רוצה פרטים על קורס מלגזה?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מלגזה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס מלגזה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מלגזה

 

מהי המלגזה? המלגזה היא בעצם כלי רכב ממונע אשר הומצא בשנת 1917. למלגזה שימושים שונים אך בעיקר משמשת עובדים רבים להעמסה ולהובלה של מטענים למרחקים לא ארוכים. המטענים מוחזקים על ידי זרועות פלדה אשר מוכנסות מתחת למטען. כיום נחשבת המלגזה לציוד הכרחי ונחוץ בעולם המסחר והתעשייה, לעבודות ולתפעול שוטף של מפעליי יצור, מחסנים ועוד.

 

מטרת קורס מלגזה הינה מתן היתר לנהיגה ועבודה על מלגזה. הלימודים בקורס זה מתבצעים בהתאם להוראות מטעם משרד התחבורה. מדובר בקורס הכולל חומר לימוד תיאורטי לצד התנסות מעשית ורכישת פרקטיקה מקצועית, הקורס הינו מקיף, ממוקד וקצר ומכשיר מפעילי מלגזות בהתאם לדרישות משרד התחבורה.

 

 

מה לומדים בקורס מלגזה?

 

משך זמן קורס מלגזה והתכנים המועברים בו משתנים בהתאם למוסד הלימוד. קיימים קורסים המתמקדים אך ורק בתחום זה וכמו כן קיימים גם קורסים נוספים הכוללים גם הפעלת מנופים.

 

מרבית קורסי מלגזה כוללים את תכני הלימוד הבאים: הסמכת המשתתפים למפעילי מלגזות, טרקטורים ושאר ציוד כבד, הדרכות בנוגע לנהיגה בתנאים מכבידים, נהיגה מונעת, הסמכה של מנופאים, אתתים ועניבנים, שינוע ואירגון המפעלים השונים, כללי בטיחות בעבודה עם המלגזה ועוד.

 

היכן לומדים?

 

בין מוסדות הלימוד המאפשרים קורס מלגזה: מכללת לימודית בירושלים, משא בטוח בע"מ- קורס מלגזות לקבלת רישיון נהיגה על מלגזה בחיפה, בית ספר לנהיגה "מור" בנתניה, ג.ד שגיא בע"מ- בית הספר למלגזנים ומנופאים- קיבוץ יגור, אייל ירדני- בית הספר להפעלת מלגזות ומנופים בנתניה, בית הספר לנהיגה על טרקטורון ומלזה באזור השפלה והדרום, כרמל בטיחות בע"מ בחיפה ועוד.

 

כמה זמן נמשך הקורס?

 

משך לימודי קורס מלגזה משתנה בהתאם להיקף הקורס ולמוסד הלימודים אשר מעביר אותו. מרבית הקורסים בתחום זה נפרשים על פני יומיים של לימודים, האחד יום הדרכה תיאורטי מלא, כ-10 שעות לימוד ומבחן תיאורטי והשני יום הדרכה מעשי הכולל מבדק מסכם.

 

מהו קהל היעד והאם יש תנאי קבלה?

 

לפי תקנת תעבורה, הנהיגה במלגזה מותרת אך ורק לבעלי היתר נהיגה, היתר זה רשום ברישיון הנהיגה. תנאי הקבלה לקורס מלגזה הינם: גיל 18 ומעלה ורישיון בתוקף (או לרכב פרטי או טרקטור).

 

 

מהן אפשרויות התעסוקה בהמשך?

 

בתום קורס מלגזה מקבלים הבוגרים רישיון נהיגה על מלגזה ולאחר מכן יכולים להשתלב במגוון עבודות בהן הם נדרשים להפעיל ולנהוג במלגזה. בין אפשרויות התעסוקה: עגורן להעמסה עצמית, עגורן גשר/שער, אתתים, מוביל חומרים מסוכנים, הדרכת עבודה בגובה ועוד. 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס מלגזה?

רוצה לדעת יותר על קורס מלגזה?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס מלגזה
חוות דעת של סטודנטים: קורס עבודה
התקבלו 5 דירוגים בציון ממוצע 3.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp