רוצה פרטים על מדריכי טריאתלון?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מדריך טריאתלון

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מדריכי טריאתלון? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מדריכי טריאתלון
 
מגה ספורט ומיניאפוליס
 
מידי שנה, בכל חודש מרץ, נפתחת עונת הטריאתלון בישראל. התחרות הגדולה לאליפות ישראל מתקיימת באילת, ומשתתפים בה נבחרות ילדים, נוער ומבוגרים מערים שונות בארץ. תחרויות בעולם מתקיימות בתנאי שטח מאתגרים כחום כבד, רוח חזקה, קור עז, מסלול הכולל מאות מדרגות או שיפועים וכדומה. השאיפה של המתמודדים החזקים ביותר היא להגיע לתחרות המתקיימת במיניאפוליס.
 
מה זה טריאתלון?
 
ובכן. מדובר בתחרות לא פשוטה, שבה המתמודדים עוברים בין שלושה ענפי ספורט מבלי לעצור. הם מתחילים את התחרות בשחייה בים, מתלבשים בשיא הזריזות ועוברים לרכיבה על אופניים, ולבסוף מסיימים בריצה. עליהם להפגין מיומנויות מיוחדות של שחייה בים הפתוח, ולהתאים את סגנון השחייה שלהם בכל פעם לתנאים משתנים, כמו מערבולות או גלים גדולים. הרכיבה באופניים מצריכה ידע בכללי ובאמצעי בטיחות, ושמירה מפני פגיעה או היפגעות כתוצאה ממגע עם רוכבים אחרים או סטייה מהמסלול.
 
 
המעבר המהיר בין שלושת סוגי הפעילות מהווה אתגר לא פשוט גם עבור מקצוענים. משתתפי התחרות משתמשים בטכניקות נרכשות כדי לעבור את המסלול המפרך בהישגים נאים. עם הזמן הם רוכשים לעצמם שיטות המיועדות, בראש ובראשונה, לאפשר להם להמשיך בתחרות מבלי להתעייף. המעבר משלב הרכיבה לשלב הריצה כרוך אף באתגר מנטלי, הנובע מן ההרגשה האשלייתית, שהרגליים נעות אך הגוף אינו מתקדם. אשליה זו נוצרת כתוצאה מהשינוי באופי פעילות שרירי הרגליים המתרחש בהחלפת הדיווש המהיר בתיפוף הרגלי על האדמה.
 
על קורס המדריכים
 
קורס מדריכי טריאתלון מורכב משני חלקים. בחלק אחד של הקורס רוכשים המשתתפים ידע כללי חיוני בגוף האדם (אנטומיה ופיזיולוגיה), בפסיכולוגיה ובתורת האימון. בחלק השני הם לומדים נושאים הנוגעים באופן מיוחד לענף ספורט תחרותי זה. הם מוכשרים בבניית תכנית אימונים ולומדים סוגים שונים של אימון, המותאמים לגילאים שונים, ליחיד או לקבוצה, לסוג פעילות ולשילוב הפעילויות יחד. הם רוכשים בקיאות בכללי הבטיחות בשעת אימון ובכללי התחרות, והם לומדים כיצד בונים מיומנויות ספורטיביות אישיות וטכניקות מקצועיות.
 
מתכונת לימודים
 
הקורסים מקיפים 200 שעות, וכוללים הרצאות פרונטליות, קריאה בחומרים עיוניים, מבחנים תיאורטיים ובחינות מעשיות. חלק מן הקורסים כוללים גם הכשרה להגשת עזרה ראשונה. בכל מקרה, קבלת תעודת ההסמכה לבוגרי הקורסים השונים מותנית בהצגת תעודת מע"ר (מגיש/ת עזרה ראשונה).
 
עלות הקורס
 
שכר הלימוד בקורסים השונים נע בין 4,700 ל – 5,500 שקלים, ולכך יש להוסיף גם עלות דמי רישום, שיכולה להגיע עד 390 שקלים.
 
תנאי קבלה
 
לקורס מדריכי טריאתלון מתקבלים לאחר ריאיון אישי, שבו נבדקת התאמת המועמד/ת לתכנית ההכשרה. במקומות מסוימים הקבלה מותנית בגיל מינימלי – 16, ובמוסדות אחרים גיל הסף הוא 18. לעיתים המועמדים נדרשים גם לעבור בחינה מעשית הבודקת סיבולת, כחלק מתהליך המיון. דרישות נוספות יכולות להיות: הגשת אישור רפואי המתיר עיסוק בספורט אתגרי, או רקע בפעילות אירובית (לאו דווקא רקע מקצועי).
 
איפה לומדים?
 
  • המכללה האקדמית בוינגייט (סמוך לנתניה) - בבית הספר למאמנים ומדריכים בספורט שבמכללה זו מתקיים קורס מדריכי טריאתלון שכולל כ - 218 שעות לימוד ומואתם בתכניות לחוק הספורט.
 
  • קמפוס שיאים באוניברסיטת תל אביב – שם מקיימים קורס בשיתוף איגוד הטריאתלון הישראלי ותחת ריכוזו של רן שילון, האיש העובר בקלות בין שלושה תחומי פעילות נוספים – אימון, ספורט ועסקים (ולמען האמת – גם משפחה). בוגרי הקורס יכולים להשלים 50 שעות נוספות לקבלת הסמכה בהדרכת שחייה, בתוספת עלות.

 

  • בית הספר למקצועות הספורט – הקורס במוסד לימודים זה מוכר לתשלום שכר לימוד באמצעות חשבון פיקדון השחרור מצה"ל, ומוכר גם לגמול השתלמות מורים (מסלול אישי). רכז הקורס הוא חבר הנהלת איגוד הטריאתלון הישראלי וחבר הוועדה המקצועית האירופאית.  
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מדריכי טריאתלון?

רוצה לדעת יותר על מדריכי טריאתלון?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורס ספורט

התקבלו 2 דירוגים בציון ממוצע 4.5 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp