קורס מיסטיקה - רוצה להתחיל?

יש לך משיכה חזקה לידע אזוטרי ורצון לעזור לאנשים? – ההתפתחות הרוחנית שלך מתחילה ברגע זה ממש.

 

מאמרי התוכן הרבים המצויים עבורך כאן, באתר שלנו, נועדו לסייע לך לבחור את הדרך ללימודים רוחניים גבוהים.

באמצעות הנגשת המידע על בתי הספר השונים בישראל המציעים קורסי מיסטיקה בנושאים שונים, אפשרנו לך לצלול לעומק ולבחון את האפשרויות שלך.

 

בנוסף, נשמח לעזור לך באופן אישי בטלפון. באפשרותך להשאיר לנו פנייה באתר, ואנו נחזור אליך בהקדם כדי לסייע לך להגיע לבחירה נכונה.

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים 
רוצה פרטים על קורסי מיסטיקה?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורסי מיסטיקה - לימודים בישראל

 

תחומי המיסטיקה והרוחניות התפתחו מאוד בשנים האחרונות בעולם כולו וגם בישראל. אם בעבר המילה "רוחניות" היתה מעלה אסוציאציות של הודו, סין ומדינות אחרות במזרח הרחוק, בעשור האחרון גם מדינות מערביות רבות "נדבקו בחיידק הרוחניות", ומיליוני אנשים בעולם משתתפים בקורסים מגוונים הקשורים לעולם הרוחניות והמיסטיקה.

 

בעידן בו הפיזיקה, הרפואה ובכלל המדע, לא תמיד נותנים תשובות ובוודאי שלא מביאים אותנו לאושר המיוחל, רבים פונים לעולם המיסטיקה והרוחניות. זה יכול להיות באמצעות סדנאות רוחניות, טיפולי רפואה משלימה או תחומים מיסטיים "כבדים" יותר כמו תקשור או חיזוי העתיד בדרכים מגוונות.

 

לימודי המיסטיקה כוללים מגוון רחב של קורסים

 

חלק מהקורסים הללו הם קורסים מתחום הרפואה המשלימה, אך יש גם קורסים רבים שלא קשורים לרפואה כדוגמת קורסי נומרולוגיה, תקשור, אסטרולוגיה ועוד. נושאים מיסטיים הפכו פופולאריים מאוד בעידן ה"ניו אייג'" וכיום, אין זה בושה לומר שאתם מאמינים בשיטות תקשור המעבירות אנרגיות, בעולם הנומרולוגיה או בנושאים מיסטיים אחרים, שבעבר נחשבו ל"לא רציניים".

 

בישראל יש כיום תחומי לימוד רבים הקשורים למיסטיקה ומספר האנשים העוסקים בתחום הולך וגדל עם השנים. יש כיום לא מעט קוראים בכף היד ובקפה, מתקשרים ואנשים היודעים לרפא באמצעות אנרגיות וככל שיש יותר ביקוש לתחומים אלו, כך גם עולה מספר הקורסים שניתן להשתתף בהם. אפילו מקומות מסודרים וממסדיים כמו קופות החולים, מעסיקות כיום לא מעט מטפלים משלימים ונראה כי שיטות רבות מעולם הרפואה המשלימה והמיסטיקה חודרות אפילו ללב הממסד. לכן, יש בהחלט לא מעט עבודה בתחום זה, גם כעצמאיים וגם כשכירים במקומות המכובדים ביותר.

 

יש אין ספור קורסים בתחומים הללו ורובם ככולם מיוחדים, מאתגרים ומאד מעניינים. בין הקורסים בתחומי הרוחניות והמיסטיקה, עליהם תוכלו לקבל מידע באתר זה, קורסים בקבלה, נומרולוגיה, תקשור, אסטרולוגיה, וכן קורסים רבים השייכים גם לעולם הרפואה המשלימה כמו: רייקי, פרחי באך, סו ג'וק, נטורופתיה, הילינג, שיאצו, אבני מרפא, רפואה סינית ועוד. חלק מהקורסים הללו נמצאים גם בקטגוריית רפואה משלימה ובקטגוריות נוספות.

 

אז למה אתם מחכים? קראו על לימודי מיסטיקה ורוחניות באתר וגלו עולם חדש ומרתק שיכול לסייע לכם בתחומים רבים בחייכם!

 

מתכונת הלימוד


קורסים בתחום המיסטיקה נפרשים על פני פרק זמן שנע בין מספר חודשים לשנה, אם כי ישנם מוסדות שמציעים מסלולים ממושכים יותר, לצד קורסים קצרים וממוקדים כגון השתלמויות למטפלים מנוסים שהיקפם מספר ימים או שבועות. בדרך כלל הקורסים מתקיימים במתכונת חד שבועית ובשעות הערב או אחר הצהריים, כדי להתאים לאנשים עובדים.


הקורסים משלבים בדרך כלל בין לימוד עיוני והיכרות עם שיטת הטיפול או האבחון, לבין תרגולים פרקטיים של הטיפול דרך עבודה עם לקוחות. בחלק מן הקורסים מתקיים גם פרקטיקום או פרויקט מעשי מסכם, בו צוות ההוראה מלווה את התלמידים בעבודתם עם מספר מטופלים, לעיתים במסגרת מוסדות טיפוליים שונים מחוץ למוסד הלימוד. כך הם יכולים להתחיל לצבור ניסיון פרקטי כבר במהלך הקורס ולהכיר מקרוב את הטכניקות הנלמדות דרך עבודה בשטח.

 

אפשרויות תעסוקה בתחום


בוגרי קורסים בתחום המיסטיקה יכולים להשתמש בכלים הנלמדים כדי להשתלב כמטפלים הוליסטיים, או כמאבחנים הוליסטיים במסגרת מרכזים טיפוליים אלטרנטיביים שונים או קליניקות לרפואה אלטרנטיבית. כמו כן, באפשרותם להתחיל קריירה עצמאית ולפתוח קליניקה טיפולית משל עצמם, בה הם יכולים להעניק שירותי אבחון, ייעוץ הוליסטי וטיפול משלים למגוון רחב של אוכלוסיות, כגון מבוגרים, ילדים וקשישים. בתחום זה הם יכולים גם לספק שירותי טיפול וייעוץ מביתם. ככל שההתמחות נפרשת על פני תחומי טיפול רבים יותר, כך היצע השירותים נרחב יותר וכך גם קהל הלקוחות יהיה גדול ומגוון יותר.


שילוב עם תחומים נוספים


לאחר הכשרות בתחום המיסטיקה, הבוגרים יכולים להמשיך להתמקצע ולשכלל את סל הכלים דרך קורסים בענפים קרובים ומשיקים. אחד התחומים הרלבנטיים הוא עולם הרפואה האלטרנטיבית או הטיפול ההוליסטי. מטפלים רבים ברפואה המשלימה משלבים עקרונות מעולם המיסטיקה בקליניקות שלהם, במטרה לסייע לרווחה הרגשית של המטופלים שלהם ולסייע להם בהתמודדות עם דילמות, קשיים ולבטים.


כמו כן, גם קורסים מתחומי ההדרכה או ההנחיה יכולים לסייע למגיעים מתחום המיסטיקה להמשיך ולהתמקצע. כך למשל, הם יכולים ללמוד הנחיית קבוצות או הדרכת מעגלי נשים, וכך להציע שירותים נוספים לאוכלוסיות וקהלי יעד רחבים יותר דרך הדרכת נושאי המיסטיקה לקבוצות גדולות או קטנות.


מוסדות לימוד

 

 

  • מכללת מדיסין: במכללת מדיסין, שלה שלוחות בנתניה, בחיפה ובבאר שבע, מתקיימים קורסים בתחום המיסטיקה לצד קורסים מעולם הרפואה המשלימה. כך מציעים במכללה קורס הילינג, שמכשיר מטפלים באנרגיה והיקפו כשנה אחת; קורס כירולוגיה וחכמת כף היד שנפרש על פני כחצי שנה ובמסגרתו לומדים לאבחן תכונות ומצבים מגוונים דרך כפות הידיים; קורס קלפי טארוט אשר מעניק ידע נרחב על הפתיחות השונות ונפרש על פני כחודשיים וחצי; וקורס רייקי ברמה 1 + 2, אשר כולל כחמישה מפגשים. כל הקורסים משלבים עשייה מעשית ותרגול של הטכניקות הנלמדות.

 

 

  • מכללת ברק: במכללה זו ניתן ללמוד בקורסים שונים בתחום המיסטיקה, בהם קורס רייקי בשילוב הילינג שמעניק מיומנויות לריפוי ולאבחון אנרגטי; קורס אסטרולוגיה קבלית שהיקפו הוא כשנה אחת; קורס תקשור; קורס קלפי טארוט; וקורס תטא הילינג להכשרת מטפלים בגישה זו. במכללה מתקיימים גם קורסים נוספים בתחומי תרפיות המגע וקורסי אבחון הוליסטי.

 

 

  • מכללת תילתן לרפואה משלימה: במכללה זו נלמדים מספר קורסים בענפי המיסטיקה, אלה כוללים קורס הילינג קבלי, קורס נומרולוגיה אבחונית, קורס כירולוגיה וקורס אבחון בקלפי טארוט. במכללה ישנם קורסים נוספים בענפי הרפואה האלטרנטיבית, כגון קורס אירידיולוגיה, קורס נטורופתיה, קורס דיקור סיני וקורס שיאצו.

 

 

 

 

  • מרכז אינסרנס: מרכז זה למקצועות הריפוי הטבעי והרפואה האלטרנטיבית מציע שני קורסים, האחד קורס תקשור שבו לומדים על סמלים לחיזוי משלל סוגים, והשני הוא קורס הילינג שמיועד למטפלים אלטרנטיביים ומעניק להם כלים לטיפול אנרגטי. במרכז זה מתקיימות גם השתלמויות למטפלים.


קורסי מיסטיקה לציבור הדתי והחרדי


בין מוסדות הלימוד שמציעים קורסים בתחום המיסטיקה פועלים גם מספר מוסדות שבהם אפשר ללמוד בקורסים שמותאמים במיוחד למגזר הדתי. קורסים אלה, בדומה ללימודי רפואה משלימה לדתיים ולחרדים, נערכים בהפרדה בין נשים לגברים, שלומדים בימים נפרדים או בקמפוסים נפרדים. לעיתים הקורסים גם שמים דגש על סוגיות מן היהדות ועל נושאים כגון קבלה ופסיכולוגיה יהודית.

 

 

  • מכללת אילמה: במכללה זו נערכים מספר קורסים בתחומי הריפוי האלטרנטיבי לגוף ולנפש, לאור ערכי היהדות. במהלך הקורסים מתוודעים לעקרונות הקבלה והחסידות ולומדי כיצד לסייע באמצעותם למטופלים שמתמודדים עם קשיים שונים. במכללה ממוקמת במושב אור הגנוז.

 

 

  • מכללת בינה: מכללה לרפואה הוליסטית לציבור הדתי, שלה מספר שלוחות בערים ירושלים, רעננה, חיפה ואשקלון. בתחום המיסטיקה, ניתן ללמוד בקורסים שונים ובהם קורס הילינג, קורס ריפוי באמצעות גבישים, קורס תיקשור וקורס גרפולוגיה ואבחון בכתב היד. עוד נערכים במכללה קורסים כגון קורס פרחי באך, קורס אירידיולוגיה וקורס עיסוי תינוקות.

 

 

  • מכללת שלם: המכללה מציעה הכשרות לציבור הדתי שמשלבות בין ערכי היהדות לעקרונות מתורות המזרח. ניתן ללמוד בה בקורס הילינג, שמציע הכשרה בריפוי אנרגטי בערכי ההלכה, וקורס גרפולוגיה לאבחון באמצעות ניתוח כתב היד. המכללה ממוקמת בירושלים.

 

 

עזרנו לך? דרג אותנו:

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורסי מיסטיקה?

רוצה לדעת יותר על קורסי מיסטיקה?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורסי מיסטיקה
מחשבון תנאי קבלה תתקבל או לא?

לחיצה על חשב תוצאות
תציג בפניך מוסדות שעשויים להתאים

חוות דעת של סטודנטים: קורס מיסטיקה
התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
שאלות הגולשים בנושא
היכן מתקיימים לימודי נומרולוגיה קבלית?
1 1 תגובות
קורס נומרולוגיה קבלית - איפה אפשר ללמוד?
1 1 תגובות
לימודי נומרולוגיה בירושלים והסביבה
1 4 תגובות
קלפים טיפוליים - קורס בוקר
1 1 תגובות
קורס לנומרולוגיה המקנה רישיון עבודה באזור חיפה
1 1 תגובות
קורס קלפים טיפוליים באזור ירושלים
1 1 תגובות
קורס טיפול באמצעות קלפים
1 1 תגובות
Whatsapp Whatsapp