפעלה ויישום של תקנות הבטיחות בעבודה, במפעלים שבהם עובדים למעלה מ - 50 אנשים. מסלול זה נלמד בהיקף של כ – 350 שעות לימוד, במתכונת של יום מלא אחד בשבוע, או במתכונת של פעמיים בשבוע – בשעות אחר הצהריים והערב. בתום הלימודים במסלול נדרשים הסטודנטים להגיש פרויקט גמר מסכם. קורס זה מיועד לאנשים בעלי תואר ראשון בהנדסה, במדעי הטבע או בתחומי הטכנולוגיה. בנוסף, על המועמדים להיות בעלי שנתיים לפחות של ניסיון מעשי במקצוע. כמו כן, לקורס יתקבלו מועמדים שהם הנדסאים או טכנאים בעלי ניסיון של שלוש שנים לפחות במקצועם.
 
קורס ממונה בטיחות אש
 
הקורס מהווה בעצם השתלמות מקצועית, המיועדת לממוני בטיחות מוסמכים, וכן לאנשים הנושאים תפקיד רשמי אחר במפעל, ומעוניינים להתמחות בתחום בטיחות אש. בקורס לומדים, בין השאר, כיצד למנוע דלקות, איך מתפקדים בזמן שריפה במפעל, כיצד מדריכים את העובדים לפעול בעת חירום, ואף כיצד חוקרים תאונות אש. היקף המסלול הוא שמונה ימים מלאים, כאשר שישה מתוכם מוקדשים ללימוד עיוני, ויומיים נוספים - לסימולציות ולהתנסות מעשית. הקורס נערך בשיתוף עם "המרכז לבטיחות אש והערכות למצבי חירום". בבית הספר מציינים, כי הלימודים מוכרים לצורך קבלת גמול השתלמות על שמונה ימי עיון, לממוני בטיחות.
 
קורס מדריכי בטיחות
 
קורס מדריכי בטיחות מהווה גם הוא השתלמות, שמיועדת לממוני בטיחות בעבודה או לקציני בטיחות בתעבורה. המשתתפים לומדים להכיר את תפקידי מערכת ההדרכה בארגון, משכללים את התקשורת הבינאישית ולומדים מתודות הדרכה והוראה. כמו כן, הם לומדים כיצד לבנות תכנית הכשרה מקצועית על פי צורכי הארגון המסוים, לומדים על ההיבטים המשפטיים הכרוכים בתפקיד זה, וכן מתרגלים הדרכה באמצעות סימולציות שונות. משך הקורס הוא שישה ימים, והוא מוכר לצורך קבלת גמול לממוני בטיחות בעבודה.
 
קורס נאמני בטיחות
 
קורס נאמני בטיחות מכשיר אחראי בטיחות בעבודה, שהם חברים בוועדה האחראית על הבטיחות בכל מפעל וארגון, שמעסיקים 25 עובדים ומעלה. על פי חוק, בכל מפעל בסדר גודל כזה חייבת לפעול ועדת בטיחות מוסמכת. קורס זה נלמד בהיקף של 24 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני שלושה ימי לימוד מלאים. בכרמל בטיחות מציעים להעביר הדרכה לעובדים בארגונים על פי הזמנה, באתר העבודה של המפעל או החברה.
 
קורס בטיחות עובדי מעבדה
 
קורס בטיחות עובדי מעבדה הוא מסלול שבו מתמקדים בהכשרת אחראי בטיחות לתחום הייחודי של עבודה במעבדות שונות, אשר מעורבים בה סיכונים רבים, שחלקם ספציפיים לענף המסוים. היקף הלימודים במסלול הוא 24 שעות לימוד אקדמיות, והן נפרשות על פני שלושה ימי לימוד מלאים.
 
פרטים נוספים
 
התכנים ונושאי הלימוד בכל תכניות ההסמכה הללו מותאמים לדרישות של משרד התמ"ת, והתכניות נערכות בפיקוחו. בהתאם, גם תעודות ההסמכה שאותן מקבלים הסטודנטים בתום המסלול הן תעודות מוכרות מטעם משרד התמ"ת.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: כרמל בטיחות - המכללה לבטיחות והכשרה מקצועית, לעובדים ולחברות

עוד מסלולי לימוד - כרמל בטיחות

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס מערכות קירור בדרום
דני ישראלוביץ
ללא תגובה
קורס הכשרת מרצים בעיר אשקלון
נדב הררי
ללא תגובה
קורס רשיון C בבית שמש
אופק טויטו
ללא תגובה
למי מתאים קורס DBA?
כארם
ללא תגובה
קורס מתחילים במכללת תדמור
רוית
1 תגובות
מתי נפתח קורס קוסמטיקה?
מיטל
1 תגובות
קורס מפתח BI או ייעוץ פנסיוני
דן
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,813 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp