קורס טכנאי מנעולים במכללת מלט"ש

שירות אישי - צור קשר

מכללת מלט"ש

אהבת? שתף ב:

קורס טכנאי מנעולים - מכללת מלט"ש

 

מכללת מלט"ש מכשירה אנשי שירות ואנשי מקצוע שיוכלו להשתלב בשוק הטכנולוגיה השימושית ובעבודות נדרשות במשק. מסלולי הלימוד המוצעים במכללה נחשבים לאיכותיים ומקצועיים ותכניות ההכשרה בנויות על פי הייעוץ המקצועי וההמלצות של ארגונים מובילים במשק.

 

המכללה מפעילה סניפי לימוד ברחבי הארץ, בערים ירושלים, חיפה ובאר שבע. סגל ההדרכה שלה מורכב ממורים מקצועיים בעלי ניסיון וידע בהדרכה ובעבודה מהשטח. הלימודים שמים דגש על עבודה מעשית והתנסות במעבדות מאובזרות ומתקדמות והם מסייעים לבוגרים להשתלב בעבודה כשכירים או כעצמאיים.

 

הקורס מתקיים בשלוחות מוסד הלימוד בערים - ירושלים, באר שבע, חיפה
 

קורס טכנאי מנעולים- כולל כספות במכללת מלט"ש

 

המנעולנים מציעים מגוון שירותים חיוניים לציבור הרחב כשהנפוצים בהם הם החלפת מנעול ושירותי פריצת מנעולים. עלות החלפת המנעול מורכבת משני סעיפים, מעלות העבודה ומעלות הצילינדר. עלות ממוצעת להחלפת מנעול ולפריצת מנעול עומדת על 150-200 שקלים וברוב המקרים המשימה מושלמת בתוך 10-30 דקות. פריצת כספת, לעומת זאת, דורשת בדרך כלל עבודה מקצועית ומורכבת וברוב המקרים פריצת הכספת אורכת שעות רבות ואף ימים ולכן יש קושי לקבוע עלות סטנדרטית לשירות מסוג זה.

 

בשוק מוצעים סוגים שונים של צילינדרים שנבדלים זה מזה ברמת ההגנה והאבטחה. בשל המורכבות של המוצרים בתחום ובשל התחכום הטכנולוגי ההולך ועולה, המעוניינים לעסוק בתחום נדרשים לרכוש השכלה עיונית ומעשית ממסודרת ומקצועית.

 

תוכנית לימודים

 

קורס טכנאי מנעולים במכללת מלט"ש מקנה למשתתפיו ידע עיוני ומקצועי בתחום המנעולנות והכספות. במהלך הלימודים בקורס מושם דגש על עבודה מעשית והקורס שואף להכין את המשתתפים לתחזק ולהתקין מערכות מתקדמות בענף המנעולנות הפרטי או הציבורי. הלימודים בקורס מספקים לתלמידים את הידע והמיומנויות למניעת ליקויים בהתקנה, למתן שירותי חרום ולספק שירותי פריצה וביטחון בהתאם לנדרש.

 

בוגרי הקורס יהיו מסוגלים להתאים מוצרים וחומרים, לשפר ביצועים ולספק שירותי התקנה, אחזקה ופריצה למבנים ולמשרדים, לדירות פרטיות, למבני תעשיה, לרכב ולתחבורה.

 

הקורס מקנה ללומדים ידע עיוני וידע מעשי מקיף הנדרש לעיסוק בתחום. בין נושאי הלימוד העיקריים הנלמדים במסלול: הכרות עם סוגי מנעולים, העתקת מפתחות, עקרונות נעילה, התקנות של מנעולים, דלתות ,איתור ופתרון תקלות, הכרות מעמיקה עם כספות אלקטרוניות וכספות מכאניות.

 

תנאי הקבלה:

 

המועמדים לקורס טכנאי מנעולים נדרשים להמציא תעודת יושר ממשטרת ישראל ולהיות בעלי יכולת טכנית.

 

משך הקורס:

 

הלימודים בקורס מתפרסים על פני 4 חודשים, במתכונת של שתי פגישות בשבוע. המכללה מאפשרת ללמוד את התחום גם במסגרת מסלול מרוכז המתקיים ביום ו´.

 

מתכונת הקורס:

 

הקורס כולל הרצאות עיוניות המוגשות על ידי אנשי שטח בכירים ועל ידי מרצים מוסמכים בעלי תעודות בינלאומיות. שיטת הלימוד בקורס כוללת הקניית ידע עיוני ותרגול מעשי במעבדות מתקדמות של המכללה. התלמידים בקורס נהנים מחומר עזר ומספרות מקצועית.

 

הלימוד המעשי כולל התנסות במנעולנות רכב והתמחות בקודנים ובשלטים.

 

קבלת התעודה מותנית בעמידה בדרישות הבאות:

  • נוכחות של לפחות 80% ממפגשי הקורס.
  • הכנת תרגילי הבית והגשתם.
  • מעבר המבחנים בציון של 60 ומעלה.

 

הלימודים במכללה אפשריים בתחומים שונים. להלן רשימת הקורסים הנלמדים במכללה:

 

  • קורס מיזוג אויר לרכב
  • קורס שרברבות מעשי
  • קורס מנהלי אחזקה למבנים
  • קורס טכנאי גז
  • ועוד.

 

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם