רוצה פרטים על קורס מדריכי כדורשת?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס הדרכה ואימון במשחק כדורשת

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס מדריכי כדורשת? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מדריכות ומאמנות כדורשת

 

הכדור במגרש שלהן

 

כדורשת הוא משחק שנשים אוהבות באופן מיוחד. בישראל אף הוקם מועדון כדורשת על ידי שמונה נשים שהתארגנו יחד. האופי החברתי המובהק והפשטות של המשחק מזכות אותו בפופולריות רבה. המטרה המרכזית היא לפגוע עם הכדור ברצפה בשטח של הקבוצה היריבה, ומבלי לגעת ברשת. את ההדיפה של הכדורעף מחליפה זריקה פשוטה של הכדור. חוקים נוספים הופכים את משימת הניצחון עבור שתי הקבוצות למעניינת אף יותר.

 

תכניות הלימודים

 

ברוב המקרים, תכניות ההכשרה מזמנות אליהן בעיקר נשים. בקורס כדורשת מכירות המשתתפות מודלים אידיאליים של משחק, ורוכשות מיומנויות להנחייה של קבוצה בהתמודדות מול יריבה. הסטודנטיות לומדות ומתרגלות על המגרש את היסודות של ענף ספורט זה, ומוכשרות להעביר הלאה את הכללים אל הקבוצה. היתרונות הפסיכולוגיים והגופניים של הפעילות הפיזית והתחרותית מודגשים בתכניות אלו.

 

במהלך ההכשרה המשתתפות מפנימות את חוקת הכדורשת, לומדות את הפעולות הנדרשות לשם הכנת הגוף למשחק ומתאמנות. הן רוכשות מתודות הדרכה, נחשפות לטקטיקות יעילות של שחקנים ושל קבוצות, וכן מוכשרות בבניית תכנית שנתית להדרכת קבוצה.

 

מתכונת הלימוד

 

קיימות שתי דרגות הסמכה: מדריכים ומאמנים. קורס המדריכים כולל התמחות מעשית, וקורס המאמנים כולל קורסי מדעים ועזרה ראשונה. בדרך כלל, ההכשרה מתבצעת במהלך מפגש שבועי אחד של בין שלוש לארבע שעות וחצי. ישנו שילוב בין לימוד תיאורטי ובין התנסות על המגרש. תכנית מאמנים מקיפה בין 90 ל – 170 שעות, ומסלול מדריכים כולל כ – 80 שעות.

 

נושאי לימוד

 

 • המדריך כמתאמן
 • חסימה
 • שיפוט במשחקים
 • הנחתה
 • פסיכולוגיה
 • אנטומיה ופיזיולוגיה
 • תורת האימון
 • שלב הסיום במשחק
 • שכלול הטכניקה    
 • נשים ופעילות גופנית
 • ועוד
 • פיתוח יכולות טכניות    
 

 

 

על מאמאנט שמעתם?

 

מאמאנט היא ליגת האימהות הישראלית בכדורשת. מדובר ביוזמה חברתית שהחלה ב – 2005, ובה אימהות משולבות בקבוצה תחרותית המייצגת את בית הספר של ילדיהן במשחק. זוהי הזדמנות טובה עבורן להתחבר למסגרת שבה מלווים ילדיהן את שעות היום. התחרות גורמת להן להרגיש שוב צעירות ולחוש אחווה וחברות עם נשים אחרות. כך, ליגת מאמנט תורמת גם לחיזוק הקהילה וגם לאיכות החיים של הפרטים בה.

 

שכר לימוד

 

עלות הקורס נעה בין 2,500 ₪ ובין 3,700 שקלים. במקרים רבים, נרשמות מתאימות יכולות לקבל מלגה לשם השתתפות בקורס, אם הן עונות על קריטריונים מסוימים של זכאות.

 

מוסדות לימוד

 

 • קמפוס שיאים באוניברסיטת תל אביב, בשיתוף מאמאנט – שם מתקיים קורס להדרכת כדורשת בן 78 שעות או 16 מפגשים, וכן מסלול מאמנים הכולל 166 שעות. התכניות מתקיימות בימי שישי בבוקר. חלק מן השיעורים נערכים ברעננה, וחלק בתל אביב. הקורס מזכה את הבוגרות בתעודות שיפוט, עזרה ראשונה ואימון.
   
 • מכללת אוהלו בקצרין, בשיתוף מאמאנט - מקיימת קורס בן 106 שעות להכשרת מאמנות הבקיאות בטקטיקות ובטכניקות הנדרשות. חברות הליגה זכאיות להנחה של 10% מן העלות הכוללת של הקורס.

 

 • המכללה האקדמית בוינגייט (נתניה) – כחלק ממערך הקורסים וההשתלמויות של מכללת וינגייט, מוצע גם מסלול להכשרת מאמני כדרושת למטרות פנאי והנאה. הקורס כולל 90 שעות, ומחולק למפגשים של שלוש שעות. מידי פעם מתקיימים גם ימי לימוד מרוכזים. התכנית מתאימה למדריכים של משחקי כדורעף, לסטודנטים ללימודי חינוך גופני ולמורים לספורט.

 

 • מפעלות חינוך וחברה – תכנית "מאמנים לשלום" (עמק יזרעאל) – מטרת תכנית זו היא להכשיר מאמני ילדים ובני נוער במשחקי כדור. בעמק יזרעאל קיים קורס מדריכי כדורשת, הנערך במימון כמעט מלא, כאשר בתמורה למלגה המשתתפים מתחייבים לאמן קבוצות במשך 40 שעות באזור מגוריהם.
   

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס מדריכי כדורשת?

רוצה לדעת יותר על קורס מדריכי כדורשת?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורס ספורט

התקבלו 2 דירוגים בציון ממוצע 4.5 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp