רוצה פרטים על קורס קרוספיט?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס קרוספיט CF

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס קרוספיט? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


הכשרת מדריכי קרוספיט
 
שותפים בתחרות
 
קרוספיט היא שיטה פונקציונאלית לאימון גופני, הכוללת תרגילי כוח, שיווי משקל, גמישות וזריזות, כהרמת משקולות, שכיבות סמיכה, מתח וכדומה. היא מבוססת על הרעיון של האימון הפונקציונאלי, שבו מתבצע חיקוי של תנועות מורכבות מחיי היום יום, המערבות פעילות של כמה יחידות מוטוריות בו זמנית.
 
האימון מותאם לצרכים הספציפיים של כל מתעמל ומתעמלת, ובדרך כלל הוא אינו מצריך שימוש במכשירים גדולים כמו אלה המצויים במועדוני כושר. במועדון קרוספיט תמצאו ציוד פשוט יותר הכולל: טבעות, מוטות, צלחות משקל, כדורי כוח, משקולות יד או קטלבלס, שקי חול, ואפילו – דילגיות.
 
השיטה החלה לפעול בארצות הברית במהלך פרויקט לאימון שוטרים, ומאז הלכה והתפשטה גם לקבוצות פוטבול, צוותי כבאים, יחידות נחתים, וקבוצות ספורטאים בעולם כולו. האימון הוא מאסיבי ואינטנסיבי, ויש אומרים שהוא גם מסוכן. חברי קבוצות הקרוספיט לא שומרים על סדר מסוים של ביצוע תרגילים ולא מקפידים על רגעי מנוחה. היתרון הגדול, הרוכש לשיטה מעריצים רבים, הוא הזמן הקצר שבו ניתן לשפר יכולות גופניות באמצעותה. עם זאת, חשוב לציין שחוק הספורט בישראל לא מפקח על הכשרת מאמנים בשיטה ועל העיסוק בתחום.
 
 
הכשרת מאמנים
 
על מנת להפוך למאמנים בשיטה עליכם לעבור הכשרה מטעם ארגון הקרוספיט העולמי ולעמוד בבחינת הסיום בהצלחה. הבחינה מורכבת מ – 50 שאלות, והדרך להתכונן אליה היא לעבור על חוברת הדרכה, שבה מצויות התשובות הנכונות. אורך ההכשרה הרשמית הוא סופשבוע אחד בלבד! אף על פי כן, צפוי לכם תהליך ארוך של למידה תוך כדי תנועה.
 
למה הכוונה? עיקר הלמידה המקצועית שלכם יתרחש במפגש עם מתאמנים מגוונים, בעלי צרכים שונים, מחסומים, דעות ושאיפות. המתאמנים בשיטה הם בדרך כלל אנשים בעלי יצר תחרותי דומיננטי, אך למעשה כל אחד – גברים, נשים (גם בהיריון) וילדים – יכולים להשתתף באימון כזה. סביר להניח שגם אתם, בתור מתאמנים, תצטרכו לעבוד על שיפור יכולותיכם האישיות בביצוע תרגילים מסוימים, ועד להשגת התוצאה הרצויה יכולים לעבור חודשים ארוכים.
 
בנוסף, הקרוספיט הוא חבילה שלמה, הכוללת קהילת ספורטאים, תזונה, אורח חיים, משחקים ועוד. התכנית למתעמלים מורכבת מתרגילי חימום, שיפור טכניקה ואימוני כוח. על פי רוב, ממליצים למתאמנים לצרוך כמויות גדולות של חלבונים, לצמצם בצריכת פחמימות ולהימנע מסוכרים. בתור מאמנים יהיה עליכם לגלות מעורבות בחיי המתעמלים שלכם גם מעבר למפגש האימון עצמו, וכן – תמיד תזכרו שאתם חלק מקהילה.
 
 
קיימים קורסים ברמות שונות, כגון: רמת מדריכים - רמה 1, רמת ביניים בין 1  ל – 2, רמת מאמנים – רמה 2. בדרך כלל עוברים את ההכשרה הראשונית בחו"ל, ולאחר מכן ממשיכים להשתלם באחד ממועדוני הקרוספיט בארץ.
 
מה לומדים?
 
בקורס קרוספיט בסיסי תלמדו את התנועות הבסיסיות המרכיבות את האימון בשיטה ותכירו את המושגים המשמשים בקהילת ספורט זו. אתם תוכשרו לבנות תכנית אימונים, הכוללת גם ייעוץ לתזונה מתאימה. הקורס כולל תרגול תנועות היסוד ועבודה על הטכניקה במסגרת קבוצת אימון. בקבוצה מתאפשר דו שיח בין המאמנים המוסמכים המלווים את הקורס ובין התלמידים. בתוך כך, התלמידים מתוודעים לכלים לניהול קבוצה ולתקנים מיוחדים הנוגעים לטווחי תנועה של איברי הגוף.
 
המועדונים בארץ
 
  • קרוספיט הרצליה – המועדון הרשמי הראשון במזרח התיכון, המאפשר לכם לעבור השתלמויות והסמכות ברמה גבוהה.

 

  • קרוספיט העיר הלבנה – מועדון אימון בתל אביב, שבו מתעמלים יחד שחקני קבוצות כדורגל וכדורסל, קצינים ולוחמים, אתלטים ועוד.

 

  • קרוספיט תל אביב – בו פועלים בין השאר: מתאמן בהרמת משקולות אולימפיות, שחיין עטור מדליות המוסמך לאמן ילדים, מאמנת אישית מחו"ל שעשתה עליה ארצה ועוד.

 

  • קרוספיט ירושלים – הקבוצה בירושלים מלווה על ידי מאמנים בעלי ניסיון של ארבע שנים ויותר, וביניהם: מדריך הרמת משקולות אולימפיות, קינזיולוג מוסמך, אתלט המתחרה במשחקים עולמיים ועוד.     
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס קרוספיט?

רוצה לדעת יותר על קורס קרוספיט?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורס ספורט

התקבלו 2 דירוגים בציון ממוצע 4.5 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp