מסלול אנימציה תלת מימדית בתוכנת MAYA ו- Mudbox במכללת סלע

שירות אישי - צור קשר

מכללת סלע

אהבת? שתף ב:

קורס אנימציה תלת מימדית בתוכנת MAYA ו- Mudbox במכללת סלע

 
קורס MAYA מכשיר את משתתפיו לעבוד עם תוכנת MAYA, שנחשבת לאחת מהתוכנות המובילות בעולם הקולנוע ותעשיית הסרטים. הלימודים בקורס מכינים את התלמידים להשתלב בתעסוקה בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה ובמקומות עבודה שונים ובהם משרדי פרסום, חברות מולטימדיה, חברות אינטרנט ועוד. מכללת סלע משמש כמרכז הדרכה מוסמך של חברת אוטודסק שהיא יצרנית תוכנת MAYA, ובתוך כך בוגרי הקורס יהיו זכאים לתעודת הסמכה בינלאומית של חברת Autodesk.

הסטודנטים בקורס רוכשים את שלל הכלים הטכנולוגיים הנדרשים ליצירת אנימציה וליצירת סרטוני פרסומת בעזרת התוכנה. הם נחשפים ליישומים השונים של תוכנת מאיה (Maya) ורוכשים הכשרה מקצועית בתחום האנימציה בתלת-מימד.

 

תכנית הלימודים

 

במהלך הקורס המשתתפים לומדים ליצור שלל סרטים בתלת ממד בתוכנת מאיה. מסלול זה מכין את תלמידיו להשתלבות בפרויקטים מקצועיים ובמהלכו הם מכירים את הכלים השונים המשולבים בהן. לאורך ההכשרה נלמדים תהליכי עבודה מקצועיים ביצירה של שלל סרטוני אנימציה לפלטפורמות מדיה שונות ולפלטפורמות בתחום העיצוב.

 

מתכונת הלימוד

הלימודים בקורס נלמדים בהיקף של 250 שעות לימוד אקדמיות. תכנית הלימודים מקיפה שיטות לימוד שונות ובהן לימודים פרונטאליים עם מרצים מוסמכים של החברה הבינלאומית. היא כוללת כ - 25 מפגשי לימוד שמתקיימים עם מרצה מוסמך של חברת אוטודסק, שהיקפם 125 שעות אקדמיות, וכן 25 מפגשים להטמעה ולביצוע של פרויקטים מעשיים.


יש לציין כי התלמידים בקורס נדרשים להמשיך לתרגל את החומר הנלמד גם בין המפגשים, בהיקף של לפחות 250 שעות לימוד. תכני הלימוד בקורס מותאמים לדרישות התעשייה והם משלבים מגוון של תרגולים פרקטיים. לקראת סיומו של הקורס עורכים המשתתפים סרטון אנימציה בתלת ממד כחלק מתיק העבודות שלהם. יחידת ההשמה של מוסד הלימוד עוזר לבוגרי ההכשרה באיתור של מקומות תעסוקה.
 

נושאי לימוד

 

בין הנושאים המרכזיים הנלמדים בקורס:

 

  • גופים קשים
  • אנימציה 2
  • פרטיקלים
  • גופים רכים
  • רנדרינג 2, 3
  • בנייה בפוליגונים
  • תוכנת ציור תלת מימדית
  • אנימציה בסיסית
  • אנימציה של שינוי צורה
  • ועוד.

 

על מוסד הלימוד

 

מכללת סלע היא מוסד לימודי ותיק להוראת מקצועות ההייטק. המוסד מציע לציבור שלל מסלולי הסמכה ייחודים שעוצבו ופותחו על ידי מיטב מהנדסי התוכנה והמחשבים של קבוצת סלע. מסלולים אלה מיועדים לכלל הציבור ובכלל זה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולסטודנטים נוספים המעוניינים לעסוק במקצועות ההייטק. הלימודים במכללת סלע נערכים בכיתות לימוד משוכללות ובמעבדות מתקדמות והם מתקיימים במתכונת לימוד ייחודית, בה משולבים פרויקטים מעשיים שאותם המשתתפים יכולים לשלב בתיק העבודות וכך לפתוח דלתות בשוק העבודה. למכללת סלע הישגים רבים ובמשך שנות פעילותה היא הכשירה והסמיכה אלפי תלמידים שהצליחו להשתלב בתפקידים בכירים במשק.


קורסים נוספים בתחום המדיה הדיגיטלית הנלמדים במכללת סלע כוללים קורס עיצוב גרפי המעניק מיומנויות עיצוב לפרסום ולמובייל, שבו מכירים תוכנות גרפיקה מתקדמות ולומדים לעצב מגוון סוגי מוצרים מודפסים ודיגיטליים; וקורס מולטימדיה ואנימציה, שבו נלמדות לעומק טכניקות עיצוב ואנימציה דו ממדית ותלת ממדית ליצירת סרטונים ומוצרי מדיה נוספים. כמו כן, מתקיימים במכללה קורסים בענפי התכנות, כגון קורס בדיקות תוכנה, קורס פיתוח תוכנה וקורס סייבר ואבטחת מידע.


תנאי קבלה

 

מועמדים שמעוניינים להתקבל לקורס נדרשים להיות בעלי שליטה טובה בשפה האנגלית, כמו כן עליהם לעבור ראיון אישי ובו נבדקת התאמתם לתכנית. מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד לקבלת הפרטים המלאים לגבי תנאי הקבלה לקורס.

 

הסמכות

בוגרי הקורס שעומדים בהצלחה בכל חובות התכנית זכאים לקבל בסיומה תעודת הסמכה בינלאומית שמוענקת על ידי מכללת סלע ומטעם חברת Autodesk יצרנית התוכנה הבינלאומית Maya.

 

מתוך פורום מכללת סלע

שליחת טופס 106 לשנים 2016-2017
נ אור סופר
ללא תגובה
הרשמה לקורס סייבר - מה התאריך הקרוב?
אלי
1 תגובות
מועד פתיחת קורס סייבר ואבטחת מידע
אביב לימן
1 תגובות
קורס למבחן יע"ל בעברית
מולא חמודי
1 תגובות
בדיקות ווב
קרן
1 תגובות
פיתוח אפליקציות לאנדרואיד
רוני שוורץ
1 תגובות
תנאי קבלה ללימודי עיצוב גרפי
עדן
1 תגובות
מתעניינת בעיצוב גרפי
אורית
1 תגובות
האם יש הסמכה ממייקרוסופט?
שמרית
1 תגובות
לאיזה מקצוע הביקוש הכי רב בשוק?
יעלי
1 תגובות
מסלולי עיצוב משחקים
איתי כץ
1 תגובות
לימודי אבטחת מידע ולוחמת סייבר
אביב
1 תגובות
לימודים מעשיים בתכנות
יעלי
1 תגובות
קורס הכשרת ארכיטקטים בתוכנת OOAD
ניר
1 תגובות
לימודי עיצוב ואנימציה
רוית
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם