קורס טיפול בתפישת המטאיזם במכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבית

 מכללת רידמן  - קורס טיפול בתפישת המטאיזם

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


 

קורס טיפול בתפישת המטאיזם במכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבית


תפישת המטאיזם מאפשרת לנו לשקף את הדרכים שבהן הלא מודע מכתיב את חיינו. המטאיזם היא פילוסופיית חיים מעשית שפותחה לפני כעשור, תוך התבססות על המסורת היהודית, ומאפשרת לאתר דפוסים לא מודעים המעצבים את אורחות החיים שלנו, ולהשתחרר מהם.


בקורס טיפול בתפישת המטאיזם, שמתקיים במכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבית, יכולים להשתתף מי שמעוניינים בקריירה טיפולית ורוצים לרכוש דרכי טיפול בגופנפש כמכלול. כמו כן, יכולים להשתתף גם מטפלים המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם.


תכנית הלימודים


בתחילת הלימודים, הסטודנטים רוכשים היכרות מעמיקה עם השיטה תוך התנסות בה בעצמם. הם עוברים תהליכי ריפוי וחשיפה של הלא מודע שלהם, וכך מבינים בעצמם את התהליכים שהמטופלים בשיטה עוברים.

 

 

לאחר מכן, הם מפתחים את מיומנויות התודעה שלהם לצורך הכשרתם כמטפלים בשיטה. בין היתר, הם לומדים תכנים מעולמות הפסיכולוגיה והאנטומיה בראי המטאיזם, כולל פסיכולוגיה יהודית, וסוקרים את משנתה של מייסדת התפישה בגין השימוש בגלי גמא והפרוטוקולים הטיפוליים של שיטת טיפול זו. הם לומדים להבין את הראייה ההוליסטית שעומדת מאחורי התפישה, ואת ההסתכלות על הגופנפש כמכלול. ראייה הוליסטית זו מאפשרת לרתום את הרוחני לטובת הפיזי – להשתמש בתודעה לצורך ריפוי. המשתתפים בהכשרה לומדים כיצד לרתום את גלי המוח על מנת לכונן את הריפוי של הגופנפש.

 

חלק חשוב מתכנית הלימודים סובב סביב הקניית כלים מקצועיים לקידום הקריירה בתחום, באמצעותם ניתן להגיע לקהלים רחבים יותר ולסייע להם בשינוי חייהם. על כן, במהלך ההכשרה משולב קורס שיווק ומיתוג עסקי.

 

מתכונת הלימודים


ההכשרה נפרשת על פני שנתיים, כאשר מספר שעות הלימוד בתוכנית עומד על כ – 395 שעות. בשנה הראשונה ללימודים, הסטודנטים עוברים תהליכי טיפול וריפוי באמצעות השיטה בעצמם.


בשנתם השנייה, הם מפתחים את יכולותיהם כמטפלים ורוכשים דרכי חקירה וריפוי באמצעותה – במהלך חלק זה של תכנית הלימודים, הסטודנטים רוכשים התנסות מעשית ומשתתפים בפרקטיקום, תוך ליווי והדרכה צמודים מצד צוות ההוראה במכללה.

 

נושאי הלימוד

 

  • לימודי גופנפש
  • עולם הלא מודע
  • טיפול באמצעות גלי גמא
  • יסודות תפישת המטאיזם
  • פרוטוקולים טיפוליים בתפישה
  • פסיכולוגיה ואנטומיה בראי המטאיזם
  • ועוד

 

על צוות ההוראה

 

ההכשרה מועברת על ידי מייסדת תפישת המטאיזם, שלה רקע נרחב בעולמות היהדות והחסידות. כמו כן, מנהלת את תכנית ההכשרה פסיכולוגית ארגונית המתמחה בהדרכת קבוצות, התרת קשרים רגשיים, בעלת ניסיון רב בטיפול באמצעות תפישה זו.


על מוסד הלימודים


מכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבית היא מוסד לימודים להכשרות מקצועיות, לימודי תעודה וקורסי העשרה. הלימודים במכללה מתקיימים תוך שילוב בין מסורות רפואה עתיקות יומין ורפואה משלימה, ובין גישות רפואיות מבוססות מחקר מדעי.


במכללה פועלים מספר בתי ספר, כולל בית ספר לפסיכותרפיה הוליסטית, בית ספר לתרפיות במגע, בית ספר לרפואה סינית, בית ספר לרפואה טבעית, ועוד. בין ההכשרות הנערכות בתחומי הטיפול, ניתן למנות קורס NLP, קורס הילינג פסיכופיזי, קורס אימון הוליסטי, וכן קורסים רבים נוספים.


במכללה נעזרים בקשרים המתקיימים עם ארגונים ומרכזים לרפואה משלימה כדי לסייע לבוגרי ההכשרות בהשתלבות בשוק העבודה. נוסף על כך, רבות מתכניות הלימוד מתקיימות תוך שיתוף פעולה עם מכבי טבעי.


תעודה


מסיימי שנת הלימודים הראשונה זכאים לתעודת חוקרי תודעה, ומסיימי השנה השנייה מקבלים תעודת הסמכה לטיפול בתפישת המטאיזם. התעודות מוענקות מטעם מכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבית.

 

אפשרויות תעסוקה


לאחר סיום הלימודים, הבוגרים יכולים להיעזר בהסמכה הנרכשת על מנת לפתח קריירה בתחום הטיפול. הם יכולים להשתלב בטיפול במרכזי רפואה משלימה, וכן לפתוח קליניקה פרטית משלהם. התכנים השיווקיים המשובצים במהלך ההכשרה מאפשרים להם לפתח את היכולות לקידום עצמי, הנחוץ לצורך פיתוח הקריירה בתחום זה.


מעבר לכך, הבוגרים יכולים להיעזר בשירותי המכללה לצורך התפתחותם המקצועית. בין היתר, הם יכולים להיעזר ב"רידמן קריירה", בו מלווים את בוגרי ההכשרות בעת כניסתם לעולם העבודה, וכן במודעון רידמן – רשת חברתית שיכולה לעזור לפתח קשרים מקצועיים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת רידמן - לימודי רפואה משלימה

עוד מסלולי לימוד - מכללת רידמן - רפואה משלימה
Whatsapp Whatsapp