קורס מדריכי טיולים בחו"ל במכללה האקדמית בוינגייט

שירות אישי - צור קשר

מכללה האקדמית בוינגייט לחינוך גופני
מכללה האקדמית בוינגייט לחינוך גופני
מכללה האקדמית בוינגייט לחינוך גופני
מכללה האקדמית בוינגייט לחינוך גופני
מכללה האקדמית בוינגייט לחינוך גופני

אהבת? שתף ב:

קורס מדריכי טיולים לחו"ל בבית הספר לתיירות במכללה האקדמית בוינגייט


מגלים את העולם


התיירות העולמית הולכת ומתפתחת בשנים האחרונות, יעדים חדשים ומאתגרים הופכים למבוקשים על ידי קבוצות מטיילים ויחידים. מדריכי טיולים צריכים להיות בעלי מגוון כישורים רחב כחלק מעבודתם. עליהם להכיר את תנאי השטח ואת מסלולי הטיול אך גם את הרקע ההיסטורי והתרבותי של היעדים השונים, את השפה ואת המנהגים המקומיים.


קורס מדריכי טיולים לחו"ל במכללה האקדמית בוינגייט מכשיר את המשתתפים להוביל קבוצות מטיילים ישראלים במגוון יעדים בעולם וגם מעניק להם ידע רב על מנת שיוכלו להתמצא באתרים מוכרים ולהעביר מהמטען התרבותי המקומי למטיילים. הקורס הוא פרי שיתוף פעולה בין המכללה לבין חברת תיירות. המכללה מסייעת לבוגריה להשתלב בתפקידים שונים בענפי התיירות ועובדים כמדריכי טיולים ראשיים.

 


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס הדרכת טיולים מתחילים ומכירים מאפיינים גיאוגרפיים והיסטוריים של מדינות ברחבי העולם. בהמשך, הם לומדים על היבטים תרבותיים, אמנותיים, דתיים וחברתיים של יעדים מגוונים. כמו כן, הם רוכשים כלים פרקטיים להדרכה של קבוצות מטיילים תוך שהם בוחנים שיטות שונות לארגון של טיולים, ובהקשר זה דנים גם בטיפול בשירותים נלווים במהלך הטיול כמו נסיעות או הסעדה.


מתכונת הלימוד


המפגשים בקורס מדריכי טיולים בחו"ל במכללה האקדמית בוינגייט נערכים אחת לשבוע, בימי שישי, בשעות הבוקר ואחר הצהרים. המשתתפים לוקחים חלק בהרצאות עיוניות בכיתה וכן בסיורים לימודיים בארץ ובטיול סטאז' שנערך בחו"ל, במסגרתו הם יכולים ליישם את העקרונות שנלמדו בקורס ולהדריך קבוצות מטיילים.


נושאי הלימוד

 

 • אקלים וגיאוגרפיה
 • קריאת מפות
 • ארגון ותכנון טיולים
 • הסעדה ולינה
 • התמצאות בשטח
 • יעדי תיירות מוכרים
 • היסטוריה ודתות
 • מתודיקה של הדרכה
 • אדריכלות ואמנות    
 • שירותי תיירות ונסיעות
 • ועוד
 • פסיכולוגיה בהדרכת קבוצה    
 

 

סגל הוראה


רכז הקורס הוא מורה דרך מנוסה ובעל השכלה אקדמית בגיאוגרפיה ובהיסטוריה, שלו ותק בהדרכת טיולים בישראל ובחו"ל ובהכשרת מדריכים ואנשי מקצוע בענף התיירות והטיולים.


על מוסד הלימוד


המכללה האקדמית בוינגייט היא מוסד ללימודי מקצועות הספורט, הממוקם באזור השרון, בסמוך לנתניה. במכללה ניתן ללמוד במסלול ללימודי חינוך גופני או ללימודי הוראת חינוך גופני ובתכניות להכשרת מאמנים במגוון ענפי ספורט.


בית הספר לתיירות של המכללה פועל כבר למעלה מ - 14 שנים ובו מתקיימים קורסים שונים ללימודי תעודה כמו למשל הכשרת מורי דרך, קורס מדריכי טיולים במערכת החינוך, קורס מדריכי הישרדות וקורס יועצי תיירות.


תנאי קבלה


לקורס מתקבלים מועמדים בעלי תואר אקדמי ממגוון תחומים וכן עובדי הוראה, עובדים במקצועות חופשיים ועובדים במערכת הביטחון שמעוניינים להכיר את עולם הדרכת הטיולים הבין לאומיים ולרכוש מיומנויות למקצוע נוסף ומאתגר.


תעודה


משתתפים שמסיימים בהצלחה את לימודיהם בקורס ועומדים בכל מטלות המסלול זכאים לקבל תעודת גמר "מדריכי טיולים ונציגי יעדים לחו"ל", אשר מוענקת מטעם המכללה האקדמית בוינגייט וחברת התיירות "אשת טורס".

עוד מסלולי לימוד - מכללה האקדמית בוינגייט לחינוך גופני

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם