רוצה פרטים על קורס מטפל רב תחומי HHP?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי מטפל רב תחומי HHP

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס מטפל רב תחומי HHP? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מטפל רב-תחומי HHP

 

עולם שלם של טכניקות

 

בשנים האחרונות גדלו המודעות וההתעניינות בתרפיות המגע השונות, ובמקביל עלה גם מספר המטופלים הפונים לקבל עזרה מתחומי הרפואה המשלימה. קיימת כיום הכרה גם מהממסד הרפואי בעובדה שהרפואה המשלימה תורמת לשיפור המצב הרפואי והנפשי של מטופלים רבים באופן משמעותי ועל כן ממסדי הבריאות השונים החלו להציע שירותי רפואה משלימה בתחום טיפולי המגע השונים ובהם טיפולים הוליסטיים שונים, רפלקסולוגיה, שיאצו, טווינה וטכניקות עיסוי שונות.

 

המסלול להכשרת מטפלים רב-תחומיים HHP - Holistic Health Practitioner מיועד בעיקר למטפלים המבקשים להתמחות ולהרחיב את ארגז הכלים שלהם בתרפיות המגע השונות. במהלך הלימודים בקורס המשתתפים נחשפים למירב המידע הקיים בתחום תרפיית המגע ורוכשים מערכת שלמה של מיומנויות בטיפול ההוליסטי תוך פיתוח המודעות העצמית שלהם.

 

יתרון רב-תחומי

 

בתי החולים וקופות החולים מעניקים יתרון למטפלים רב-תחומיים, והסטודנטים הלומדים במסלול ה-HHP בוחרים במקצועות מסוימים מתוך מגוון המקצועות הטיפוליים הקיים, ויוצרים תכנית פרטית התואמת את כישוריהם ואת העדפותיהם. מכלול הקורסים שבחרו המשתתפים בתוספת קורסי חובה והתמקצעות מכשירים אותם לספק מענה כולל לבעיות של המטופלים ולסייע להם בריפוי. בוגרי קורס להכשרת מטפלים רב תחומיים HHP שסיימו את המסלול בהצלחה ועמדו בדרישות הקורס יהיו זכאים לתעודה של מטפל רב תחומי HHP- Holistic Health Practitioner מטעם המוסד בו למדו.

 

תכני הלימוד

 

תכנית הלימודים במוסדות הלימוד השונים היא לרוב מקיפה ביותר, והיא משלבת בין נושאים עיוניים ובין תרגול מעשי של שיטות המגע השונות.

 

תכני הקורס יכולים להשתנות בין המוסדות השונים, אך על פי רוב תוכנית הקורס מכסה את הנושאים הבאים:

 

 • רפואה מערבית: אנטומיה, פתולוגיות, פיזיולוגיה
 • בחירה של תרפיית מגע ראשית – רפלקסולוגיה או טווינה
 • בחירה של תרפיית מגע משנית – עיסוי רפואי, שיאצו או סו ג'וק
 • התמחות ותרגול טיפולי מגע
 • פתולוגיות
 • לימודי ארומתרפיה
 • תזונה וצמחי מרפא

 

מוסדות לימוד אפשריים

 

 • מכללת ברק (ירושלים) – מציעה הכשרה לטיפול רב-תחומי לאנשים המגיעים מהתחום הטיפולי, בעלי 12 שנות לימוד. תכנית הלימודים מקיפה ביותר ומשלבת שיטות טיפול שונות, ידע עיוני רב והתנסות מעשית אינטנסיבית. הלימודים נפרשים של פני שלוש שנים – למעוניינים, ניתן לפרוש את תכנית הלימודים על פני שנים רבות יותר – במתכונת הבאה: בשנה א' יילמדו אנטומיה ופיזיולוגיה, וכמו כן מגמה ראשית (התלמיד רשאי לבחור בין רפלקסולוגיה או טווינא) ומגמה משנית (התלמיד רשאי לבחור בין שיאצו, סו ג'ק או עיסוי רפואי). כמו כן יחלו התלמידים להתמחות בטיפולי מגע. בשנה ב' יילמד תחום הפתולוגיה, ומעבר לכך ימשיכו התלמידים במגמות שאותן בחרו בשנה א'. בשנה ג' יתווספו ללימודי המגמות שנבחרו גם לימודי ארומתרפיה, תזונה וצמחי מרפא, ותימשך ההתמחות בטיפול במגע. הקבלה ללימודים מותנית בראיון אישי. המכללה ממוקמת בשכונת תלפיות בירושלים, וכמו כן יש לה שלוחה דרומית במשואות יצחק.

 

 • מכללת רידמן – המכללה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית (ברחבי הארץ) – מציעה לימודי HHP, טיפול במגע, כחלק ממסלול רב-תחומי טיפולי רחב ומעמיק. תכנית הלימודים תעניק ללומדים בקורס את מירב המידע הקיים בתחום תרפיית המגע ותנחיל להם, באמצעות לימודים עיוניים והתנסויות מעשיות, מערכת מקיפה של מיומנויות לטיפול הוליסטי. התכנית אף מבקשת להגביר את המודעות העצמית של התלמידים. תכנית הלימודים עשירה ומגוונת, דורשת השקעה רבה, התמדה והתמקצעות בתחום. היא אינה מיועדת לאלו שרוצים לרכוש את מיומנויות שיטת הטיפול במגע כתחביב, אלא לאלו הרוצים להיות מטפלים מקצועיים בתחום. למכללה סניפים בכל רחבי הארץ.

 

 • מכללת מירב - האוניברסיטה הפתוחה (פרישה ארצית) - במכללת מירב מתקיים קורס להכשרת מטפל רב תחומי במגע שבו מכירים מגוון של טכניקות עיסוי ותרפיה בדגש על טיפולי מגע. את המסלול ניתן לפרוש על פני פרק זמן שבי שלוש לחמש שנים. בית הספר משתייך למערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה.

 

נסכם ונאמר

 

קורס הכשרת מטפלים רב-תחומיים הוא קורס מקיף ומקצועי ביותר; הוא דורש מכם ניסיון בתחום או שאיפה לעבור הכשרה מלאה במסלולי הרפואה ההוליסטית השונים להסמכת מטפלים. בעידן בו הרפואה האלטרנטיבית הפכה להיות מצרך בסיסי בעבור מטופלים רבים, גובר הצורך במטפלים מקצועיים יותר ואיכותיים יותר. בנוסף, מטפלים רב-תחומיים מוסמכים זוכים להעדפה תעסוקתית במוסדות הטיפול השונים. מסלולי ההכשרה למטפלים רב תחומיים מעניקים לכם לרוב אפשרויות בחירה בהתמחות בתחומי הטיפול, ויש לבחור את המסלול שלכם בתבונה; בחירתכם צריכה להתאים לתכניות המקצועיות שלכם בטווח הארוך.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס מטפל רב תחומי HHP?

רוצה לדעת יותר על קורס מטפל רב תחומי HHP?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס מטפל רב תחומי HHP

התאמה לתפקיד מרפא/ת אלטרנטיבי/ת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: קורס מטפל רב תחומי HHP

התקבלו 4 דירוגים בציון ממוצע 4.3 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp