רוצה פרטים על קורס הכשרה של מוניטורים לניסויים קליניים ?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס הכשרה של מוניטורים לניסויים קליניים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס הכשרה של מוניטורים לניסויים קליניים ? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכשרת מוניטורים לניסויים קליניים

 

העידן המודרני מאופיין בהתפתחות טכנולוגית מסחררת שהובילה גם לפיתוח תרופות, מוצרים ואביזרים המשמשים את מדע הרפואה. בעקבות כך, מספר הניסויים הקליניים עלו בצורה משמעותית בארץ ובעולם כולו. המחקר הקליני מאפשר ליצרנים רבים ולרשויות הבריאות לאסוף מידע שיאפשר את שיווקם של אביזרים ומכשירים רפואיים יעילים ובטיחותיים.

 

הניסוי הקליני מהווה שלב מרכזי במסלול הפיתוח, בדיקת האיכות והיעילות של התכשירים הרפואיים השונים. ניסוי זה משמש את היצרנים השונים כמו גם את רשויות הבריאות שבאחריותן לקבוע את הדרישות לאיכותם של המוצרים. באחריותו של המוניטור לפקח על הניסוי הקליני.

 

קורס להכשרת מוניטוריים לניסויים קליניים פותח בהתאם לצורך הגובר של אנשי מקצוע בעלי הכשרה פורמאלית בתחום. במהלך הלימודים המשתתפים נחשפים לכל השלבים השונים שבביצוע ניסוי קליני, תוך הקניית ידע בכל המינוחים המקצועיים הרלוונטיים, על מנת לקבל אישור מרשויות הבריאות ולעמוד בדרישות המחמירות להשקת המוצר או מכשור רפואי. הלימודים בקורס מאפשרים למשתתפים להשתלב במקצוע מאתגר ודינאמי, בעבודה מרתקת ובלתי שגרתית בעלת אפשרויות קידום מרובות ושכר גבוה.

 

קהל יעד

 

הקורס מיועד לבעלי מקצוע מתחום הרפואה כגון: רופאים, רוקחים, אחיות / אחים, מטפלים סיעודיים, מדענים מתחומי הטבע ומדעי החיים המעוניינים להכיר את תחום הניסויים והמחקרים הקלינים.

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה הינם: בוגרי לימודים בתחומי הרפואה והמדעים למינהם. שליטה באנגלית ברמת הבנת הנקרא.

 

 

מטרת הלימודים

 

מטרת תוכנית הלימודים בקורס הכשרה של מוניטורים לניסויים קליניים הינה הקניית ידע מקצועי וכלים להכשרת המשתתפים להכנת ועריכת מחקרים קליניים תוך שימוש במוניטורים. בסיום הקורס יוכלו הבוגרים להשתלב במשרות בתעשיית המחקרים הקליניים או כמנטרים בתעשיית המכשור רפואי, תעשיית הפרמצבטיה ותעשיית הביולוגיה.

 

 

נושאי לימוד

 

להלן רשימה חלקית של הנושאים הנלמדים בקורס:

 

 • מושגי יסוד במחקרים קליניים
 • דרישות רגולטוריות למחקרים קלינים
 • עקרונות ושיטות לניסויים קליניים
 • השימוש במוניטור במחקרים קליניים
 • ניהול הסיכונים במחקר קליני
 • קורסי מבוא במדעי הרפואה
 • סקירת מחקרים קליניים בעולם
 • רישום הניסוי הקליני
 • בחירת מיקום לביצוע הניסוי הקליני

 

מוסדות לימוד

 

 • ביפורום, מרכז ידע יישומי - ביופורם הינו מרכז לימוד בתחומי התעשייה הביוטכנולוגית. ביופורם מציע קורס הכשרה של מוניטורים לניסויים קליניים בהיקף של שבעה מפגשים במתכונת יום לימודים מלא משעות הבוקר עד שעות אחר הצהריים. בוגרי הקורס שיעמדו בכל הדרישות הכוללות: נוכחות של 80% לפחות במפגשים, מעבר בהצלחה של מבחן הגמר, התנסות מעשית בניסוי קליני והגשת פרוייקט גמר זכאים לתעודת סיום. עלות הקורס הינה 5,533 ₪ כולל מע"מ.

 

 • חברת ג'י.סי.פי ניסויים קליניים בע"מ - חברת ג'י.סי.פי הינה חברה המתמחה בניסויים קלינים. ג'י.סי.פי מציעה קורס הכשרה של מוניטורים לניסויים קליניים בהיקף של שני מפגשים במתכונת יום לימודים מלא משעות הבוקר עד שעות אחר הצהריים. עלות הקורס הינו 1,800 ש"ח לא כולל מע"מ.

 

 • פארמה ג'וב (תל אביב): קורס CRA בפארמה ג'וב מכשיר את התלמידים לתפקידי ניטור של מחקרים קליניים בתעשייה הפרמצבטית, בתחום פיתוח התרופות ובתעשייה הביוטכנולוגית. במהלכו לומדים על השלבים השונים במחקר ועל הקוד האתי אליו מחויבים החוקרים. קיים מסלול בוקר הכולל כ - 8 מפגשים ומסלול ערב הכולל כ - 14 מפגשים. בתום התכנית הבוגרים מקבלים תעודת ניטור מחקרים ודיפלומת "עקרונות ה - GCP".
   

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות לימודים נוספים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס הכשרה של מוניטורים לניסויים קליניים ?

רוצה לדעת יותר על קורס הכשרה של מוניטורים לניסויים קליניים ?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: מקצועות פרא רפואיים

התקבלו 442 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp