קורס מבקר איכות קונבנציונלי בסטטוס סקול

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס עבודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קורס מבקר איכות קונבנציונלי - סטטוס סקול.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מבקר איכות קונבנציונלי בסטטוס סקול

 

סטטוס סקול המרכז להכשרה מקצועית מציע מגוון מסלולי הכשרה בשישה סניפים שונים ברחבי הארץ: בתל אביב, אשדוד, כרמיאל, חיפה, נתניה, ובאר שבע. ההכשרות במרכז מיועדות לכלל הציבור ולמעשה כל מי שמעוניין לרכוש מקצוע חדש או לחלופין להרחיב את ידיעותיו ואת רמתו המקצועית בתחום בו הוא כבר עוסק יכול להצטרף לאחת מתוכניות ההכשרה אותן מציעה המכללה.

 

סטטוס סקול משתפת פעולה עם חברת פרפקט פלוס שהיא למעשה חברת ההשמה השייכת לקבוצת סטטוס ובכך מסייעת לבוגריה להשתלב בתעסוקה במהירות וביעילות. תוכניות ההכשרה במסלולי הלימוד השונים מתעדכנות ומותאמות לדרישות ולצרכי השוק וכל קבוצת לימוד כוללת מספר קטן של משתתפים במטרה לאפשר לכל משתתף לקבל יחס אישי ומענה לכל בעיה.

 

 

סגל המרצים בסטטוס סקול כולל מדריכים מנוסים, בעלי השכלה גבוהה וניסיון תעסוקתי עשיר והכיתות במרכז ההכשרה מצויידות במכשור מתקדם ובטכנולוגיות חדישות. כל אלה מעניקים לסטטוס סקול את ההכרה הראויה וממקמים אותה כמוסד לימודי מוביל, מוערך ומקצועי.

 

מה לומדים?

 

תפקיד מבקרי האיכות במפעל עיבוד שבבי הוא אחראי ומשמעותי ותחומי אחריותם הם נרחבים. הם אמונים למעשה על בדיקת איכות החלקים המיוצרים בזמן הייצור ומוודאים כי המוצרים שיוצרו תואמים את דרישות הלקוח. בקרה זו, המתרחשת בזמן תהליך הייצור היא חיונית עד מאד וביכולה למנוע חריגות בייצור ולחסוך בעלויות מיותרות או בגרימת נזקים למפעל.

 

מבקרי איכות עוסקים בבדיקת תכונות, מידות ואיכויות של מוצרים ושל חלקים שיוצרו במפעל וזאת על ידי ביצוע מגוון פעולות בעיבוד שבבי. לצורך מילוי תפקידם כהלכה, הם נדרשים להפגין ידע והכרות מעמיקה עם שיטות ייצור שונות כמו גם עם מגוון תהליכי עיבוד, עם יכולותיהן ומגבלותיהן של מכונות המדידה במפעל וכן עם נהלי עבודה טכניים וארגוניים.

 

מקצוע בקרת האיכות הוא כיום מקצוע מבוקש הדורש ממבצעו להפגין רמה ומיומנות גבוהה ולכן יש צורך לרכוש הכשרה מקיפה ומקצועית בתחום, שתכין להשתלבות תעסוקתית מוצלחת בתעשיית המדידות. הכשרה זו מוצעת על ידי מרכז ההדרכה סטטוס סקול במסגרת קורס המכונה מבקר איכות קונבנציונלי.

 

 

תוכנית הלימודים

 

במהלך הקורס הלומדים רוכשים ידע נרחב וכלים הנחוצים למילוי תפקידם. הם לומדים להכיר שיטות יצור שונות ולהבין את דרישות המתכננים כפי שנרשמו בשרטוטים. הם מתוודעים לתהליכי עיבוד שונים ולומדים להשתמש בכלי מדידה ייחודיים ובכלי מדידה אוניברסליים. הם נפגשים עם נוהלי אבטחת האיכות של הארגון והלקוח ורוכשים ידע נחוץ בעוד נושאים רבים ובהם:

 

 • מילוי דו"ח בדיקה
 • מיספור מידות
 • גלגלי שיניים
 • מדידת טיב פני השטח
 • קריאת שרטוטים
 • מטול אופטי (קומפרטור)
 • זיהוי ומדידת תבריגים
 • מדידת קשיות (שיטות ומכשירים)
 • הכרה ותפעול כלי מדידה קונבנציונליים
 • ועוד...

 

קהל היעד

 

קורס מבקר איכות קונבנציונלי בסטטוס סקול מיועד בעיקר לעוסקים בהפעלת CNC, וכן לכווני CNC ולבעלי ידע בקריאת שרטוטים טכניים.

 

משך הקורס

 

קורס זה מתפרס על פני 140 שעות לימוד אקדמיות, בתכונת לימוד של פעמיים בשבוע בשעות הערב או בימי שישי בבוקר.

 

תעודת גמר

 

בוגרי קורס מבקר איכות קונבנציונלי שיעמדו בכל דרישות הקורס יהיו זכאים לתעודת ההסמכה -מבקר איכות בתחום עיבוד שבבי מטעם סטטוס סקול המרכז להכשרה מקצועית.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: סטטוס סקול - מרכז להכשרה מקצועית

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס אנליסטים בדרום הארץ
אביתר בן מרקו
ללא תגובה
קורס מתחילים בשפה הדנית
עדן
1 תגובות
קורס פרקטיקה לרואה חשבון
רוני
2 תגובות
קורס מפקח מטווח לבוגר קורס ירי מעשי
יגאל לוזון
1 תגובות
אפשר לגשת לבחינות שכר 2021 עם ספרים של שנת 2019?
ליאור
1 תגובות
ממונה בטיחות לתעודה
טל
1 תגובות
קורס במרכז להנחיית קבוצות
אורי צבר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,927 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין658 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp