רוצה פרטים על מבחן מסו"ק?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס הכנה למבחן מסו"ק (מבחן סינון וקליטה)

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מבחן מסו"ק? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכנה למבחן מסו"ק (מבחן סינון וקליטה)

 

מבחן המסו"ק הוא מבחן סינון וקבלה המשמש כאמצעי לחיזוי סיכויי ההצלחה של הנבחנים בלימודי סיעוד. המבחן, אשר אורך 3 שעות, מדרג את הנבחנים בסולם הערכה אחיד והוא אינו מושפע מגורמים שונים שעשויים לפגוע בתהליך הסינון האובייקטיבי. מבחן המסו"ק אשר בנוי במתכונת של שאלות אמריקאיות כולל 8 פרקים ובודק את בקיאות הנבחנים ב-4 תחומים מרכזיים והם: סיעוד, עברית, מתמטיקה ואנגלית.

 

בתחום הסיעוד הנבחנים נדרשים להפגין ידע בנושאי פרמקולוגיה קלינית, בנהלים רפואיים ובהתערבות סיעודית בסיסית ובעברית הם נדרשים לענות על שאלות בהבנת הנקרא, להשלים משפטים ולהוכיח ידע באנלוגיות ובאוצר מילים. שני הפרקים במתמטיקה בודקים את יכולת הנבחנים לפתור בעיות חשבוניות שונות וכן להבין גרפים וטבלאות והפרק באנגלית בוחן את הבנתם בנקרא ואת אוצר המילים שלהם באנגלית.

 

קהל יעד

 

קורס הכנה לבחינה זו מיועד לאחים ולאחיות מעשיות המעוניינים לעבור בהצלחה את בחינת המסו"ק לצורך קבלה ללימודי הסמכה בסיעוד.

 

תוכנית לימודים

 

מוסדות הלימוד אינם ערוכים לקבל את כל המועמדים ולכן בכדי להגדיל את סיכויי הקבלה יש חשיבות בהכנה ראוייה לבחינה. הקורס מספק למשתתפים את כל ההכנה, הידע והכלים הנחוצים להצלחה בתחומים הנבחנים בבחינה - בעברית, באנגלית, בסיעוד ובמתמטיקה.

 

בארץ קיימים מספר מוסדות לימוד אשר מציעים קורסי הכנה למבחן המסו"ק, במסגרתם התלמידים רוכשים ידע והבנה בתחומים המופיעים בבחינה. תוכניות ההכנה מתקיימות לרוב בשעות נוחות והן מספקות לתלמידים מגוון עזרי לימוד שמסייעים להם בתהליך הלמידה. תוכניות הלימוד מקיפות את כל הנושאים הנדרשים למבחן ובהם פרקים בפיזיולוגיה, פרמקולוגיה קלינית, אתיקה בסיעוד, נהלי סיעוד, פעולות סיעודיות וחריגות, עקרונות עזרה ראשונה, מאזן נוזלים ואלקטרוליטים ועוד.

 

בנוסף לכך, מרבית קורסי ההכנה מציידים את התלמידים בעזרים תומכים נוספים ובהם קבצים ממוחשבים הכוללים את הרצאות הלימוד, מאגר שאלות ופתרונות לתרגול החומר באנגלית, מאגר שאלות ופתרונות לתרגול החומר במתמטיקה, מאגר שאלות ותשובות מבחינות מסו"ק קודמות ועוד.

 

במהלך כל הקורס התלמידים נהנים מתמיכה מלאה של צוות ההדרכה אשר מספק מענה מקצועי לכל שאלה.

 

מוסדות הלימוד

 

להלן רשימת המוסדות המציעים קורסי הכנה לקראת בחינת המסו"ק:

  • בית ספר האמריקאי למקצועות הרפואה
  • בית הספר לסיעוד ברזילאי

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות נוספים לקורסי הכנה, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מבחן מסו"ק?

רוצה לדעת יותר על מבחן מסו"ק?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורס הכנה

התקבלו 2,114 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp