קורס שוק ההון במכללה האקדמית ספיר - המרכז ללימודי חוץ והמשך

המכללה האקדמית ספיר

קורס שוק ההון במרכז ללימודי חוץ והמשך במכללה האקדמית ספיר

 

מסלול זה איננו פעיל, למסלולים נוספים של המכללה האקדמית ספיר לחצו כאן


מוצאים את ההשקעה הכדאית ביותר


הבורסה ושוק ההון מושכים אליהם רבים שמעוניינים למצוא דרכים להגיע לרווחים. בשוק ההון יש מגוון רחב ביותר של שיטות מסחר ואסטרטגיות השקעה, כאשר צריך להתאים את הכלים הנבחרים הן לצורכים של המשקיע והן למתרחש בפועל במשק.


המרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר מציע קורס שוק ההון, אשר בו אפשר לקבל ידע וכלים להבנת עולם המסחר והשווקים המקומיים והעולמיים. תכנית זו מתאימה גם למי שאין ברשותם ניסיון קודם במסחר בשוק ההון והיא מספקת את הכלים הנדרשים לעשות את הצעדים לקראת קריירה בזירה השוקקת, התחרותית והמאתגרת של הבורסה.


תכנית הלימודים


במהלך הקורס להכרת שוק ההון מקבלים כלים לניהול פעילות מסחר באופן יעיל ולהפקתם של רווחים בתנאים משתנים. התלמידים לומדים איך לזהות הזדמנות לכניסה אל השקעה רווחית וכדאית ובוחנים מגמות שמעידות על זמן היציאה הכדאי ביותר מן העסקה. כמו כן, הם מקבלים הכשרה בכלים לניהול פיננסי ובשיטות לניהול מוצלח של סיכונים.


נוסף על כך, הם מתוודעים למכשירים פיננסיים ולשיטות המסחר המקובלות הן בארץ והן במדינות בחו"ל. הם גם בוחנים את היתרונות ואת החסרונות במוצרים פיננסיים מגוונים ודנים גם בפסיכולוגיה של משקיעים.


מתכונת הלימוד


הקורס נפרש על פני כחמישים שעות לימוד אקדמיות והוא מחולק ל - 12 מפגשים. שיעורים מתקיימים באחד מימי השבוע בשעות אחר הצהריים והערב. המסלול משלב בין לימוד עיוני של עקרונות ההשקעה בשוק ההון לבין תרגולים מעשיים בהם התלמידים משתתפים בהדמיות השקעה בחדרי השקעות.


נושאי הלימוד


הנושאים שנלמדים במהלך הקורס כוללים בין היתר:

 

 • רכישת ניירות ערך
 • הרכבת תיק השקעות
 • בורסות בארצות הברית
 • שוק המעו"ף ותעודות סל
 • קרנות נאמנות וכתבי אופציה  
 • קופות גמל וקרנות השתלמות   
 • שוק המט"ח
 • קרנות פנסיה
 • מבנה שוק ההון
 • שוק אגרות חוב
 • סוגי הנפקת ערך  
 • ועוד


סגל הוראה


מנחה הקורס הוא מומחה בגיוסי הון ובבורסות לניירות ערך בארץ ובחו"ל. בעבר שימש שותף בפירמה גדולה לרואי חשבון וכן כיהן כמשנה למנכ"ל בחברה בתחום המחשוב. כמו כן, הוא עוסק היום בתחום המיזוג ורכישת החברות.


על מוסד הלימוד


המרכז ללימודי חוץ והמשך מציע הכשרות מקצועיות במגוון מגמות שבאות לסייע לתלמידים להשתלב בתחומי תעסוקה מבוקשים. בין הקורסים שאפשר ללמוד במוסד זה נכללים קורס יועצי מס, קורס חשבי שכר בכירים, קורס הכשרת דירקטורים, קורס ניהול עסקי ויזמות, קורס ניהול ופיתוח קהילתי, קורס ניהול שיווק וקידום מכירות וקורס ניהול מידע וארכיונאות.


תנאי קבלה


קורס זה מיועד למעוניינים להשתלב לראשונה בתחום שוק ההון והבורסה, גם ללא ידע קודם בענף. הוא מתאים למי שברצונם להכיר את הפעילות המסחרית ואת התנהגות הסוחרים כדי לקחת חלק בעצמם בעבודה במסחר או בבנקאות.


תעודה


תעודת גמר מטעם המכללה האקדמית ספיר - המרכז ללימודי חוץ והמשך ניתנת למשתתפים שמשלימים בהצלחה את הקורס.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר

מתוך פורום המכללה האקדמית ספיר

תנאי קבלה ללימודי כלכלה וחשבונאות
אלונה
ללא תגובה
משך ותנאים לקבלה לקורס רפלקסולוגיה
קרן
ללא תגובה
קורס לגברים בלבד בעיסוי
נהוראי
ללא תגובה
הסבה לעבודה סוציאלית בספיר
שיימא
ללא תגובה
לימודי בדיקות תוכנה לנוער בסיכון
שירה רחמים
ללא תגובה
מתי מתחיל קורס חשמלאי מוסמך?
פאדי
ללא תגובה
שכר ממוצע במשק לבוגרי תואר בתרבות יצירה והפקה
עדן
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp