קורס מומחה אבטחת מידע TCSE ביחידה ללימודי המשך טכניון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מומחה אבטחת מידע - לימודי חוץ והמשך טכניון.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מומחה אבטחת מידע – TCSE בטכניון – היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ
 
חמש תעודות במסלול אחד
 
TCSE הן ראשי תיבות של Technion Certified Security Expert  – מוסמך טכניון באבטחת מידע. קורס מומחה אבטחת מידע – TCSE של היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ בטכניון, הוא קורס ייחודי המכשיר מומחי אבטחת מידע הבקיאים בכל היבטי התחום גם יחד – במסלול אחד. מסלול הלימודים בנוי כך שהוא מקנה לתלמידים את כל הידע בתחומי התשתית, בתחום האפליקטיבי ובתחומי הניהול – הדרושים לתפקוד מקיף בתחום אבטחת המידע. כך, הקורס אף כולל בתוכו תכנים מתחום ההאקינג (Hacking) והוא מקנה לבוגריו ראייה כוללת ומקיפה בתכנון ובניהול מערכות מורכבות של אבטחת מידע.
 
הקורס מתקיים בקמפוסים בתל אביב ובחיפה
 
ההסמכות המוענקות
 
המסלול ללימודי מומחה אבטחת מידע TCSE ביחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ בטכניון הוא מסלול הלימודים היחידי בתחום המכין את התלמידים בו לבחינות הסמכה לשם קבלת חמש תעודות בינלאומיות מוכרות. ההסמכות שאליהן מכין מסלול הלימודים:
 
  • MCITP – של חברת מייקרוסופט
  • CCSA – של חברת צ'קפוינט
  • CCSE – של חברת צ'קפוינט
  • Linux Plus – של ארגון Comptia
  • CCNA – של חברת סיסקו העולמית.
 
מתכונת הלימודים ותנאי הקבלה לקורס
 
הלימודים בקורס מומחה אבטחת מידע של הטכניון נלמדים בהיקף רחב של 320 שעות לימוד אקדמיות, והם מתקיימים בתל-אביב. הקבלה למסלול לימודים זה מותנית בהיכרות עם רשת האינטרנט ברמת משתמש, בהיכרות בסיסית עם מערכת Windows, בשליטה טובה בשפה האנגלית הטכנית, ובנוסף – במעבר מוצלח של ריאיון קבלה אישי. התלמידים המתקבלים לתכנית ועומדים בכל דרישותיה – הכוללות נוכחות ב-80% לפחות מן השיעורים ובעמידה בכל המטלות הנדרשות בה – יזכו לקבל תעודת גמר מטעם "הטכניון – היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ".
 
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: הטכניון - היחידה ללימודי חוץ | לימודי המשך בטכניון

עוד מסלולי לימוד - הטכניון - לימודי חוץ והמשך

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp