קורס MCSE מנהל רשת מוסמך מומחה סייבר במכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

שירות אישי - צור קשר
קורס MCSE מנהל רשת מוסמך מומחה סייבר במכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

קורס מנהל רשת מוסמך מומחה סייבר עם הסמכות MCSE, צ'קפוינט ו - AWS במדיאטק ג'ון ברייס חיפה - כולל מכינה מורחבת


עומדים בדרישות תעשיית ההייטק


במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה מתקיים קורס מנהל רתות מוסמך מומחה סייבר MCSE, שמכין את תלמידיו לתפקיד מנהלי רשתות מוסמכים המומחים בתחומי אבטחת המידע והסייבר, בהתאם לדרישות העדכניות של ארגונים גדולים בתעשייה. הכלים הנרכשים במהלך הקורס יכולים לסייע לבוגרים להשתלב כמנהלי מערכות IT, מנהלי שרתים, מנהלי תשתיות, מומחי וירטואליזציה, מנהלי סיסטם, מומחי בדיקות חדירה, מנהלי אבטחת מידע מוסמכים של צ'ק פוינט ועוד שלל תפקידים.


הקורס כולל התחייבות לעבודה, הוא נערך בפיקוח של משרד הכלכלה. חיילים משוחררים יכולים ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי.

 


תכנית הלימודים


קורס זה מכשיר את משתתפיו כמנהלי רשת ואבטחת מידע במסגרות ארגוניות. הקורס מספק ידע וכלים שדרושים לתכנון, להקמה ולתחזוקה יעילים של רשתות ארגוניות ולניהול יעיל של וירטואליזציה ומחשוב ענן. הקורס מעניק לבוגריו אפשרויות השתלבות כמומחי אבטחת מידע בארגונים בשלל תחומים כגון יישום, תכנון, ניהול סיכונים, בדיקות חוסן ובדיקות חדירות Penetration Tester. נוסף על כך, הקורס מכין את המשתפים למבחנים חיצוניים מטעם חברות שונות לקבלת הסמכות בין לאומיות בהן הסמכת MCSE של מיקרוסופט, הסמכת AWS sysops associate של אמזון והסמכת CCSA של חברת צ'ק פוינט.


מתכונת הלימוד


הקורס כולל 585 שעות לימוד, ניתן ללמוד בקורס בוקר או במסלול ערב. קורס ערב כולל 117 מפגשים מהן 400 שעות לימוד בהתאם לתכנית של משרד הכלכלה ו - 185 שעות להתמחויות. קורס הערב כולל מפגשים פעמיים בשבוע.


הקורס המשולב נלמד באחד הערבים בשבוע ובימי שישי. קורס בוקר נלמד במפגשים שהיקפם 8 שעות הוראה.


במהלך הקורס נערך למשתתפים מבחן התאמה ללא עלות ופגישה עם יועץ קריירה. מחלקת ההשמה של מוסד הלימוד מסייעת למשתתפים שמעוניינים בכך לכתוב קורות חיים ולפנות למקומות תעסוקה.


נושאי הלימוד


בין שלל הנושאים הנלמדים בקורס נכללים התחומים הבאים -

 

  • שרתים
  • האקינג
  • צ'קפוינט  
  • ועוד

 

 

על מוסד הלימוד


מדיאטק ג'ון ברייס חיפה מציעים שלל קורסים בתחומי הייטק והמחשבים, שמעניקים למשתתפיהם כלים פרקטיים להשתלבות בתפקידים מבוקשים בתעשייה. בין הקורסים הנלמדים במוסד זה אפשר למנות קורס בדיקות תוכנה, קורס טכנאי רשת סיסקו CCNA, קורס פיתוח תוכנה פול סטאק דוט נט, קורס פיתוח ג'אווה, קורס פיתוח אפליקציות מובייל, קורס מסחר אלקטרוני ועוד מגוון רחב של הכשרות. הקורסים הנלמדים במדיאטק ג'ון ברייס הדרכה כוללים תרגולים מעשיים שמטרתם לאפשר למשתתפים לצבור ניסיון פרקטי כבר במהלך הקורס וכך להגיע מוכנים יותר לשוק העבודה.


תנאי קבלה


לקורס זה יכולים להתקבל מועמדים מעל גיל 18 בעלי זיקה טכנולוגית שמעוניינים להשתלב בתחום ניהול הרשתות באופן מקצועי. במסגרת תנאי הקבלה לקורס, עליהם להיות בעלי ניסיון בעבודה עם אינטרנט ומחשבים ויכולות לקריאה של חומרים טכניים בשפה האנגלית. כמו כן, יש צורך בתעודת סיום 12 שנות לימוד ו - 3 יחידות לימוד בבגרות במתמטיקה ובבגרות באנגלית, או לחלופין מעבר מבחן מקביל בתחומים אלה המיועד לבעלי 12 שנות לימוד. המועמדים עוברים ראיון אישי ומבדק התאמה.


תעודה


למשתתפים שמשלימים בהצלחה את הקורס מקבלים תעודת גמר מטעם מדיאטק ג'ון ברייס חיפה. מי שעומדים בדרישות מקבלים גם תעודה מטעם משרד הכלכלה. כדי לקבל את ההסמכות יש צורך לעמוד במבחנים חיצוניים שנערכים מטעם החברות מיקרוסופט, אמזון וצ'ק פוינט. בחינות אלה כרוכות בעלות נוספת מעבר לעלויות הקורס.

 

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק
Whatsapp Whatsapp