קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי במרכז ללימודי יצוא וסחר בינלאומי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי פיננסים לתעודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קורס יבוא ויצוא - המרכז ללימודי יצוא וסחר בינלאומי.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס יבוא-יצוא וסחר בינלאומי – המרכז ללימודי יצוא וסחר בינלאומי

 

ימי, אווירי – וכל מה שביניהם

 

ענף הסחר הבינלאומי הוא אחד הענפים היסודיים ביותר בתחומי המסחר בישראל; חלק ניכר ממנו נעשה באמצעות הובלה ימית והובלה אווירית, וכיום זהו בהחלט אחד מעמודי התווך של הכלכלה הישראלית. עם זאת, מדובר בענף מורכב שיש ללמוד אותו – החל מהחוקים, דרך המסמכים, ההגבלים וההרשאות ועד נושאים כמכסים, הסכמים, דרכי הובלה, לוגיסטיקה ועוד. כל אלו שונים בתכלית בעסקים בתוך הארץ עצמה לעומת עסקים הנעשים עם גורמי חוץ.

 

לאור הנחיצות של ענף זה ולאור הצורך להתמצא בו כראוי – נפתחים לאחרונה יותר ויותר קורסי יבוא ויצוא המכשירים את הלומדים בהם בכל הדרוש לעיסוק מקצועי ולהשתלבות בענף מיוחד זה. אחד מהקורסים הללו נערך במרכז ללימודי יצוא וסחר בינלאומי, המתמחה בתחום זה ומאגד בתוכו פעילות של חברות רבות מאוד העוסקות במסחר הבינלאומי.

 

קהל היעד

 

הקורס מיועד לאלה שכבר עוסקים בתחומי הסחר הבינלאומי ומבקשים להתמקצע בהם, לאנשים הפועלים בתפקידים שונים מול שווקים מסחריים שונים בעולם, למי שמבקש לעצמו עיסוק מעניין ורלוונטי ורוצה להתמקצע בתחום ולבעלי עסקים הזקוקים לידע זה לצורך עבודתם. בנוסף, ידע זה יכול בהחלט להועיל גם למי שמבקש להקים עסק עצמאי או סטרט-אפ המאגדים בתוכם התקשרויות עם מדינות שמעבר לים.

 

 

מה לומדים בקורס?

 

מדובר בקורס אינטנסיבי האוחז ומקיף חומר רב ונפרש על פני עשרה מפגשים אינטנסיביים, במתכונת לימודי יום בשבוע, בשעות הבוקר והצהריים. הקורס הוא מקיף ומעמיק והוא כולל נושאים רבים השייכים לתחום זה. בין הנושאים הנלמדים בתכניתו: מבוא למסחר בינלאומי, גורמים בתהליכי יבוא ויצוא, מסמכים בתחום, השרשרת הלוגיסטית, הובלה אווירית, חישוב עלויות הובלה אווירית, בלדרות, שטר מטען, הובלה ימית, סוגי אניות, מכולות, איחוד מטעני הובלה ימית, שיטות תשלום במסחר הבינלאומי, עקרונות הסכמי סחר, תעודות מקור בהסכמי סחר, בעיות יצוא, תהליכים לוגיסטיים ביצוא, מכסים ביצוא, ביטוח ימי, ביטוח הובלה אווירית, מכס ויבוא, חישובי עלויות מכסי יבוא, חוזים במסחר בינלאומי, ועוד נושאים רבים בתחומים אלה.

 

אופן הלימוד

 

החומר הרב בקורס מועבר באמצעות הרצאות עיוניות, באמצעות תרגילים רבים ובאמצעות סימולציות. בנוסף, המשתתפים נחשפים לספרות המקצועית המובילה והרלוונטית בתחום, והם אף מקבלים חלק ממנה במסגרת הקורס, ובין השאר גם את הספר "תהליכי היבוא לישראל וחישוב עלויות היבוא". זאת ועוד, הקורס מועבר על ידי מרצים בכירים בתחום, בעלי ניסיון מעשי מעמיק ורב, ובתומו יוכלו הבוגרים המעוניינים בכך לעבור התמחות מעשית בת כחודש בחברת "פליינג קרגו".

 

פרטים נוספים

 

הדרישות למעבר בהצלחה של הקורס הם השתתפות ב-80% לפחות משיעוריו, ועמידה במבחן המסכם אותו. העומדים בדרישות אלה יזכו לקבל תעודת גמר קורס מטעם המכון הישראלי ליצוא ושיתוף פעולה בינלאומי.

 

 

תשלום והטבות

 

שכר הלימוד לקורס זה הוא כ - 3,600 ₪, כאשר חברי מועדון היצוא המקיים את הקורס – זוכים להנחה של לא פחות מחמישים אחוזים. בנוסף, הנרשמים לקורס מקבלים שלוש שעות ייעוץ בחינם מהמרצים המלמדים בו וכן שני ימי עיון או סיור בנמל ימי או אווירי.

 

לסיכום

 

אין ספק כי התחום המורכב של הסחר הבינלאומי, על תהליכי היבוא והיצוא הכלולים בו ועל רבדיו הנוספים – דורש לימוד והכשרה מעמיקים. התחום הוא תחום מורכב, רב סעיפים, נהלים ודרכי התנהלות, והוא דורש הכשרה מקצועית – לאנשים המקצועיים שישמשו בתפקידי מפתח מגוונים ומעניינים בו. קורס זה מכשיר את המשתתפים בו בכל הידע הזה ואף יותר, הוא מעניק להם מפגש עם אנשים בעלי ניסיון בתחום וכך מכשיר אותם להשתלבות מוצלחת בענף מבוקש ומוביל במשק הישראלי והעולמי.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

פורום לימודי חשבונאות

סוגי תעודות בקורס הנהלת חשבונות
טלי לוי
1 תגובות
מחיר קורס ייעוץ פרישה
מילנה
1 תגובות
למי מתאימים לימודי חשבונאות ומערכות מידע?
יעלי לוי
1 תגובות
תעודת חשב שכר יועצי המס
מאור מאור
2 תגובות
השלמות לבעלי תואר בחשבונאות
נטשה
2 תגובות
פטור ממבחני המועצה בראיית חשבון
דוידי
1 תגובות
הסבת מקצוע של כמה שנים או קורסים
שלינה
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,813 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

  • 4.1

    הקריה האקדמית אונו1,045 חוות דעת

  • 3.9

    המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp