קורס ייעוץ משכנתאות במכללה האזורית אשקלון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי פיננסים לתעודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על המכללה האזורית אשקלון - קורס ייעוץ משכנתאות.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ייעוץ משכנתאות ביחידה ללימודי חוץ של המכללה האזורית אשקלון

 

 

המומחים למשכנתאות

 

בשנים האחרונות התחוללו תמורות רבות בשוק הפיננסי. שוק המשכנתאות בישראל מורכב יותר כעת מאי פעם, וכדי להתמצא בו בצורה מיטבית יש צורך בהבנה נרחבת בעסקאות ענק וניהולן. קיימים מסלולים מגוונים ללקיחת משכנתא ולוחות סילוקין רבים, ובפני הלקוח עומדות אפשרויות פעולה מגוונות. מומחים למשכנתאות מייעצים למשפחות ולמשקיעים במגזר העסקי לקבל החלטות נכונות ומשתלמות יותר.

 


תכנית הלימודים

 

קורס ייעוץ משכנתאות מהווה רקע לבחינה להוצאת רישיון של מועצת המשכנתאות של משרד המשפטים. הלימודים בתכנית משלבים ידע תיאורטי מעמיק אודות מצב הבנקים בארץ ומסלולי המשכנתאות הרבים, עם פרקטיקה יסודית בניהול תיקי משכנתאות, תמחור לקוחות והבנת סוגי הלקוחות וצרכיהם. הסטודנטים מתנסים בבניית תמהילים ולוחות סילוקין, ומדמים מצבי אמת שונים של בניית תיק משכנתא. הם מתאמנים בניהול טפסים משפטיים, וצוברים מיומנות בפגישות ייעוץ עם לקוחות.

 

מתכונת הלימודים

 

במסגרת הקורס לייעוץ משכנתאות מתקיימים עשרה מפגשים, כשבסך הכל מתפרשים הלימודים על פני ארבעים שעות אקדמיות. הם כוללים הרצאות פרונטליות, דיונים כיתתיים, סימולציות ותרגולים מעשיים. לקראת סיום הקורס מתקיים גם פרקטיקום מעשי בייעוץ משכנתאות, כמו כן נדרשים המשתתפים לבצע פרויקט גמר מסכם.

 

נושאי הלימוד

 

מבין הנושאים הנלמדים לאורך קורס זה אפשר למצוא:

 

 • מיסוי וחוקי נדל"ן
 • הלוואה אפותקאית
 • מסלולי משכנתאות
 • הכנת תכנית שיווקית
 • דרכי יצירתיות בייעוץ
 • מדיניות בנקים בישראל    
 • טופסולוגיה
 • פיתוח עסקי
 • שיקולי אשראי
 • ביטוח משכנתא
 • אשראי קמעונאי    
 • ועוד

 

כמה מילים על מוסד הלימוד

 

הלימודים מתקיימים ביחידה ללימודי חוץ של המכללה האזורית אשקלון, הממוקמת במרכז העיר. היא מהווה שלוחה של אוניברסיטת בר אילן. המכללה מציעה מגוון קורסים שעיקרם הכשרה במקצועות מבוקשים בשוק העבודה, ומבטיחים התנסות פרקטית ורלבנטית למצב המשק כיום. בתחומי הפיננסים והניהול, מציעים במכללה תכניות מגוונות, כקורס ייעוץ עסקי, קורס יזמות עסקית, קורס יזמות נדל"ן, קורס מייצגים ליועצי מס, קורס תמ"א 38 והתחדשות עירונית וקורס שמאות מקרקעין.

 

כל המרצים ביחידה ללימודי חוץ הם בכירים בתחומים שונים במשק, והם מלווים את הסטודנטים באופן מקצועי לאורך הכשרתם. המכללה מנהלת מרכז השמה לסיוע לבוגרים באיתור משרות בתחומי השכלתם, וכן מספקת להם שירותים בעת חיפוש העבודה, בליווי אישי.

 

קהל יעד

 

הלימודים מיועדים ליועצי נדל"ן המעוניינים להרחיב את סל השירותים שהם מציעים, וכן הוא משמש להכשרת עובדים בתחום המשכנתאות לתפקיד יועצי משכנתא. כמו כן, כל אדם המעוניין לקחת משכנתא ולקבל ידע נרחב אודות התהליך יכול ללמוד בתכנית.

 

תעודה

 

משתתפים שיעמדו בכל תנאי הקורס ובחובות הנוכחות שלו יהיו זכאים לתעודת סיום מטעם היחידה ללימודי חוץ של המכללה האזורית אשקלון. במידה והם מעוניינים בכך, יוכלו הבוגרים להמשיך את הכשרתם בתחום, ולגשת לבחינה חיצונית מטעם מועצת יועצי המשכנתא של משרד המשפטים, המקנה תעודה נוספת מטעמם.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לימודי תעודה במכללה האזורית אשקלון - היחידה ללימודי חוץ

פורום לימודי חשבונאות
היכן לומדים לימודי ייעוץ משכנתא?
ישראל מעוז
ללא תגובה
היכן ניתן להירשם לקורס CFO?
שירה זליג
1 תגובות
לימודי ניהול עסקים עם התמחות בחשבונות
חשמונאים 8
1 תגובות
קורס cfo המועבר דרך הזום
נירית
1 תגובות
שכר ממוצא לבוגר לימודי בנקאות
דניאל
1 תגובות
ייעוץ במהלך לימודי חשבונאות וכלכלה
רחל
1 תגובות
האם קורס הנהלת חשבונות 3 מכיל בתוכו גם את לימודי 1 ו 2?
אלונה
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp