קורס אנגלית עסקית במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

המכללה האקדמית ספיר

קורס אנגלית עסקית ביחידה ללימודי חוץ במכללה האקדמית ספיר

 

מסולל זה אינו פעיל, למסלולים נוספים של המכללה האקדמית ספיר לחצו כאן


הדרך להצלחה מתחילה בשפה


תהליכים עסקיים כבר מזמן אינם מתרכזים רק בזירה המקומית. היום, כדי להצליח בעסקים ולבלוט בתחרות חשוב לשלוט גם במגמות במתחוללות בשוק הגלובלי. אחת המיומנויות החשובות לשם כך היא שליטה טובה בשפה האנגלית ובפרט באוצר המילים העסקי. מהצגת המוצר, דרך קיום ישיבות ועד לשליחת תכתובת עסקית במייל, ידע במונחים הנכונים באנגלית יכול להוות יתרון ולשדר מקצועיות ללקוחות או לקולגות.


שימוש נכון בשפה האנגלית יכול לסייע למנהלים לקדם את הארגונים שלהם, לפתח יוזמות וליצור שיתופי פעולה חדשים. קורס אנגלית עסקית שמתקיים ביחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית ספיר בא להקנות לעובדים בכירים ולמנהלים אפשרות להרחיב את יכולות הקריאה, הכתיבה והדיבור בשפה ולסייע להם לחזק את הביטחון העצמי בזמן השימוש באנגלית.

 


תכנית הלימודים


הקורס מחולק לשתי חטיבות, יחידה למתחילים ויחידה מתקדמת. החטיבה הראשונה באה להקנות תשתית בסיסית בשפה האנגלית ובמהלכה מכירים את האותיות, הצלילים והעיצורים. כמו כן, מתחילים לבנות אוצר מילים עסקי באנגלית ולהכיר מונחים וביטויים נפוצים.


חלקו השני של הקורס בא להעניק מיומנויות שיחה, קריאה וכתיבה מתקדמות יותר באנגלית. המשתתפים מרחיבים את אוצר המילים שברשותם ומפתחים יכולות קריאת טקסטים עסקיים ברמות קושי שונות. בנוסף לכך, הם לומדים כיצד לבצע שיחות ופרזנטציות באנגלית במסגרת הארגון, איך להציג את שירותי החברה ואת מוצריה וכיצד לנהל משא ומתן באופן בטוח ויעיל.


מתכונת הלימוד


כאמור, הקורס מתחלק לרמת מתחילים ולרמה בינונית. הקורס המלא מתפרש על פני כחצי שנה וכולל כ - 96 שעות לימוד. התכנית למתחילים כוללת כ - 40 שעות והרמה הבינונית כ - 56 שעות. שעורים מתקיימים אחת לשבוע בשעות הערב וכך מתאים הקורס גם לאנשים עובדים. המסלול כולל תרגולים מעשיים בהם יכולים המשתתפים להתנסות במיומנויות הקריאה והדיבור באנגלית.


נושאי הלימוד

 

  • יסודות הבנת הנקרא
  • הבנת הנשמע
  • עיצורים ואותיות תנועה
  • הכרת האותיות
  • צלילי האותיות באנגלית
  • אוצר מילים עסקי
  • קריאת טקסטים עסקיים
  • ניהול שיחה באנגלית    
  • ביצוע הרצאה בשפה האנגלית    
  • ועוד


סגל הוראה


המרכזת הפדגוגית של המסלול היא בעלת ניסיון בהוראת שפות. כמו כן, היא מרצה לאנגלית בקורסים מטעם משרד הקליטה.


על מוסד הלימוד


ביחידת לימודי התעודה של מכללת ספיר מתקיימות מגוון של הכשרות מקצועיות בתחומים כמו ניהול, ייעוץ, חשבונאות, תוכנה, טיפול ועיצוב. בין הקורסים המוצעים אפשר למצוא קורס הכשרת דירקטורים, קורס ניהול משאבי אנוש, קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה וקורס ניהול שיווק ומכירות.


תנאי קבלה


קורס זה פתוח לכל מי שנדרשים לשפר את כישורי האנגלית העסקית שלהם במסגרת עבודתם. כחלק מתנאי הקבלה על המועמדים לעבור מבחן מיון לסיווג לרמות האנגלית. החלק הראשון של הקורס מתאים לחסרי ידע קודם בשפה ואילו חלקו השני של המסלול דורש ידע קודם בסיסי באנגלית.


תעודה


משתתפים שעומדים בכל דרישות המסלול מקבלים בסיומו תעודת גמר מטעם מרכז לימודי החוץ של המכללה האקדמית ספיר. כדי לזכות בדיפלומה זו הם צריכים להגיש את כל התרגילים והעבודות ולהיות נוכחים בכל השיעורים.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר

ssssssssss

מתוך פורום המכללה האקדמית ספיר

לימודי תזונה טבעית
יוסרא עאמר
ללא תגובה
פרטים על קורס ccna
ירדן רומנו
ללא תגובה
תכנית מדעי המחשב ומוזיקה
נתנאל יצחק
ללא תגובה
יש מכינה קדם אקדמית למשפטים בספיר?
סתיו כרמל
ללא תגובה
קבלה למדעי הרוח והחברה
שני
ללא תגובה
קורס אבחון דידקטי
רויטל
ללא תגובה
תעודת הוראה בגיל הרך
מיטל
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp