רוצה פרטים על קורס טארוט?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס טארוט - לימודים בישראל

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס טארוט? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס טארוט - איך והיכן להתחיל?


העולם המודרני מגלה בשנים האחרונות מודעות גדולה יותר ויותר לתורות רוחניות השואבות כוחן מתרבויות מרתקות. קלפי הטארוט, אשר הופכים לפופולאריים גם בישראל, מעניקים למשתמשים בהם חלון הזדמנויות לצאת למסע אישי מרתק במסתורי נפש האדם.

 

למעשה, קלפי טארוט מאפשרים הן לפותח הקלפים, והן ליושב מולו, ליהנות מחוויה קוסמית מדהימה העוסקת בלימוד עצמי מרתק. מומחים בתחום פתיחת קלפי טארוט נחשבים כיום לחלק מענף הקואוצ'ינג ( אימון אישי ) שכן תת ההכרה של האדם היושב מולם חשופה בפניהם דרך הקלפים.


יש הגורסים כי פירוש מילה טארוט הינו שיבוש של המילה רוטה אשר פירושה גלגל. שם זה, לשיטתם של אלו, ניתן לתורת קלפי הטארוט בשל ראייתה המחזורית לגבי התפתחות הנפש. חפיסות הקלפים נערכו ועוצבו במדינות שונות באופנים שונים. אי לכך, קיימים כיום למעלה מ-3,000 סוגים שונים של חפיסות קלפי טארוט. חפיסות עתיקות ביותר צוירו כבר בשלהי המאה ה-15 באיטליה ועל גביהן הונצחו גנרלים ונסיכים כסמל להישגים צבאיים, חברתיים וכלכליים. מומחים נוספים בתחום הטארוט מניחים כי מקורה הראשוני של התורה הינו במצרים העתיקה והשם טארוט נגזר משמו של אל החוכמה המצרי – תות.

 

קורס טארוט


שימו לב, אנשים רבים טועים לחשוב כי לימוד פתיחת קלפי טארוט הינה למעשה ניסיון לחזות את העתיד. מדובר כמובן במשימה בלתי אפשרית שכן העתיד טרם נכתב ואין לדעת מהו צופן בחובו. עם זאת, קלפי הטארוט, כמו כל תורת לימוד עצמי, מאמינים כי העתיד מושפע באופן ישיר ממעשינו כיום. אי לכך, פתיחת קלפי טארוט מאפשרת חיפוש פנימי ומציאה של הדרך המתאימה המאזנת בין הנפש לבין הגוף. קלפי הטארוט אינם רק מערכת פשוטה של סמלים. הקלפים מהווים למעשה דרך חיים פילוסופית בעלת יסודות ברורים המחברת בין העבר הקדום לעתיד, ובין הארץ לרוח.


מטרת קורס טארוט


מטרת קורס פתיחת קלפי טארוט הינה לרכוש מיומנות נרחבת בשפת הקלפים תוך הבנת 78 הפירושים השונים של הטארוט. כמו כן, בוגרי הקורס ידעו כיצד לפרש את המשמעויות השונות של הקלפים וכיצד ניתן לחבר ביניהם. במהלך הקורס מתרגלים התלמידים פתיחת קלפים רבה ופעמים רבות זוכים התלמידים להמשיך ולהתנסות בקלפים מחוץ לשעות הלימוד. בתום הקורס יוכל כל בוגר לדעת כיצד לפתוח קלפי טארוט לעצמו, לחבריו ולכל המבקש זאת.


תכני הקורס


במסגרת הלימודים בקורס ילמדו התלמידים ראשית את מהות תורת הטארוט ומקורותיה. כמו כן, לימודים אלו ישלבו גם ידע מעשי בחפיסת הקלפים הפופולארית של הטארוט - חפיסת ריידר-וויט. התלמידים יכירו את 22 הקלפים במערכת הראשית, מערכת הארקנה, ואת 16 קלפי החצר. זאת ועוד, התלמידים ילמדו את תורת הטארוט היושבת על ארבעה יסודות ונומרולוגיה.

 

התלמידים ידעו גם כיצד לחבר בין פתיחת הקלפים לבין ניתוח אסטרולוגי המתאים ליושב מולם. הקורס יכלול תרגול מעשיים וליווי אישי צמוד על ידי המדריך שהינו מומחה בתחומו. כמו כן, תכנים נוספים הנלמדים בקורס זה הינם מודעות עצמית, התפתחות אישית והגשמה.


אורך הקורס


אורך קורס פתיחת קלפי טארוט משתנה ממנחה למנחה. ישנם מקומות המציעים את הקורס במספר רב של שיעורים ויש המציעים סדנה מצומצמת יותר הכוללת ארבעה מפגשים בלבד. שימו לב, תחום הידע שלכם בעולם הטארוט קשור באופן ברור לאורך הקורס אותו תבחרו ללמוד.


קורס טארוט למתקדמים


אנשים אשר התנסו בעבר בלימודי פתיחת קלפי טארוט ברמה הבסיסית, יכולים להרחיב את אופקיהם במסגרת לימודי טארוט למתקדמים. קורסי הטארוט מעניקים בידי התלמידים יכולות נוספות של קריאת קלפים ברמות ספציפיות ובהתאם לשאלות פרטניות מצידו של השואל.

 

קורס זה מעניק לפותח הקלפים יכולת לתת מענה לשאלות בסוגיות מורכבות כגון מערכות יחסים, קריירה, בריאות, משפחה וכדומה. כמו כן, מיותר לציין כי פתיחת קלפי טארוט ברמה מתקדמת מתחשבת בנסיבותיו האישיות של השואל דוגמת המפה האסטרולוגית שלו, הגורמים החברתיים סביבו ועוד.

 

מוסדות לימוד

 

  • מכללת מדיסין: במכללה זו מתקיים קורס טארוט שמכשיר מטפלים לאבחון באמצעות הקלפים. המסלול נמשך כארבעה חודשים והוא משלב תרגולים מעשיים שמסייעים לתלמידים להכיר מקרוב את הסדרות השונות ואופן פתיחתן.

 

 

  • בית הספר לטארוט: בבית הספר מתקיימות תכניות שונות בתחום הטארוט, כגון קורס בסיסי למתחילים, קורס טארוט מקצועי וקורס מקוון לקריאה בטארוט.

 

 

  • מרכז אבני: במרכז זה מציעים קורסטארוט שמעניק כלים שונים לפרישה ולייעוץ. נוסף על כך מתקיימים במרכז זה קורס רייקי, קורס תקשור, קורס נומרולוגיה ותכניות נוספות.
     
שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס טארוט?

רוצה לדעת יותר על קורס טארוט?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס טארוט
חוות דעת של סטודנטים: קורס מיסטיקה
התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp