קורס מטפלות סוג 2 במכללה האקדמית כנרת

המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת

אהבת? שתף ב:

קורס מטפלות סוג 2 במכללה האקדמית כנרת

 

המכללה האקדמית כנרת שמה לה למטרה לקדם את ההשכלה באזור עמק הירדן ולעודד מעורבות חברתית וקהילתית. במכללה פועלים מגוון רחב של מסלולים לימודיים ובהם לימודים לתארים אקדמיים, לימודי תעודה, לימודי חוץ ומכינות קדם אקדמיות. המכללה מציעה קשת רחבה של תחומי הכשרה אשר מכינים את הסטודנטים להשתלבות במקצועות נדרשים בשוק העבודה.

 

היחידה ללימודי חוץ נוסדה במטרה לחזק את הקשר ליחידות הלימוד הפועלות במכללה האקדמית, והיא מספקת ללומדים בו מגוון הכשרות להשתלבות במקצועות נדרשים בשוק העבודה, בתחומי הטיפול, המחשבים, המינהל, משאבי האנוש ועוד.

 

קיראו עוד על: לימודי חינוך לתעודה

 

קורס מטפלות סוג 2 - מה לומדים?

 

קורס מטפלות סוג 2 הוא קורס איכותי ומתקדם הפועל בחסות ופיקוח משרד התמ"ת ונלמד ביחידה ללימודי חוץ של מכללת כנרת. הקורס מיועד להכשיר מטפלות מקצועיות לחינוך בגיל הרך שיהיו מצוידות בידע נרחב ובמיומנויות מקצועיות לעיסוק בתחום. קורס מטפלות סוג 2 הוא קורס המשך לקורס מטפלות סוג 1, שמוצע גם הוא במכללה, ותפקידו להעמיק את הידיעות בתחום ולהקנות יכולות מתקדמות לשלב בין העבודה המעשית לידע העיוני.

 

קורס מטפלות סוג 2 מעניק לבוגרות תעודת הסמכה מקצועית לחינוך לגיל הרך ומספק להן את ההכשרה המקצועית ביותר להצלחה בעבודה. תוכנית הקורס מקנה למשתתפות בו ידע נרחב וכלים מעשיים והיא מקיפה מגוון רחב של נושאים בתחום ובהם: פיתוח מיומנויות ניהול, פיתוח היכולת לקבל החלטות, שיפור התקשורת הבין אישית, גישות פסיכולוגיות חינוכיות מתקדמות, המבנה הארגוני במסגרות חינוכיות, שילוב אומנויות ועוד.

 

כמו כן, הקורס מיועד להכין את המשתתפות באופן מיטבי לבחינה החיצונית של משרד התמ"ת ועם סיום הקורס המשתתפות נדרשות להגיש פרויקט גמר מסכם שיבטא את בקיאותן בתחומים שנלמדו. הקורס מתקיים בתנאי לימוד תומכים וצוות ההדרכה בו מורכב ממרצים מקצועיים בעלי ידע עיוני ומעשי נרחב.

 

קהל היעד:

 

קורס מטפלות סוג 2 במכללה מיועד למטפלות המחזיקות בתעודת סיווג מקצועי - סוג 1 אשר מעוניינות להתקדם מבחינה מקצועית ולקבל תעודת סיווג 2 מטעם משרד העבודה והרווחה.

 

תנאי הקבלה:

 

לקורס יתקבלו מועמדות, בוגרות קורס מטפלות סוג 1 של משרד העבודה והרווחה. כמו כן המועמדות צריכות להיות בעלות ניסיון בעבודה בתחום של שנה אחת לפחות לאחר קבלת תעודת סיווג 1.

 

היקף הקורס:

 

הקורס מתפרס על פני 160 שעות לימוד אקדמאיות.

 

תעודת גמר והסמכה:

 

בוגרות הקורס בהצלחה יוכלו לגשת לבחינה החיצונית של משרד התמ"ת. לעומדות בהצלחה במבחן החיצוני ובדרישות הקורס תוענק תעודת מטפלת סוג 2 של משרד התמ"ת.
 

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית כנרת

מתוך פורום המכללה האקדמית כנרת

מעוניין להירשם לקורס שפת הגוף
עמי באזוב
ללא תגובה
קורס שפת גוף ותקשורת בינאישית
מריסאת ח'אלד
2 תגובות
אפיק מעבר מאריאל לכנרת בהנדסת חשמל
אחמד פלאח
3 תגובות
להתקבל לסיעוד בלי מבחן יעל
שימאא אבו סאלח
1 תגובות
לימודים לתואר ראשון בכנרת
אסתר כהן
1 תגובות
האם קיים קורס יועצי מס בכנרת?
אנה
ללא תגובה
קבלה ללימודי הנדסת מים
ריאן נור
ללא תגובה
מה תנאי הקבלה להנדסת תעשיות מים?
דניאל
1 תגובות
קורס חשמלאי מוסמך בטבריה
אריה
ללא תגובה
חומר לימוד למכינה קדם הנסאית
נתנאל עמר
1 תגובות
תנאי קבלה ללימודי משאבי אנוש
חאלדי דועאא
1 תגובות
לימודי סייעת שיניים במכללת כנרת בשנת הלימודים תשעט
רינת גלילי
1 תגובות
השתתפות בהרצאות בפילוסופיה במכללת כנרת
אריה קרישק
1 תגובות
מדעי המחשב תואר ראשון ותנאי קבלה בכנרת
ירון
1 תגובות
קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה במכללת כנרת
ליאת
1 תגובות
לכניסה לפורום