רוצה פרטים על קורס מדריכי ירי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מדריכי ירי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס מדריכי ירי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מדריכי ירי

 

מה זה קורס מדריכי ירי?

 

הלימודים בקורס מדריכי ירי מקנים לתלמידים ידע תיאורטי בנוסף להתנסות מעשית הנדרשת על מנת להפעיל ולעבוד עם כלי נשק שונים. הקורס מכשיר מדריכי ירי מקצועיים לכלי הנשק לסוגיהם בהתאם לדרישות האגף לרישוי ופיקוח במשרד הפנים.

 

למרות שכמעט כל מי ששירת בצבא, עשה כבר שימוש בנשק או חווה היכרות עימו, רובנו שוכחים את שיטות הירי, מיומנות העבודה עם כלי הנשק ודרכי תפעולו וצריכים לחדד אותן. תפקידם של מדריכי הירי הוא ללמד כיצד יורים, כיצד מפעילים את כלי הנשק ובעיקר להזכיר ולחזור על נהלי הזהירות וכללי הבטיחות בתחום מסוכן זה.

 

הירי בקורס מתורגל במטווחים אזרחיים וחייב לעבור את הקורס על מנת להוציא רישיון לנשק.

 

מי צריך קורס מדריכי ירי?

 

הלימודים בקורס מדריכי ירי מתאימים לכל אלו המעוניינים להכשיר את עצמם כמדריכי ירי או מפקחי מטווחים במוסדות הכשרה שונים, במטווחים אזרחיים או בשירותי הביטחון.

 

מה לומדים בקורס מדריכי ירי?

 

מטרת הלימודים בקורס מדריכי ירי היא להכשיר מדריכים אחראיים ומיומנים באומנות הירי בכלי הנשק השונים. הקורס שם דגש על לימודים מעשיים המלווים בהכוונה והדרכה נכונה לצד כללי בטיחות מחמירים.

 

בין נושאי הלימוד המועברים בקורס: נהלי בטיחות כלליים, בעלי התפקידים במטווח, ארגון וניהול המטווח, סוגי המטווחים השונים, סוגי ההדרכות השונות, הוראות קבע של הרשויות המוסמכות, חוק כלי ירייה ותקנות משרד הפנים, נוהל משרד הפנים לרישוי כלי ירי וחידוש רישיונות, חוק רישוי עסקים, מניעת סכנות במטווחים, היכרות תירגול ואימון עם כלי הנשק השונים לסוגיהם, הוראות פתיחה באש, בליסטיקה, תחמושת ועוד. בחלק מהקורסים נלמדת גם הגשת עזרה ראשונה.

 

בתום הקורס מוענקת תעודת גמר מטעם המוסד, תעודה זו מאושרת ע"י משרד הפנים ומשטרת ישראל ומכשירה את בוגרי הקורס למדריכי ירי מיומנים ומקצועיים.

 

 

היכן לומדים?

 

בין מוסדות הלימוד האפשריים לקורס ירי: בית הספר למדריכים ומאמנים- וינגייט.

 

כמה זמן נמשך הקורס?

 

משך הלימודים בקורס למדריכי ירי משתנה מאוד בהתאם להיקף הקורס ולתכניו. מרבית הקורסים נפרשים על גבי 145-350 שעות לימוד מעשיות ותיאורטיות.

 

מהו קהל היעד והאם יש תנאי קבלה?

 

הקורסים העוסקים בהדרכת ירי הינם תחת פיקוח מתמיד של האגף לרישוי ושל משרד הפנים. דרישות הקבלה לקורס מדריכי ירי הן: גילאים 21 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד, תושבי מדינת ישראל השוהים בארץ 3 שנים רצופות בטרם תחילת הלימודים, אישור תקניות ממשרד הפנים, בדיקה משטרתית, מעבר ראיון אישי, עבר פלילי נקי, ובעלי מצב בריאותי תקין. בחלק מהקורסים התנאי הוא גם יוצאי צבא ותעודת מגישי עזרה ראשונה.

 

 

מהן אפשרויות התעסוקה בהמשך?

 

בוגרי קורס מדריכי ירי מקבלים תעודת גמר המסמיכה ומכשירה אותם לעבוד כמדריכי ירי במטווחים אזרחיים.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס מדריכי ירי?

רוצה לדעת יותר על קורס מדריכי ירי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס מדריכי ירי
חוות דעת של סטודנטים: לימודי ביטחון
התקבלו 3 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp