קורס טופל - הכנה למבחן TOEFL בבית ספר TopPrep

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס הכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על הכנה למבחן טופל - TopPrep.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס TOEFL בבית ספר TopPrep
 
לחיות, ללמוד, ולעבוד – באנגלית
 
מבחן (TOEFL (Test Of English as a Foreign Language הוא מבחן שמיועד לאנשים המתעתדים לחיות במדינות דוברות אנגלית, ללמוד בהן ולעבוד בהן. במבחן זה בודקים את הידע של הנבחנים מבחינת דיבור, כתיבה, הבנת הנשמע והבנת הנקרא. אופי השאלות בבחינה הוא אקדמי, והן נועדו לבדוק את רמת הנבחן בארבעה סוגי המיומנות הללו. השתתפות בקורס הכנה למבחן משפרת את רמת כישורי האנגלית של המשתתפים בארבע הבחינות ומסייעת להם להשיג ציון גבוה יותר במבחן.
 
גרסתו המעודכנת ביותר של המבחן נקראת (IBT (Internet Based Test והיא מורכבת כך: שלושה או ארבעה קטעים להבנת הנקרא עם 12 עד 14 שאלות על כל אחד מהם, לאחר מכן מענה של שאלות בנוגע לכמה קטעים מושמעים, לאחריו שש משימות של דיבור, ואחריהן פרק של כתיבה שבו נדרשים הנבחנים לכתוב שני חיבורים שונים בתוך 50 דקות. משך הבחינה כולה הוא כארבע שעות, וניתנת במהלכה הפסקה אחת של עשר דקות. הציון נע בין 0 ל – 120 (30 נקודות לכל פרק), והבחינה נערכת באמצעות מחשב, במתכונת של שאלות רב ברירה.
 
על הקורס ב - TopPrep
 
בבית ספר TopPrep מציעים קורס TOEFL, שבו לומדים מיומנויות כגון חלוקת זמן נכונה, הקשבה ממוקדת והבחנה בין עיקר וטפל. בנוסף, הסטודנטים מרחיבים את אוצר המילים שלהם, מתאמנים בכתיבת חיבורים, וכן בדיבור שוטף ורהוט ללא מבטא זר. הסטודנטים מתרגלים שיחות בנושאים אקדמיים, ולומדים על אודות הדגשים המתאימים לכל אחד מסוגי החיבורים שהם נדרשים לכתוב בבחינה.
 
כמו כן, בקורס נותנים למשתתפים טיפים לכתיבה פורמלית טובה ולשכלול רמת סגנון הכתיבה, לרישום יעיל של נקודות לטיוטה בעת המענה על חלק ההאזנה במבחן, וכן שמים דגש על דקדוק. היכרות עם סוגי השאלות השונים האופייניים לכל פרק, אף היא חלק מן הלימוד בקורס.
 
מתכונת הלימוד
 
מירב הלימוד בקורס TOEFL בבית ספר TopPrep מתמקד בתרגול המיומנויות השונות הדרושות למענה על המבחן, בשילוב עם הידע והרענון הדרושים לסטודנטים, יחד עם לימוד האסטרטגיות והטכניקות לניהול הזמן בבחינה. הסטודנטים אף מתאמנים בהקלדה באנגלית לצורך כתיבת החיבורים באמצעות המחשב. כמו כן, הלימוד בקורס מלווה בספרי הדרכה ייעודיים, בסימולציות ובהדגמות, וכן בתרגול עצמאי באמצעות המערכת המקוונת של בית הספר. היקף הלימודים הוא 20 שעות מלאות, הנפרשות על פני שמונה שיעורים – משך כל שיעור הוא שעתיים וחצי.
 
עוד על אופן הלימוד
 
הלימודים בקורס זה מתקיימים על ידי מורים בעלי ניסיון רב בהכנה למבחן מסוים זה, וכן בעלי היכרות עם סביבות אקדמיות המתנהלות בשפה האנגלית. הקורס נערך בקבוצות לימוד מצומצמות המונות עד ארבעה תלמידים בלבד, וכך כל תלמיד זוכה ליחס אישי ולליווי צמוד.
 
פרטים נוספים
 
ב – TopPrep מציעים גם קורס TOEFL פרטי, מתכונת לימוד שבו ההכנה למבחן מתבצעת "אחד על אחד" – תלמיד ומורה. מסלול זה מתאים בעיקר למי שמעדיף ללמוד בלמידה יחידנית, לקבל את הדגשים המסוימים שהוא זקוק להם, ולזכות בליווי אישי. הקורסים במתכונת זו מוצעים במסלול של עשרה מפגשים בני שעתיים, אך חשוב לציין כי אין התחייבות מראש לכל המפגשים. מספר השיעורים המתאים לתלמיד המסוים נקבע ביחד עם המנחה בהתאם לצרכיו. גם במסלול זה הלימודים מלווים במערכת מקוונת שבה מצויים סיכומי שיעור, מילונים לאוצר מילים, מבחנים לתרגול ועוד.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: בית ספר TopPrep - קורסי הכנה באנגלית

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

מתי יש קורס מזכירה רפואית?
סבטלנה פסטין
1 תגובות
יש חפיפה בין קורסים בתואר שני במנהל עסקים לבין קורס דירקטורים?
אשר שטרית
1 תגובות
הרשמה לקורס מזכירה רפואית
דורית נחמיאס
1 תגובות
קורס מנהל עבודה תשתיות
אחמד
1 תגובות
איפה כדאי ללמוד קורס שמאות?
אלירן
1 תגובות
אפשר ללמוד שיננית בלי בגרות מלאה?
סמיר
1 תגובות
קורס לתעודה באיטום מוסמך
סהר צוקלו
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,927 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

  • 3.9

    המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp