מכינה לאמנות במכללה האקדמית ספיר

שירות אישי - צור קשר
מכינה לאמנות במכללה האקדמית ספיר

מכינה ללימודי אמנות בבית הספר לאמנויות של המכללה האקדמית ספיר


לבנות ולפתח את האמן הפנימי


לימודי האמנות מושכים מדי שנה רבים שמעוניינים לפתח את היכולות היצירתיות והכשרון הטבעי שלהם לכדי קריירה בתחום האמנותי. במסגרת תנאי הקבלה ללימודים אלה יש צורך בדרך כלל להציג תיק עבודות, דרישה דומה עולה בתהליכי קבלה ללימודי עיצוב בתחומים השונים. תיק העבודות אמור לייצג את הסגנון הייחודי של המועמדים, להראות מספר דוגמאות לכישורים שלהם ולהצביע על חשיבה חדשנית ויצירתית שתביא לקבלתם ללימודים.


מי שאין ברשותם תיק עבודות מספק ומעוניינים להתקבל ללימודי אמנות או ללימודי עיצוב יכולים ללמוד במכינה לאמנות של בית הספר לאמנויות במכללה האקדמית ספיר. תפקידה של המכינה הוא לספק לתלמידים כלים יצירתיים לבנייה של תיק עבודות מקצועי ואיכותי שיכול לשפר את הסיכויים שלהם בקבלה ללימודי עיצוב ואמנות במכללה האקדמית ספיר וכן במוסדות לימוד נוספים.

 


תכנית הלימודים


התלמידים במכינה מתוודעים למגוון של טכניקות יצירתיות ורוכשים הן ידע תיאורטי בתחום האמנות והן כלים מעשיים ליצירה בשלל פלטפורמות. לאורך המכינה משתתפים בקורסים במדיה שונים, בהם רישום וציור, פיסול קרמי, קדרות, צילום סטילס ווידאו ארט. כך הם יכולים להיחשף לסגנונות מגוונים ולפתח סגנון יצירה אישי משלהם תוך כדי בניית תיק עבודות מייצג.


מתכונת הלימוד


המכינה לאמנות כוללת ארבעה קורסים שנתיים, כל אחד מן הקורסים הנלמדים כולל כ - 26 מפגשים. בסך הכל כוללת המכינה 312 שעות ללימודי אמנות. השיעורים במכינה מתקיימים לרוב בשעות הבוקר או אחר הצהריים. הם כוללים עשייה אמנותית מרוב לצד הרצאות עיוניות.


סגל הוראה


ראש בית הספר לאמנויות של המכללה היא אמנית ואוצרת מנוסה ופעילה, אשר זכתה לאורך השנים במגוון של פרסים על יצירתה. עבודותיה הוצגו בשלל תערוכות יחיד ותערוכות קבוצתיות בישראל ובעולם. לצדה מלמדים שלל אמנים ויוצרים במגוון של טכניקות, סגנונות וסוגות בעולם האמנות והעיצוב.


על מוסד הלימוד


בית הספר לאמנויות של המכללה האקדמית ספיר מפעיל מסלולי לימוד נוספים, בהם התכנית ללימודי אמן מנחה, קורס פוטותרפיה, קורס מדריך מוסמך באמנויות. המכללה מציעה גם תכניות לימודים בתחומים נוספים, כגון לימודי תרבות, הפקה ויצירה, לימודי אמנויות המסך, תואר ראשון בתקשורת, לימודי שיווק טכנולוגי, לימודי משאבי אנוש ולימודים רב תחומיים.


תנאי קבלה


מכינה זו מיועדת למעוניינים להתקבל ללימודי אמנות או ללימודי עיצוב במסלולים שונים, במכללה האקדמית ספיר או במוסדות לימוד אחרים. נוסף על כך, מכינה זו יכולה להתאים לבוגרי תואר ראשון במקצועות שונים שאין בידיהם רקע בתחום האמנות, שברצונם להמשיך לתואר שני בטיפול באמנות ונדרשים להשלים שעות אמנות מעשית.

 

המועמדים למכינה זו צריכים לעבור ראיון קבלה אישי.


תעודה


תלמידים שמשלימים בהצלחה את המכינה מקבלים אישור סיום חובות ובו מפורטות השעות שנלמדות בסדנאות וכן ציון גמר. כדי לקבל את תעודת המכינה באמנות על התלמידים לעמוד בכל החובות בקורסים ולקבל ציון עובר בסיומם.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר
Whatsapp Whatsapp