רוצה פרטים על קורס טנטרה?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי טנטרה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס טנטרה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס טנטרה

 

הטנטרה הינה דרך חיים הודית אשר עוסקת בשילוב של שלושת האלמנטים הבאים: הגוף, הנפש והרוח. דרך חיים זו, רואה במיניותו של האדם חלק בלתי נפרד משילוב משולש זה. ההשקפה הטנטרית העתיקה מעניקה דגש רב למין ולאנרגיה מינית כדרך יעילה לאורח חיים טוב ובריא יותר.

 

האנרגיה המינית לפי הטנטרה, נתפסת כדבר חיוני אשר תורם להתפתחות הרוחנית והאישית של האדם. לעומת הרבה דתות וגישות לחיים, הטנטרה מאמינה כי האנרגיה המינית מאפשרת לאדם להגיע להתעוררות תודעתית גבוהה, עוזרת בהגעה למצב הנדיר הנקרא "הארה" ועוזרת לגוף להגיע להתעוררות פיזית.

 

 

בלימודי קורס טנטרה יכולות עצומות המאפשרות דרכים וכלים להתמודדות עם חסימות אנרגטיות, חסימות רגשיות וחסימות גופניות. הטנטרה עוזרת לנפש להשתחרר באופן מוחלט ועוזרת למשתתפי הקורס להתמודד עם מגוון מכשולים בהם הם נתקלים, בין אם מדובר בבעיות אינטימיות, מיניות, זוגיות, בעיות רגשיות, בעיות דימוי עצמי נמוך ועוד...

 

קורס טנטרה ניתן למצוא במגוון סוגים, חלקם מועברים כקורסי טנטרה ליחידים, אחרים כקורסים לזוגות וקיימים גם קורסים גדולים יותר המתבצעים בקבוצות, כל קורס בהתאם ליעד אותו רוצה להשיג המשתתף.

 

מה לומדים בקורס טנטרה?

 

מטרת לימודי קורס טנטרה היא בעיקר לפתח את תחושות הגבריות והנשיות אשר קיימות בתוך כל אחד מאיתנו, חלקנו איבדנו תחושות אלו עם השנים ואילו אחרים מאיתנו בחרו להדחיק או לא להקדיש את מלוא תשומת הלב לנושא. קורס טנטרה זה אינו כולל מגע מיני כלשהו בין משתתפי הקורס.

 

מטרתה של הטנטרה היא לאפשר מרחב מוגן להתנסויות באופן יחיד או בזוגות בכדי ללמוד טכניקות ומיומנויות לשחרורה של האנרגיה המינית העצורה. בין הנושאים המרתקים אשר נלמדים בקורס טנטרה: המיניות הטנטרית, התמקדות בקיום הגופני שלנו לצד קיום הנפש החבויה בתוכו, דרכים להבעת אהבה, הגעה למודעות מלאה, העלאת האנרגיה בצינורות הגוף עד הלב, מתן תשומת לב למגע, לנשימות ולקולות, קידוש הגוף על ידי מגע, אמצעים שונים לשחרור הנפש, כגוו: מדיטציה טנטרית, יוגה טנטרית, עיסוי טנטרי ונשימה מודעת.

 

קורס טנטרה ניתן למצוא במספר מקומות ברחבי הארץ.

 

כמה זמן נמשך הקורס?

 

משך לימודי קורס טנטרה משתנה בהתאם להיקף הקורס ולמוסד המעביר אותו. מרבית קורסי הטנטרה כוללים מספר בודד של מפגשים, לרוב מדובר בכ- 5 מפגשים הכוללים בתוכם תרגול פעיל של טנטרה.

 

מהו קהל היעד והאם יש תנאי קבלה?

 

הלימודים בקורס טנטרה מיועדים לקהל המתעניינים הרחב, לכל האנשים המעוניינים לרכוש מיומנויות לפיתוח היכולת לאהוב, לאלו המעוניינים להחזיר לעצמם את אנרגיית החיים והאנרגיה המינית אשר נעלמו עם חלוף השנים.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס טנטרה?

רוצה לדעת יותר על קורס טנטרה?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורס בריאות

התקבלו 6 דירוגים בציון ממוצע 4.5 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp