רוצה פרטים על קורס מודעות עצמית?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מודעות עצמית

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס מודעות עצמית? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מודעות עצמית

 

מה זה קורס מודעות עצמית?

 

המודעות העצמית היא תהליך אשר מלמד אותנו קצת יותר ממה שידענו קודם לכן על עצמנו, תהליך ההכרה שלנו. יש שתי נקודות עיקריות המתייחסות למודעות עצמית:

 

כתהליך שלילי - במקרים מסוימים ובעיקר במצבי חרדה או לחץ אנשים מתייחסים למודעות עצמית כאל דבר בעל אפקט שלילי. תחושה זו מתבטאת במשפטים כגון: " נכשלתי בטסט כי הייתי מודע יותר מדי לעצמי".

 

כתהליך חיובי - אנשים המתייחסים אליה כאל דבר חיובי ומתארים זאת לרוב על ידי מצבים בהם הם רגועים כאשר הם מודעים למחשבותיהם ולרגשותיהם הפנימיים.

 

מטרת קורס מודעות עצמית היא לטפל בשתי ההתייחסויות הנ"ל. קורס זה עוזר בהפחתת לחצים המתלווים לחלק מהאנשים במצבים בהם המודעות העצמית שלהם מוגברת, ואילו מצד שני מעלה את המודעות העצמית במצבים של ריכוז וקשב.

 

 

מי צריך קורס מודעות עצמית?

 

מטרת הקורס אינה לשם השכלה מסויימת, מדובר בקורס חווייתי ומעשיר המתאים לכל אלו המעוניינים לגדול מבחינה אישית פנימית, לחוות את החיים בצורה מלאה יותר ואמיתית יותר.

 

מה לומדים בקורס מודעות עצמית?

 

הנושאים הנלמדים בקורס מודעות עצמית משתנים בהתאם למוסד הלימוד ולאופיו של הקורס המועבר. במרבית הקורסים מועברים התכנים הבאים: העצמה אישית ומודעות אישית, התמודדות עם פחדים, התת מודע, חשיבה חיובית, מציאת אמונות אישיות והאמנות אישיות, הבנה רגשית עצמית, פיתוח אינטליגנציה רגשית, גדילה, התמודדות עם חוסר מודעות עצמית, דמיון מודרך ועוד.

 

היכן לומדים?

 

בין מוסדות הלימוד המציעים קורס זה: מרכז ההווייה - המרכז למודעות עצמית, מכללת מהות, אורנים המכללה האקדמית לחינוך, מכללת אפיק, מרכז גולשטיין גורן, מכללת מירב, מזרח מערב ועוד.

 

כמה זמן נמשך הקורס?

 

הלימודים בקורסי מודעות עצמית הינם לימודים חווייתיים ומעשירים אשר משתנים בהתאם למוסד הלימודים ולתוכנית המוצעת. מרבית הקורסים בתחום זה נפרשים על פני כ-10-16 מפגשי לימוד במתכונת חד שבועית.

 

מהו קהל היעד?

 

הלימודים בקורס מודעות עצמית פתוחים לקהל המתעניינים הרחב. עם זאת, חשוב שמשתתפי הקורס יהיו בעלי תכונות אופי מסויימות, כגון: אומץ- זאת מכיוון שלא תמיד נעים לנו להכיר בפחדים, חרדות או תכונות שליליות שלנו, ובטח ובטח לא להעלות מהעבר רגעים לא נעימים.

 

התמדה - כדי לעבור את תהליך המודעות ושיפור המודעות העצמית נחוצים לא מעט גיוסי כוח נפשיים בכדי להמשיך הלאה בתהליך, לתרגל בבית את הנושאים הנלמדים, ולעבוד קשה על מנת להצליח ליישם את עקרונות הקורס בחיינו שלנו.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס מודעות עצמית?

רוצה לדעת יותר על קורס מודעות עצמית?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורס מיסטיקה

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp