קורס ייעוץ עסקי - הנדסאים באריאל

הנדסאים באריאל

קורס ייעוץ עסקי בהנדסאים באריאל

 

הקמת עסק עצמאי הינה צעד מאתגר, אשר מתאים לאנשים מסוימים. מחד גיסא, כולל צעד זה יתרונות רבים כגון הגשמה עצמית, עניין, אתגר, יצירת נכסים, גמישות בזמני העבודה, סיכוי להון עצמי גדול ועוד. מאידך, הקמת עסק עצמאי עלולה לגרום לסיכונים וקשיים אשר מסתכמים בהפסד כלכלי משמעותי.

 

 

לפני הקמת עסק חדש, או הרחבת עסק קיים, חשוב מאוד לדעת ולחזות את מרכיבי הסיכון האפשריים, את רמת התחרות בשוק ועוד. במחקר שנעשה בארה"ב נמצא שכ-90% מפשיטות הרגל של עסקים קטנים נובעים מחוסר ידע וניהול כושל של בעל העסק. הקמת עסק עצמאי דורשת, בין היתר, רעיון עסקי מוצלח, חיזוי של נקודות חולשה, השגת מימון לפתיחת העסק החדש, רכישת מעגל לקוחות נאמנים, בניית תוכנית שיווקית, שיטות מכירה ועוד.

 

קורס ייעוץ עסקי של הנדסאים באריאל מקיף את מגוון ההיבטים התפעוליים הנדרשים להקמת עסק. כמו כן, הקורס כולל גם את התפעולים הנחוצים להפעלת עסק קיים.

 

 

מה לומדים והיקף הקורס

 

התוכנית המוצעת במרכז מיועדת להכשיר יועצים עסקיים מקצועיים ומיומנים. הקורס מעניק לסטודנטים מגוון כלים לייעוץ נכון באפיון הבעיה, מציאת הפתרונות, והכוונה לסיוע הניתן על ידי המדינה. כמו כן, הקורס הינו קורס ייחודי מסוגו והוא מקנה התמחות בתחומים שונים כגון ייעוץ פיננסי, גיוס אשראי, ייעוץ שיווקי, ייעוץ תקשורתי, ועוד.

 

נושאי הקורס הינם: עולם היזמות העסקית, עקרונות ההצלחה של עסקים מצליחים, ייעוץ וליווי עסקי, קרנות מימון ואשראי, אבחון ותכנון עסקי, כלים ארגוניים תפעוליים ועוד. הקורס מועבר ב-17 מפגשים אשר כוללים התמחות, בוגרי הקורס אשר יעמדו בכל הדרישות יופנו למאגר הרישום של משרד התמ"ת.

 

למה כדאי ללמוד בהנדסאים באריאל?

 

קורס הכשרת יועצים עסקיים הינו קורס ייחודי מסוגו אשר מוצע במרכז הנדסאים באריאל, ונלמד במתקני המרכז האוניברסיטאי בתל אביב. הקורס מועבר על ידי צוות אנשי מקצוע בכירים בתחומי הייעוץ וליווי פרויקטים. מלבד זאת, התוכנית מלווה ומפוקחת על ידי חברת "אביב ייעוץ עסקי בע"מ".

 

חברת "אביב" מתמחה בייעוץ מקצועי וניהולי למשרדי ממשלה שונים כגון המשרד לקליטת עלייה ומשרד התעשייה, המסחר והתעסוקה. כמו כן, מתמחה החברה בגיוס אשראי באמצעות קרנות סיוע ייחודיות, בייעוץ עסקי ותכנון כלכלי לעסקים ומסייעת לפיתוח שווקים, הרחבת תחומי פעילות ושיפור הרווחיות.

 

למידע נוסף לחצו: הנדסאים באריאל

עוד מסלולי לימוד - הנדסאים באריאל

ssssssssss

מתוך פורום הנדסאים באריאל

הנדסאי מיזוג אוויר להנדסאי בניין
יוסי
ללא תגובה
עלות לימודי הנדסאי תוכנה סייבר
אלירן נוה
1 תגובות
הנדסאי בניין שאלות רישום
אורן
1 תגובות
מסלול הנדסת מכשור רפואי מותאם לאנשים עובדים
נופר
1 תגובות
לימודי ערב הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
זיאד
1 תגובות
מה משך לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים באריאל?
אנונימי
1 תגובות
השלמת לימודי הנדסה להנדסאים באריאל
נרמין מנסור
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp