רוצה פרטים על קורס טיס?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

אנחנו נסדר לך קורס טיס אזרחי משתלם

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס טיס? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס טיס

 

העובדה שמעטים מאיתנו זוכים להתקבל לקורס טיס בצה"ל, לא בהכרח אומרת שלעולם לא נזכה לחוות בעצמנו את חוויית התעופה. קורס זה הינו קורס פרטי אזרחי, המאפשר לכל מי שחלם להטיס מטוס בעצמו, לעשות זאת בצורה בטיחותית ומקצועית. קורסים אלו מקנים לכל תלמיד בקורס את כל הידע המקצועי הנדרש לקבלת רשיון להטיס מטוסים באופן פרטי.


בתום הקורס ולאחר קבלת הרשיון ניתן להמשיך הלאה בהוצאת רשיון בינלאומי, או רשיון מסחרי. הקורס מהווה שלב ראשוני בעולם התעופה המאתגר.

 

 

מי צריך קורס טיס?

 

הקורס מיועד לכל חובבי האתגרים וספורט האקסטרים, ובפרט לאנשים שלא מפחדים ממטוסים ומגבהים. כמו כן, השתתפות בקורס יכולה להתאים למי שמעוניין להפוך את החלום שלו לתחביב ואולי אפילו למקצוע.

 

מה לומדים במסגרת תכניות הלימודים השונות?

 

 

הקורס בנוי משילוב בין שני חלקים באופן אינטגרלי: לימודים תיאורטיים והתנסות מעשית.


בחלק התיאורטי של קורס זה, הלימודים כוללים קורס תיאוריה. בתום קורס זה יהיה על התלמיד להיבחן בשבעה מבחנים של רשות התעופה האזרחית.


הלימודים בחלק המעשי כוללים לפחות 40 שעות טיסה מודרכות, בהתאם להחלטת רשות התעופה האזרחית. ההדרכה מועברת על ידי מדריך מוסמך ומיומן.


בתום לימודיו בקורס זה, יהיה על התלמיד לעבור מבחן מעשי ע"י בוחן מרשות התעופה האזרחית. מבחן זה יכלול טיסה כללית וכן ניווט.

התכנים המועברים בחלק התיאורטי בקורס: לימודי מטאורולוגיה, ידע טכני כללי, נווטות אווירית, חוקת אוויר, ספר מטוס פתוח, ספר מטוס סגור, רדיו טלפון. כל אחד מהנושאים הנ"ל מהווה בחינה נפרדת.


התכנים המועברים בחלק המעשי בקורס, כוללים ראשית טיסות כלליות בליווי מדריך עד לטיסת יחיד ראשונה. לאחר מכן, המשתתפים מטיסים מטוס בליווי מדריך, ומבצעים טיסות יחיד כלליות, הקפות, טיסות מרחב בליווי מדריך וכן ללא ליווי מדריך, טיסות הדרכת מכשירים ותעופה בלילה.

 

 

היכן לומדים?

 

בין מוסדות הלימוד האפשריים לקורס זה: סקאי תעופה, בית הספר מונאייר, גדי אדן מדריך תעופה, חברת fly-Israel ועוד.

 

כמה זמן נמשך הקורס?

 

משך הקורס משתנה בהתאם למוסד הלימודים, לאופי הקורס ולהתקדמותו האישית של כל תלמיד ותלמיד.

 

כיצד בוחרים מוסד לימודים מתאים?


לפני ההרשמה לקורס חשוב לזכור שלהטיס מטוסים בשמיים זו לא פעולה כל כך פשוטה ויכולה להיות גם מאוד מסוכנת, אם היא נעשית באופן בלתי כשיר או מקצועי. חשוב מאוד לבדוק מיהו המדריך בקורס ומה הנסיון שלו בתחום. מדריך טוב והכשרה מקצועית ברמה גבוהה, מאפשרים באופן כללי רמת בטיחות גבוהה יותר, ומוזילים את עלות הקורס של התלמיד באופן פרטי, שכן הלימודים יארכו זמן קצר יותר.

 

מהו קהל היעד והאם יש תנאי קבלה?

 

הלימודים בקורס טיס הפרטי פתוחים לקהל הרחב ואין צורך בעמידה בתנאי קבלה נוקשים, או בניסיון קודם בתחום. עם זאת, קיימות מספר דרישות בסיסיות, בהן נדרשים לעמוד מי שמעוניינים להשתתף בהכשרות השונות.


ראשית כל, הקבלה לקורס אפשרית מגילאי 17 ומעלה. מעבר לכך, הקורס מיועד לבעלי בריאות תקינה, ולשם כך נדרשים לבדיקה על ידי רופא מוסמך, הקובע את כשירות המועמד לתעופה.


נוסף לזאת, הקורס מיועד אך ורק למי שברשותו עבר פלילי נקי, וכן ידע בסיסי באנגלית.

 

 

מהן אפשרויות התעסוקה לאחר סיום הלימודים?


בתום לימודי קורס זה, בתחום התעופה הפרטית, ניתן להתקדם ולהמשיך ללמוד קורסים נוספים בתחום התעופה האתגרית, התעופה המסחרית והתעופה הבינלאומית.


על ידי ההשתתפות בהכשרות המשך, מי שמעוניינים להפוך את התחום לקריירה, יכולים לפתוח לעצמם אפשרויות תעסוקה מגוונות בחברות תעופה, רשות שדות התעופה, כמדריכי תעופה, ועוד.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס טיס?

רוצה לדעת יותר על קורס טיס?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: קורסים
התקבלו 23 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp