רוצה פרטים על קורס חשבי שכר לחרדים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי חשבי שכר בכירים לחרדים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס חשבי שכר לחרדים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


 

קורס חשבי שכר בכירים לחרדים

 

תפקידו של חשב השכר הבכיר הינו תפקיד מפתח בכל ארגון כיוון שבאחריותו התקציב הגדול והחשוב ביותר בארגון, השכר. על כל חשב שכר להיות מעודכן בשינויים החלים בביטוח הלאומי, בדיני עבודה, בחוקי מס הכנסה וכו'. קורס חשבי שכר בכירים לחרדים, פונה למגזר החרדי המעוניין להרחיב את השכלתו בתחום.

 

קיראו על:

 

מתפקידי חשב השכר

 

התחומים שבאחריות חשב השכר הם רבים ומלווים בשורה ארוכה של יעדים ובהם:

  • יישום הסכמי השכר בין העובד למעסיק, בין אם במסגרת חוזה אישי ובין אם בהסכם קבוצתי
  • פיקוח על ביצוע הפרשת כספים לקרנות הפנסיה, קרן השתלמות, ביטוחים שונים ולמס הכנסה
  • פיקוח על תקינות הליך הזנת הנתונים.
  • אחריות על פיצויי פיטורין ותשלומי פנסיה
  • עדכון תנאי ההעסקה והפרשות השכר על סמך החוקים המועברים בכנסת ועוד.

 

תפקידו של חשב השכר קשור אמנם לתחום ראיית החשבון אך אינו דורש תואר בראיית חשבון. המעוניינים לקבל הסמכה בתחום יכולים להשתלב באחד מהקורסים לחשבי שכר המוצעים ברחבי הארץ.

 

במסגרת קורס חשבי שכר בכירים לחרדים נלמדים נושאים הנוגעים להיבטי המס ולהיבטים המשפטיים והחשבונאים של רכיבי השכר וזאת בשילוב לימוד תוכנת שכר. הקורס מעניק למשתתפים את כל הידע הנדרש להכנת משכורות וליישומים הממוחשבים הקיימים.

 

נושאי לימוד

 

מטרת תוכנית הלימודים לקורס חשבי שכר בכירים לחרדים הינה הקניית ידע וכלים להכנת משכורות ולשימוש בתוכנות ממוחשבות הקיימות לצרכי תחום זה.

 

להלן רשימה חלקית של הנושאים:

 

סוגי מס ועקרונות מיסוי תקנות מס הכנסה וקופות גמל
מבנה ומוסד הביטוח הלאומי נקודות בזיכוי מס
פטורים מדמי ביטוח ופטורים לפי סוגי הכנסה חישובי שכר
סוגי מבוטחים ועוד...

 

קהל יעד

 

הלימודים בקורס מיועדים לחרדים העוסקים במקצועות של חשבי שכר, מנהלי כספים, גזברים ומנהלי חשבונות המעוניינים להוביל בתחומי חשבות השכר ולקבל הסמכה מטעם לשכת רואי החשבון בישראל. בנוסף, הקורס מיועד למי שמעוניין לרכוש מקצוע בתחום חשב השכר ולרכוש כלים מקצועיים להשתלבות מהירה בשוק העבודה.

 

 

היכן לומדים?

 

מכללת ט.מ.ל למיסוי וחשבונאות ממוחשבת - ט.מ.ל הינה מכללה המתמחה בנושא החשבונאות. קורס חשבי שכר בכירים של מכללת ט.מ.ל קיים במתכונת מיוחדת לחרדים בשלוחת המכללה בבני ברק, בירושלים ובצפת. קורס חשבי שכר בכירים של המכללה מאושר ומפוקח ע"י לשכת רואי החשבון בישראל. היקף הקורס הינו מאה ושלושים שעות אקדמיות, אורכו כארבעה חודשים, המפגשים מתקיימים פעמיים בשבוע כל מפגש למשך ארבע שעות. 

 

למכללת ט.מ.ל סניפים באיזורי בני ברק, צפת, ירושלים, חיפה ואשדוד. 

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות נוספים ללימודי פיננסיים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס חשבי שכר לחרדים?

רוצה לדעת יותר על קורס חשבי שכר לחרדים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס חשבי שכר לחרדים
חוות דעת של סטודנטים: לימודים לדתיים
התקבלו 2,187 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp