רוצה פרטים על קורס מובילי איכות סביבה?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מובילי איכות סביבה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס מובילי איכות סביבה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מובילי איכות סביבה

 

איכות הסביבה היא תחום עיסוק הכולל את יחסי הגומלין בין האדם לסביבה הטבעית שלו. בעשורים האחרונים עלתה המודעות בעולם כולו לטיפול ושמירה על איכות הסביבה. אף על פי שמדינת ישראל מעט מפגרת בתחום, בשנים האחרונה נראה כי המודעות החלה לחדור גם לחברה הישראלית המתחילה את שינוי בשמירה על הסביבה. הפעילות המתמשכת של האדם בכל תחומי התעשייה הטכנולוגיה והחקלאות אומנם הובילה לשיפור משמעותי ברמה ובאיכות החיים, אך באותו הזמן נעשתה פגיעה חמורה באמצעות תופעות נלוות כמו זיהום אויר, המים והיבשה שהובילו לירידה באיכות הסביבה.

 

הקורס למובילי איכות הסביבה פותח בעקבות שינוי התפיסה שחל בתחום. חברות תעשיתיות רבות משקיעות משאבים על מנת לפתח את התחום ולהוביל לשינויים משמעותיים בצמצום פגיעות באיכות הסביבה. במהלך הלימודים בקורס המשתתפים ילמדו לעומק את החידושים האחרונים בתחום וירכשו את כל הכלים הנדרשים על מנת להוביל שינויים בתחום, תוך היכרות נרחבת עם נושאים מרכזיים באיכות הסביבה.

 

קיראו עוד על:

 

 

מטרת הקורס

 

כל מי שמעוניין לפעול למען איכות הסביבה ולא רק ברמה האישית אלא ברמה ציבורית וחברתית ימצא עניין רב בקורס ויקבל את כל הכלים הנדרשים על מנת לפעול למען שינוי המצב והעלאת המודעות לנושא בחברה הישראלית. בנוסף, הקורס מתאים לכל מנהלי הייצור ומנהלים בכירים בתעשייה, מהנדסים ומנהלי תפעול אשר יפיקו תועלת רבה מהלימודים בקורס ובשאיפה יוכלו להוביל לשינויים שימנעו מהתעשייה לפגוע באיכות הסביבה.

 

למי מיועד הקורס?

 

תוכנית הלימודים לקורס מובילי איכות הסביבה מיועדת בעיקר לאנשים אשר רוצים לקחת מנהיגות לתרום ולהעמיק את ידיעתם בתחום איכות הסביבה כגון: מנהלי כוח אדם, מנהלים בכירים, מהנדסי איכות הסביבה, מנהלי גופים הפועלים בתחום הסביבה, מנהלי תפעול בגופים שונים וכל אדם אשר חפץ ללמוד על תחום חשוב ומעניין זה.

 

תוכנית הלימודים

 

תוכנית הלימודים לקורס מובילי הסביבה מקנה למשתתפים כלים אשר יעזרו להם לזהות ולנהל את הסיכונים הסביבתיים הנגמרים בעקבות פעילות של פירמות שונות בנוסף יקבלו המשתתפים כלים לשיפור וייעול ההתנהלות העסקית והסביבתית. 

 

נושאי לימוד

 

להלן חלק מנושאי הלימוד בקורס:

 

יחסי גומלין בין הסביבה והתעשייה ניהול משברים ירוקים בישראל ובעולם ניהול משברים סביבתיים
שיקולים סביבתיים בהשקעות מיתוג שיווק ועיצוב ירוק תהליך הובלת שינוי ירוק בארגון
מודלים ותוכניות לניהול סביבתי יסודות בחקיקה ורגולוציה סביבתית ועוד...

 

היכן לומדים?

 

  • המי"ל, המרכז הישראלי לניהול - המרכז הישראלי לניהול הינה חברה המכשירה מנהלים בתחומים שונים. היקף קורס מובילי איכות הסביבה במרכז הישראלי לניהול הינו ארבעים וחמש שעות אקדמיות הנפרסות למשך תשעה מפגשים .

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות לימודים נוספים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס מובילי איכות סביבה?

רוצה לדעת יותר על קורס מובילי איכות סביבה?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורסים

התקבלו 23 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp