קורס דמיון מודרך במכללת רידמן – המכללה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי רפואה משלימה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על רידמן - דמיון מודרך.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס דמיון מודרך במכללת רידמן – המכללה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית


להבריא בכוח התודעה והדמיון


דמיון מודרך הוא טכניקה טיפולית שמשתמשת בכוח המחשבה והתודעה של המטופלים כדי לסייע לריפוי ולהבראה משלל בעיות פיזיות ונפשיות. במהלך התרפיה נרקם קשר מיוחד בין המטפלים למטופלים שלהם, יחד הם מעמיקים בסמלים, זיכרונות, חלומות, דימויים ושאיפות ודנים במשמעויות שלהם. הטיפול נעשה באווירה שקטה ומרוכזת, כשהביטויים שהמטפלים מעלים מאפשרים לגעת בנושאים כמו כאב, מחלה או מצוקה. באמצעות העיסוק בדמיון ובמחשבה משוחררת ניתן לגייס משאבים לריפוי ולהבראה וגם להגיע לתובנות משמעותיות שיכולות לסייע לצמיחה אישית.


מכללת רידמן – המכללה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית עורכת קורס דמיון מודרך, בו יכולים מטפלים לרכוש כלי טיפולי נוסף ליישום בקליניקות שלהם. דרך הקורס לומדים כיצד לסייע למטופלים בכוח המחשבה המונחית ולהגיע לריפוי בכוחות פנימיים.

 


תכנית הלימודים


לאורך הקורס המשתתפים מכירים תהליכים בגישת הדמיון המודרך שמאפשרים להם לסייע למטופליהם בהיבטים שונים. הם לומדים כיצד אפשר לאסוף מידע על תהליכים פיזיים ונפשיים שחווים המטופלים ולבחון את המצוקות שלהם מנקודת מבט פנימית וחווייתית. כמו כן, הם דנים בקשרים שבין גוף ונפש ובוחנים את חשיבותו של התת מודע בטיפול ההוליסטי. כמו כן, מעמיקים בטכניקות לשיתוף פעולה עם המטופלים שלהם, כדי להפוך לשותפים פעילים בתהליכי ההבראה וההחלמה שלהם וכדי לסייע להם לנצל את משאבי הריפוי שטמונים בהם דרך הטיפול.


מתכונת הלימוד


המסלול כולל כ - 60 שעות לימוד. במהלכו משלבים התלמידים בין השתתפות בהרצאות עיוניות פרונטליות בכיתה לבין תרגולים מעשיים שונים שמתקיימים גם בקבוצות קטנות ובצוותים, במסגרתם הם יכולים להכיר מקרוב את טכניקות הטיפול הנלמדות.


נושאי הלימוד


בין הנושאים הנלמדים במהלך הקורס אפשר למנות גם:

 

 • קשרי גוף ונפש
 • כוחות ריפוי אצל האדם
 • שימוש בכוח התת מודע    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


מכללת רידמן – המכללה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית, שהוקמה בשנת 1987, היא מוסד להכשרת מטפלים במקצועות הרפואה המשלימה. במוסד הלימוד מתקיימים מסלולי לימוד מגוונים ובהם רפואה סינית, נטורופתיה, פסיכותרפיה הוליסטית, תזונה טבעית, רפלקסולוגיה, רפואה הוליסטית לילדים ועיסוי אינטגרטיבי. כמו כן, מתקיימים קורסים שונים להעשרת מטפלים מנוסים כגון קורס פרחי באך וקורס ארומתרפיה. מסלולי הלימוד במכללה מוכרים על ידי איגודים מקצועיים לרפואה משלימה בישראל. המכללה מפעילה גם חטיבת השמה במטרה לסייע לבוגריה להשתלב במשרות שונות ברפואה משלימה לאחר תום ההכשרות.


תנאי קבלה


מסלול זה מתאים בעיקר למטפלים בגישות שונות של הרפואה האלטרנטיבית, שמעוניינים להרחיב את ארגז הכלים שלהם וללמוד שיטות תרפיה משלימה נוספות. התכנית יכולה להתאים גם לחסרי רקע קודם בדמיון מודרך.


תעודה


תלמידים שמסיימים קורס זה בהצלחה ועומדים בכל דרישות הלימוד והנוכחות זכאים לקבל תעודת גמר שניתנת על ידי מכללת רידמן – המכללה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת רידמן - לימודי רפואה משלימה

עוד מסלולי לימוד - מכללת רידמן - רפואה משלימה

ssssssssss

פורום לימודי רפואה משלימה

לימודי הכשרה לתפקיד מלווה רוחני
אורית ברקאי
1 תגובות
קורס אימון תזונתי במכון אדלר
רמי
1 תגובות
בלימודי גוף נפש
שלי פוקס
1 תגובות
מסלול הכשרת מטפלים במים
רונית צוואיג
1 תגובות
לימודי תזונה טבעית
כרמל צברי
1 תגובות
קורס דולה באזור הצפון
דנה מרחום
1 תגובות
סילבוס לקורס NLP
שירי
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמה לתפקיד מרפא/ת אלטרנטיבי/ת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 29,043 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת תל אביב967 חוות דעת

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב1,452 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp