קורס חשבי שכר בכירים במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

שירות אישי - צור קשר
קורס חשבי שכר בכירים במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

קורס חשבי שכר בכירים במרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר

 

חשבות שכר היא חלק אינטגרלי ממערך הנהלת החשבונות אשר מהווה נדבך חשוב בכל ארגון או חברה אשר מעסיקים עובדים. מחלקת הנהלת החשבונות, אשר חשבות השכר היא חלק ממנה, אמונה על הניטור, על הרישום ועל המעקב אחר פעולות פיננסיות העוסקות בהתנהלות הארגון. תפקידו של החשב במערכת זו הוא לטפל בכל ההיבטים הקשורים למשכורות העובדים. הקורס מיועד לאנשים בעלי רקע בסיסי בתחום החשבונאות או בעלי תואר אקדמי המעוניינים בהסבה מקצועית.

 

 

תכנית הלימודים

 

קורס חשבי שכר בכירים במרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר מועבר תחת הפיקוח של משרד הכלכלה. הקורס כולל הן פן תיאורטי אשר מתמקד בעדכון הידע היסודי בתחום, והן בפן המעשי אשר מקנה כלים ליישום הידע הנרכש. בין השאר, הסטודנטים בתוכנית דנים בנושאים מרתקים שונים כגון: מס הכנסה, חוק הביטוח הלאומי, דיני עבודה, ביטוח פיננסי, רכיבי השכר והמשכורות, תכנית לחישוב, עריכת שכר ועוד. כמו כן, תכנית הלימודים בנויה כך שהיא מכינה את משתתפי הקורס לבחינות ההסמכה החיצוניות של לשכת רואי החשבון ושל משרד הכלכלה.

 

מתכונת הלימוד

 

היקפה של הכשרה מקצועית זו נפרש על פני כ - 152 שעות אקדמיות. קיים מסלול בוקר ומסלול ערב.

 

הקורס כולל שיעורים עיוניים לצד תרגולים מעשיים שונים והכנה למבחן ההסמכה בחשבות שכר. הקורס מוכר לצבירה של שלוש נקודות זכות אקדמיות במחלקה לניהול המשאב האנושי של המכללה האקדמית ספיר.

 

על מוסד הלימודים

 

המרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר מקנה את האפשרות לכל מי שרוצה ללמוד ולרכוש השכלה ומיומנות מקצועית והוא מציע מגוון של הכשרות מקצועיות בענפים מבוקשים במשק הישראלי. מסלולי הלימוד של המכללה משלבים תיאוריה לצד התנסות מעשית אשר ביחד הן מכשירות את התלמידים לעבודה יישומית מחוץ לכותלי המכללה. החטיבה לחשבונאות ומסים של המרכז מציעה מגוון רחב של תכניות לימוד, ובהן קורס הכשרת יועצי מס, קורס הנהלת חשבונות 1 ו - 2, קורס הנהלת חשבונות סוג 3 והשתלמויות לחשבי שכר בכירים.

 

תנאי קבלה

 

המועמדים לקורס חשבי שכר בכירים צריכים לעמוד באחד מקריטריונים הבאים: בעלי תעודת הנהלת חשבונות סוג 1 + 2 , בעלי תואר אקדמי שעברו בהצלחה את הקורס "יסודות החשבונאות", בעלי תואר בהנדסה, תעשייה וניהול וציון 80 ומעלה בבגרות במתמטיקה ברמה של 3 יחידות.

 

 

תעודה

 

בתום הקורס התלמידים יכולים לגשת לבחינת ההסמכה החיצונית מטעם לשכת רואי החשבון בישראל ולקבל תעודת חשבי שכר בכירים.


אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי קורס חשבי שכר יכולים להשתלב בשוק העבודה, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי. הידע הנרכש בקורס מאפשר לסטודנטים להתקדם ולהתפתח במקום עבודתם. כמו כן, הקורס מעניק יתרון למועמדים למשרות חשבי שכר במשק הישראלי ומרחיב את ההזדמנויות העסקיות והאישיות של כל בוגר.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר
Whatsapp Whatsapp