קורס קריאה בכף היד במכללת תילתן - המכללה לרפואה משלימה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי רפואה משלימה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על לימודי כירולוגיה - תילתן רפואה משלימה.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס כירולוגיה קריאה בכף היד במכללת תילתן

 

חיים וגורל בכף היד

 

כירולוגיה היא תורת האבחון והקריאה בכף היד, ומקורה בהודו העתיקה. הכירולוגיה אינה מתעסקת בקריאת העתיד מההיבט המיסטי, אלא מאפשרת אבחנה של בעיות בריאותיות שונות בהווה וראיית משקעים מן העבר. קריאה בכף היד מאפשרת לזהות אירועים טראומתיים, ומטרתה העיקרית היא לשפר את המצב הפיזי והנפשי אצל מטופלים דרך זיהוי מקור הבעיה והצעת פתרונות רלוונטיים.

 

כך למשל, אדם שבצעירותו חווה טראומה מסוימת בבריכת שחייה, ומאז הוא חש במצוקה בכל פעם שהוא מתקרב למקורות מים, הנשימה שלו מתקצרת והגוף שלו מפסיק לתפקד בצורה רגילה. אותו אדם כבר מזמן שכח את מקרה בריכת השחייה, אך האירוע עדיין פועם בו ומונע ממנו לחיות חיים נעימים יותר. באמצעות הכירולוגיה נוכל לגלות מה עבר על האדם עד למצבו היום, ומה טומן לו העתיד, מבחינת פוטנציאל ההתקדמות שלו בכיוונים שונים.

 

תורת הכירולוגיה מורכבת משני חלקים: כירונומיה וכירומנטיקה. כירומנטיקה היא חקר הקווים בכף היד, שממנה ניתן ללמוד על הצלחה בתחומים שונים ועל המשך החיים, והיא נחשבת לחוכמת הכירולוגיה. ניתן לקרוא את השינויים בחיי האדם על פי קו החיים, קו הלב, קו הראש וקו הגורל.

 

הכירונומיה כוללת את מבנה היד, עובי ואורך האצבעות, והמרקם שלהן. על פי החלקים השונים בכף היד ניתן ללמוד על אישיות בני האדם ואופיים, ניתן לחשוף תכונות נסתרות ואת הפוטנציאל הגלום בכל אחד ואחת. לדוגמה, לפי גישה זו, לאדם בעל כף יד גדולה יש נטייה לעצמאות ולאיטיות בחיים. הוא מסוגל לבצע עבודות מסובכות בצורה מקצועית, וסביר להניח שהוא טוב בעיצוב, באמנות ובעבודות טכניות. לעומת זאת, כף יד קטנה מייצגת גאוותנות, חוסר זהירות ואנוכיות. אדם בעל כף יד קטנה יכול לבצע כמה פעולות במקביל, הוא מסודר ומהיר מחשבה. 

 

קהל יעד

 

מכללת תלתן מציעה קורס הפתוח לקהל הרחב ומתאים למטפלים מכל תחומי הרפואה המשלימה והרפואה הקונבנציונלית. הקורס מתאים גם למאמנים אישיים שרוצים להרחיב את תחומי האבחון והטיפול שלהם ולאנשים שרוצים במסגרת עבודתם, או לידע כללי, לדעת איך לאבחן מצבים בריאותיים, לתת הכוונה תעסוקתית ולפענח תכונות נסתרות אצל אנשים אחרים.

 

תכנית הלימודים בתילתן

 

הקורס לכירולוגיה דיאגנוסטית במכללת תילתן לרפואה משלימה, מקנה כלים להבנת ההווה והעבר באמצעות קריאה בכף היד. הסטודנטים לומדים לזהות ולאבחן מקרים רבים ולתת מענה לבעיות שונות דרך קריאה בקווים שעל כף היד, חלקי כף היד השונים, גודל ואורך האצבעות, מבנה הציפורניים, צבע וטמפרטורת כף היד, המרקם שלה וסממנים נוספים אחרים. במהלך הקורס מתנסים הסטודנטים בעבודה מעשית, ובסופו מציגים תיק של מקרים ועבודות שנאספו במהלך הסטאז'.

 

 

מבנה הקורס

 

משך הקורס הוא 28 מפגשים, כאשר כל מפגש בן ארבע שעות אקדמיות.

 

נושאי לימוד

 

 • קו הגורל
 • קו החיים      
 • מבנה כף היד
 • ועוד
 • משמעות אורך האצבעות     
 

 

 

מנחה הקורס

 

מנחה הקורס הוא כירולוג, גרפולוג ופרסונולוג, המאבחן אופי ומייעץ על כפות הידיים, שפת הגוף, תווי הפנים וכתב היד, ומאסטר ברייקי יפני. אדם זה מאמין שניתן לשנות את החיים לטובה באמצעות פיתוח מודעות אישית, הבנת מקור הבעיות ושינוי בגישות פנימיות ובדפוסי התנהגות. מנחה הקורס מאמין בכוח המרפא של אהבה ובאהבה עצמית. לדעתו, מתוך מקום של אהבה אפשר לשנות גישות שאבד עליהן הקלח, אך הן עדיין קיימות בתת מודע ללא סיבה מוצדקת, ומהוות מחסום או גורם מעכב.

 

תעודה

 

למסיימי הקורס בהצלחה תוענק תעודת מטפל מוסמך בכירולוגיה מטעם מכללת תילתן לרפואה משלימה.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה לרפואה משלימה - מכללת תילתן

עוד מסלולי לימוד - מכללת תילתן לרפואה משלימה

ssssssssss

פורום לימודי רפואה משלימה

משכורת ועבודה אחרי לימודי נטורופתיה
דבורה
1 תגובות
קורס יועצי שינה במרכז
הילה קניגשטדלטר
1 תגובות
קורס איכות הסביבה בכיר
אורית כהן
1 תגובות
קורס ייעוץ הנקה בלניאדו
יעל נרדיה
1 תגובות
יוגה תרפיה לתעודה במרכז
שני
1 תגובות
קורס יוגה טיפולית בשנהל הבאה
איילת בן דוד
1 תגובות
קורס הכרות עם הבודהיזם
מיטל טייב
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמה לתפקיד מרפא/ת אלטרנטיבי/ת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 28,852 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,220 חוות דעת

 • 4.1

  הקריה האקדמית אונו1,054 חוות דעת

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp