רוצה פרטים על קורס מכירות?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מכירות

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס מכירות? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מכירות

 

הסביבה התחרותית והדינמית בה ארגונים פועלים כיום מחייבת אותם לנקוט באמצעים יצירתיים ולהשתמש בפתרונות ישימים וממוקדים בתחום המכירות. כל ארגון עסקי באשר הוא מכיר בחשיבות הרבה שיש לתפקוד של מחלקת המכירות ולתרומתה לרווחיות הארגון ולהצלחתו. תהליך המכירה משפיע על כלל הפעילויות המתרחשות בארגון והוא למעשה מהווה את גרעין העסק. כאשר תהליך המכירה מתבצע באופן יעיל הוא יכול להצעיד את הארגון קדימה וכאשר הוא כושל במשימותיו הארגון יכול להגיע לסכנה קיומית.

 

מכאן, שיכולת המכירה של צוות המכירות היא קרדינאלית להצלחת הארגון ולעמידה ביעדיו העסקיים. כיום, מרבית הארגונים משקיעים משאבים רבים במטרה לשפר את ביצועי המחלקה, להשיג את יעדי המכירה, ולשמר את לקוחות החברה ולכן הם מפנים את אנשי המכירות בחברתם לרכוש הכשרה מקצועית וכלים מעשיים שיסייעו להם להשגה ולביצוע של מכירות איכותיות ולסגירת עסקאות.

 

רוצים לדעת עוד? לחצו קורסים

 

תוכנית הלימודים

 

קורס מכירות מיועד להקנות למשתתפים בו ידע מקצועי ומקיף בתחום המכירות וכן לפתח את מיומנויות המכירה שלהם ואת תפיסתם המכירתית האישית. הלימודים בקורס מעניקים להם כלים יישומיים הנדרשים לביצוע מוצלח של תהליך המכירה ולהשלמת עסקאות מכירה איכותיות.

 

 

בין הנושאים העיקריים הנלמדים בקורס:

 

נושאי הלימוד בקורס מכירות משתנים בין תוכניות הלימוד השונות בתחום אך על פי רוב נלמדים הנושאים הבאים:

 

 • טיפול בהתנגדויות
 • שימור לקוחות
 • פיתוח תכנית עבודה
 • סגנונות תקשורת, אינטליגנציה רגשית
 • תקשורת בינאישית
 • עקרונות המכירה האיכותית והכמותית
 • ניהול קונפליקטים
 • פיתוח מיומנויות מכירה אפקטיביות
 • ועוד...

 

מתודולוגיית הלמידה

 

תכניות הלימוד בקורסי המכירות נושאות לרוב אופי מעשי ומדגישות את החשיבות שבהתנסות יישומית, דינמית ואינטראקטיבית. התכניות מערבות את המשתתפים בניתוח מקרי בוחן אמיתיים ומפגישות אותם עם דילמות שונות מעולם המכירות. התרגול המעשי בקורס מכירות מתבצע בדרך כלל באמצעות סימולציות ואת החומר העיוני מעבירים לרוב מרצים מנוסים במסגרת הרצאות תיאורטיות.

 

משך הקורס

 

משך הלימודים בקורס מכירות כללי משתנה בין הקורסים השונים, וזאת בהתאם ליעדיו המקצועיים ולתכני הקורס. קורס מכירות ממוצע יכול לנוע בטווח שבין 25 שעות לימוד אקדמיות ועד 60 שעות לימוד אקדמיות.

 

קהל היעד

 

קורס מכירות כללי מיועד לאנשי מכירות, למנהלי מכירות, לנציגי מכירות טלפוניים, לנציגי מכירות פרונטאליים, לנציגי מרכזי שירות ולכלל העובדים בארגונים המעוניינים לרכוש ידע ולהעמיק את מיומנויותיהם בתחום המכירות.

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה לקורס מכירות משתנים בין המוסדות השונים אך בדרך כלל הם מבקשים מהמועמדים להיות בעלי השכלה של 12 שנות לימוד לפחות.

 

 

מוסדות הלימוד

 

קורס מכירות מתקיים במוסדות לימוד רבים ברחבי הארץ. להלן רשימה חלקית של המוסדות בהם מוצעים קורסי מכירות במסלולים שונים:

 

 • המכללה האזורית צפת: במכללה האזורית צפת מתקיים קורס מכירות שהיקפו 60 שעות לימוד. במהלך הקורס מכירים מגוון טכניקות מכירה ומתנסים בהן בפועל.

 

 • המכללה המשותפת (פרישה ארצית): הקורס לשיווק וקידום מכירות במכללה נפרש על פני כשמונה חודשים ומקנה לתלמידים מגוון מיומנויות מכירה ושיווק לצד פיתוח היכולות היזמיות שלהם.

 

 • מכללת MBC (חצור הגלילית): בקורס 200 שעות אקדמיות, הוא מתאים למעוניינים בתפקידים ניהוליים בזירת המסחר ומתמקד בהבנת הצרכן ורצונותיו.

 

 • מכללת עתיד (ברחבי הארץ): במכללה זו מתקיים קורס מכירות למקצוענים, הוא כולל 10 מפגשים ומקיף גם נושאים באימון ובמשא ומתן.
   
 • מכללת מגמות (פתח תקווה): היקפו של קורס המכירות של מכלל תמגמות הוא 8 מפגשים. המסלול משלב התנסות מעשית במוקד מכירות.

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות לימודים נוספים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס מכירות?

רוצה לדעת יותר על קורס מכירות?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: שיווק

התקבלו 18 דירוגים בציון ממוצע 4.2 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp