רוצה פרטים על קורס חשבשבת?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס חשבשבת

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס חשבשבת? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס חשבשבת

 

בסיס הנהלת החשבונות

 

תוכנת "חשבשת" היא אחת התוכנות הנפוצות ביותר בשימוש בעולם הנהלת החשבונות הישראלי, והיא דרושה כבסיס ויסוד בתחום זה. מדובר בתוכנה להנהלת חשבונות וכן לכל הקשור במלאי בחברות או בבתי עסק, בכל הגדלים וההיקפים והיא הומצאה בשנות השמונים של המאה שעברה, בישראל – על ידי חברת "חשבשבת". מאז המצאתה עברה שדרוגים, התאמות ושיפורים וגרסאותיה עודכנו בהתאם.

 

ייחודה של התוכנה היה שממשק המשתמש שלה הוא בעברית וכך התאפשר לבעלי עסק רבים, שאינם בקיאים בשפה האנגלית דווקא, לנהל את חשבונותיהם באופן ממוחשב ומאורגן, ובצורה פשוטה יחסית. גרסאותיה הראשונות של התוכנה היו, בהתאם לתקופה ההיא, מבוססות על מערכת ההפעלה DOS, אך בשנת 1998 יצאה לשוק הגרסה המבוססת על תוכנת Windows של החשבשבת – שוב, בהתאם להתפתחות בעולם המחשבים הביתיים. עם זאת, יש לציין כי מרבית המקומות עדיין משתמשים בגרסת DOS של התוכנה, ולפיכך גם הקורסים בתחום מלמדים בעיקר את השימוש בגרסה זו.

 

קורס חשבשבת מעניק למשתתפיו את כל הידע התיאורטי והמעשי הקשורים בשימוש בתוכנה זו והוא מכשיר אותם בתשתית הדרושה בכל המקצועות הקשורים בדרך זו או אחרת בחשבונאות. במהלכו קיים דגש רב על ההכשרה המעשית, וכך בוגריו בעצם יוצאים לשוק כשהם מסוגלים להשתלב בעבודה ואינם זקוקים לתקופת הכשרה או התמחות נוספת.

 

 

על הלימודים

 

קורסי חשבשבת השונים מעניקים לבוגריהם את כל הידע הדרוש לשימוש מעשי בתוכנה, להתמצאות בה ולהתפתחות הלאה בתחומים הקשורים בשימוש בה. התלמידים לומדים אופן הקמת חברות, הגדרות הקשורות בחברות שונות והקמתן – כמע"מ, אינדקס חשבונות, כותרות באינדקס עצמו ועוד נושאים הקשורים בבקיאות בתוכנה ובשימוש מקצועני בה.

 

חשוב לדעת, כי חלק מן הקורסים נועדו להכשיר את הבוגרים לקראת בחינות סיווג מקצועי של משרד העבודה וחלקם לא, וכמו כן – היקף הקורסים המוצעים משתנה ממוסד למוסד בהתאם לעומק ההתמצאות במערכת ולנושאים הנוספים הנלמדים בו. כך, כאשר בוחרים קורס, מומלץ לשים לב לאן אתם מבקשים להגיע, ולבחור הכשרה מתאימה, כזו שתוביל אתכם לשם.

 

 

מבין נושאי הלימוד בקורסי חשבשבת השונים

 

 • התאמות ידניות
 • ייבוא
 • פקודת סטורנו
 • דו"חות מלאי
 • הפקת חשבוניות
 • תיקון תנועות
 • כלי עזר במערכת
 • מחולל דו"חות
 • דו"חות ללקוחות חיצוניים
 • דו"חות גבייה
 • הקלדת נתוני מערכת שיווק
 • פקודות יומן
 • עבודה עם בסיסי נתונים שונים
 • ועוד

 

 

מוסדות לימוד אפשריים

 

 • המכללה למינהל – מציעה קורס "הנהלת חשבונות מעשית באמצעות חשבשבת"; הקורס נלמד בתל-אביב בהיקף של 40 שעות לימוד אקדמיות והוא מיועד למנהלי חשבונות או לחשבונאים שאינם בקיאים בתוכנה זו ומבקשים ללמוד אותה.

 

 • הקריה האקדמית אונו – מכללה זו מקיימת קורס "הנהלת חשבונות 2 + 1 וחשבשבת" – קורס זה מכין את בוגריו למבחני סיווג של משרד העבודה. מדובר בקורס בהיקף נרחב של 390 שעות לימוד אקדמיות, הכולל אף פרויקט גמר, והוא מוצע במסלול לימודי בוקר או במסלול לימוד ערב. הלימודים מתקיימים באור-יהודה ותעודת הסיום שמקבלים התלמידים היא "תעודת בוגר בסיסי ומתקדם מנהל חשבונות סוג 2+1 מטעם משרד התמ"ת"; התעודה מתקבלת במעבר הבחינות הנערכות בתום הקורס.

 

 • מכללת אינטלקט אקדמון – בחיפה, מציעה קורס "הנהלת חשבונות סוג 1 התמחות בחשבשבת + ERP-SAP" – קורס זה אף הוא נלמד בהיקף של 390 שעות הנפרשות על פני שנה אחת; הוא מתקיים בחיפה ומיועד לכל המעוניין ללמוד את התחום ולהתמקצע בו. עם זאת, לבחינות של משרד התמ"ת יוכלו לגשת רק בעלי תעודת סיום 12 שנות לימוד.

 

 • המכללה לניהול – מקיימת קורס "הנהלת חשבונות 2 + 1 כולל חשבשבת"; הקורס מתקיים בקריית ביאליק והוא נועד לבעלי 12 שנות לימוד. משך הקורס הוא כשנה, פעמיים בכל שבוע, ובוגריו יקבלו תעודת הסמכה מטעם המכללה.

 

לסיכום

 

קורס חשבשבת יכשיר אתכם בכל הידע ואף בניסיון המעשי הקשורים בשימוש בתוכנת החשבשבת – התוכנה שעדיין מובילה בתחום הנהלת החשבונות, בכל הרמות שלו – זאת על אף שהומצאה בשנות השמונים של המאה שעברה. הקורסים מוצעים במגוון רחב מאוד של מוסדות לימוד ומסלולי לימוד, והיקפיהם משתנים בהתאם. בכל דרך שבה תבחרו – קורס זה מעניק לכם מקצוע פרקטי ביד, ועמו גם את הניסיון המעשי הדרוש לכם כדי להשתלב ישירות בשוק העבודה, בתחום הנהלת החשבונות – עם סיום הלימודים.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס חשבשבת?

רוצה לדעת יותר על קורס חשבשבת?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס חשבשבת

חוות דעת של סטודנטים: קורס חשבונאות

התקבלו 28 דירוגים בציון ממוצע 4.5 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp