קורס צילום למתקדמים במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

קורס צילום למתקדמים במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

קורס צילום למתקדמים במרכז ללימודי חוץ ולימודי המשך במכללה האקדמית ספיר

 

המסלול אינו פעיל

 

מה מבדיל צלם איכותי ובלתי נשכח מצלמים אחרים? מה מביא תמונות מסוימות להיחרט בזכרוננו לעד, בעוד אלפי צילומים חולפים על פנינו מדי יום? במציאות של היום כמעט כל אחד מאיתנו הוא בעל גישה למצלמות ואנו מתעדים בהן כל רגע בחיינו. עם זאת, כדי להיות צלמים מקצועיים ומיומנים יש צורך בסל של כלים וידע מתקדם ויכולת להעביר רגעים במציאות לתמונות דוממות, ברורות ויצירתיות.


המכללה האקדמית ספיר - המרכז ללימודי חוץ ולימודי המשך מציעים קורס צילום למתקדמים. מסלול זה מאפשר לצלמים לפתח ולשפר את המיומנויות הקיימות שלהם בתחום הצילום, להכיר טכניקות חדשות ויצירתיות ולצמוח מבחינה מקצועית.


תכנית הלימודים


תלמידי הקורס רוכשים מיומנויות מתקדמות בתחום הצילום ולומדים כיצד להפוך את הצילומים שלהם לאיכותיים ומקוריים במיוחד. הם דנים בנושאים כגון חדות וזמני חשיפה, עבודה עם מסכות ושכבות וכן סוגי אור והשפעתם על הצילום. נוסף על כך, הם מתמקדים בצילומי חוץ וצילומי HDR בשעות היום ובשעות הלילה במגוון של מיקומים.


מתכונת הלימוד


הקורס נפרש על פני 10 מפגשים והוא כולל 40 שעות לימוד אקדמיות. שיעורים מתקיימים אחת לשבוע, משעות אחר הצהריים ועד הערב. המסלול משלב לימוד תיאורטי עם יציאה לסיורי צילום בשטח, בהן מתרגלים את הטכניקות הנלמדות. לקראת סיום ההכשרה התלמידים מגישים סדרה של תמונות בה הם מיישמים את כל הכלים שנידונים במהלך הקורס.


נושאי הלימוד


במהלך הקורס נלמדים מגוון של נושאים ביניהם נכללים גם:

 

  • חדות צילומים
  • שימוש בפלאש
  • שכבות ומסיכות
  • הסגר וזמן החשיפה
  • מקורות תאורה לצילום  
  • סוגי סגרים
  • צילומי לילה
  • צילום HDR  
  • ועוד

 


סגל הוראה


את הקורס מנחה צלם סטילס מנוסה. הוא שותף לארגון של תחרויות צילום ארציות וכן משמש חבר צוות השופטים של פרס צילום מוכר. לאורך השנים הציג מספר רב של תערוכות יחיד ותערוכות קבוצתיות בארץ ובעולם ואצר תערוכות בוגרים של מגמות צילום שונות ברחבי הארץ. כמו כן, הוא מרצה בענפי הצילום והגרפיקה במוסדות לימוד.


על מוסד הלימוד


המרכז ללימודי חוץ ולימודי המשך במכללה האקדמית ספיר עורך קורסים נוספים בתחום הצילום, בהם קורס צילום למתחילים וקורס צילום מקצועי. נוסף על כך, אפשר ללמוד בהכשרות מקצועיות נוספות הכוללות קורס עיצוב פנים, קורס עיצוב גרפי ומדיה דיגיטלית, קורס הום סטיילינג, קורס דוברות והסברה, קורס צורפות ועיצוב תכשיטים, קורס עיצוב מדיה דיגיטלית וקורס ניהול שיווק ומכירות.

 

תנאי קבלה


למסלול זה יכולים להתקבל מועמדים בוגרי קורס צילום בסיסי, או בעלי ניסיון קודם בתחום הצילום אשר מעוניינים להעמיק את

השליטה בשפה הוויזואלית ובחשיבה הצילומית שלהם. כדי להתקבל עליהם להיות בעלי שליטה במערכת ההפעלה "חלונות" וידע ברמה בסיסית באנגלית. עליהם להגיע מצוידים במצלמה דיגיטלית DSLR, בחצובה ובפלאש חיצוני.


תעודה


לתלמידים אשר עומדים בכל הדרישות במשך הקורס ניתנת עם סיומו תעודת גמר על ידי המרכז ללימודי חוץ וללימודי המשך - המכללה האקדמית ספיר.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר
Whatsapp Whatsapp