קורס טופל - הכנה למבחן TOEFL בבית ספר TopPrep

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס הכנה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על הכנה למבחן טופל - TopPrep.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


קורס TOEFL בבית ספר TopPrep
 
לחיות, ללמוד, ולעבוד – באנגלית
 
מבחן (TOEFL (Test Of English as a Foreign Language הוא מבחן שמיועד לאנשים המתעתדים לחיות במדינות דוברות אנגלית, ללמוד בהן ולעבוד בהן. במבחן זה בודקים את הידע של הנבחנים מבחינת דיבור, כתיבה, הבנת הנשמע והבנת הנקרא. אופי השאלות בבחינה הוא אקדמי, והן נועדו לבדוק את רמת הנבחן בארבעה סוגי המיומנות הללו. השתתפות בקורס הכנה למבחן משפרת את רמת כישורי האנגלית של המשתתפים בארבע הבחינות ומסייעת להם להשיג ציון גבוה יותר במבחן.
 
גרסתו המעודכנת ביותר של המבחן נקראת (IBT (Internet Based Test והיא מורכבת כך: שלושה או ארבעה קטעים להבנת הנקרא עם 12 עד 14 שאלות על כל אחד מהם, לאחר מכן מענה של שאלות בנוגע לכמה קטעים מושמעים, לאחריו שש משימות של דיבור, ואחריהן פרק של כתיבה שבו נדרשים הנבחנים לכתוב שני חיבורים שונים בתוך 50 דקות. משך הבחינה כולה הוא כארבע שעות, וניתנת במהלכה הפסקה אחת של עשר דקות. הציון נע בין 0 ל – 120 (30 נקודות לכל פרק), והבחינה נערכת באמצעות מחשב, במתכונת של שאלות רב ברירה.
 
על הקורס ב - TopPrep
 
בבית ספר TopPrep מציעים קורס TOEFL, שבו לומדים מיומנויות כגון חלוקת זמן נכונה, הקשבה ממוקדת והבחנה בין עיקר וטפל. בנוסף, הסטודנטים מרחיבים את אוצר המילים שלהם, מתאמנים בכתיבת חיבורים, וכן בדיבור שוטף ורהוט ללא מבטא זר. הסטודנטים מתרגלים שיחות בנושאים אקדמיים, ולומדים על אודות הדגשים המתאימים לכל אחד מסוגי החיבורים שהם נדרשים לכתוב בבחינה.
 
כמו כן, בקורס נותנים למשתתפים טיפים לכתיבה פורמלית טובה ולשכלול רמת סגנון הכתיבה, לרישום יעיל של נקודות לטיוטה בעת המענה על חלק ההאזנה במבחן, וכן שמים דגש על דקדוק. היכרות עם סוגי השאלות השונים האופייניים לכל פרק, אף היא חלק מן הלימוד בקורס.
 
מתכונת הלימוד
 
מירב הלימוד בקורס TOEFL בבית ספר TopPrep מתמקד בתרגול המיומנויות השונות הדרושות למענה על המבחן, בשילוב עם הידע והרענון הדרושים לסטודנטים, יחד עם לימוד האסטרטגיות והטכניקות לניהול הזמן בבחינה. הסטודנטים אף מתאמנים בהקלדה באנגלית לצורך כתיבת החיבורים באמצעות המחשב. כמו כן, הלימוד בקורס מלווה בספרי הדרכה ייעודיים, בסימולציות ובהדגמות, וכן בתרגול עצמאי באמצעות המערכת המקוונת של בית הספר. היקף הלימודים הוא 20 שעות מלאות, הנפרשות על פני שמונה שיעורים – משך כל שיעור הוא שעתיים וחצי.
 
עוד על אופן הלימוד
 
הלימודים בקורס זה מתקיימים על ידי מורים בעלי ניסיון רב בהכנה למבחן מסוים זה, וכן בעלי היכרות עם סביבות אקדמיות המתנהלות בשפה האנגלית. הקורס נערך בקבוצות לימוד מצומצמות המונות עד ארבעה תלמידים בלבד, וכך כל תלמיד זוכה ליחס אישי ולליווי צמוד.
 
פרטים נוספים
 
ב – TopPrep מציעים גם קורס TOEFL פרטי, מתכונת לימוד שבו ההכנה למבחן מתבצעת "אחד על אחד" – תלמיד ומורה. מסלול זה מתאים בעיקר למי שמעדיף ללמוד בלמידה יחידנית, לקבל את הדגשים המסוימים שהוא זקוק להם, ולזכות בליווי אישי. הקורסים במתכונת זו מוצעים במסלול של עשרה מפגשים בני שעתיים, אך חשוב לציין כי אין התחייבות מראש לכל המפגשים. מספר השיעורים המתאים לתלמיד המסוים נקבע ביחד עם המנחה בהתאם לצרכיו. גם במסלול זה הלימודים מלווים במערכת מקוונת שבה מצויים סיכומי שיעור, מילונים לאוצר מילים, מבחנים לתרגול ועוד.
 


למידע נוסף לחצו: בית ספר TopPrep - קורסי הכנה באנגלית

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס ניהול מוצר בבר אילן
שמעון שאולוב
ללא תגובה
איך מתקבלים לקורס קצין בטחון
בלוקת התנקים
ללא תגובה
קורס קונדיטוריה לשבת שבתון
שורץ ילנה
ללא תגובה
קורס אימון אישי ויעוץ ארגוני
אורית ניר
ללא תגובה
התאמת תחום שמאות מקרקעין לנשים
רוני
ללא תגובה
קורס מכונאי אופנועים הסמכה
עוסמן
ללא תגובה
קורס רישיון D2 למונית
מסארוה עלא
ללא תגובה
קורס רענון במתמטיקה בספטמבר
אלכס ירשוב
ללא תגובה
קורס תספורות קצרות וארוכות
אתי גליק
ללא תגובה
מידע לגבי קורסים ללימודי תעודה
עדן
ללא תגובה
קורס לצורך קבלת רישיון מוביל
טליע רבאח
ללא תגובה
אפשרויות לימוד בקורס סוג 3
לודמילה
ללא תגובה
גיל לתחילת לימודים לטוען רבני
משה
ללא תגובה
תנאי הקבלה לקורס מבקר איכות
אדוארד
ללא תגובה
קורס טכנאי רכבים במרכז
בנימין אוזן
ללא תגובה
לכניסה לפורום

מעל 28,198 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    מכון טכנולוגי חולון 584 חוות דעת

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב 684 חוות דעת

  • 4.0

    המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין 653 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים