קורס חשבונאי פיננסי בקריה האקדמית אונו

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס חשבונאות?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על קורס חשבונאות פיננסית - הקריה האקדמית אונו.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מסלול הלימודים אינו פעיל

 

קורס חשבונאי פיננסי הקריה האקדמית אונו

 

היחידה ללימודי תעודה והמשך של הקריה האקדמית אונו נוסדה כדי להכשיר אנשי מקצוע במגוון של תחומים כגון: מיסים, ניהול, משפטים, חברה, מינהל, חשבונאות וכספים ועוד. היחידה פועלת בשלושה מישורים שונים:

 • הכשרת כוח אדם
 • הקניית ידע מעשי לבוגרי לימודים אקדמיים המעוניינים בידע משלים או הסבת מקצוע.
 • הקניית ידע לארגונים ומוסדות המעוניינים להכשיר את עובדיהם.

 

מרצי היחידה מורכבים מאנשי מקצוע המכהנים בתפקידים בכירים במשק הישראלי, לצד אנשי אקדמיה בעלי ידע תיאורטי נרחב מחקר. הלימודים ביחידה משלבים בין הקנייה של ידע תיאורטי לצד הקנייה של כלים פרקטיים ומעשיים המתקיימים בסדנאות הלימוד השונות. בוגרי היחידה מצליחים להשתלב בקלות בשוק העבודה ורבים מהם אף ממשיכים למסלול לימודי תואר ראשון בקריה האקדמית אונו או במוסדות אחרים להשכלה גבוהה.

 

קצת על בית הספר לחשבונאות וכספים

 

בית הספר לחשבונאות וכספים של היחידה ללימודי תעודה והמשך נוסד על מנת להכשיר אנשי מקצוע בתחום. הקריה האקדמית מציעה קורסי חשבונאות שונים כגון: הסמכות לראיית חשבון סוג 1, 2, ו- 3, קורס מנהל חשבונות בכיר, ולימודי חשבונאי פיננסי. כל תוכניות הלימוד של בית הספר משתנות ומתעדכנות בהתאם לשינויי המשק ולדרישות של לשכת רואי החשבון בישראל ומשרד העבודה.

 

הלימודים בבית הספר מעניקים לתלמידים הכשרה תיאורטית מקיפה על מנת שיוכלו לעבור בהצלחה את הבחינות החיצוניות שמעניקות את תעודת ההסמכה וכן, ידע מעשי שמאפשר להשתלב בעבודה בקלות תוך שימוש בכלים הפרקטיים שרכשו במהלך לימודיהם.

 

תוכנית הלימודים

 

קורס חשבונאות פיננסית נועדו להכין את המשתתפים לבחינות של הוועדה המקצועית בשיתוף עם לשכת רואי החשבון. תוכנית הלימודים כוללת נושאי לימוד מקובלים כגון: השקעות, רכוש שוטף, מזומנים, עתודות, הון עצמי, רישום ודיווח, התחייבות לזמן ארוך וקצר, דוח רווח והפסד, דיווח לפי סוג הארגון, משגור עסקה משותפת, הכרה בהתכנסות על בסיס מזומן, רכוש קבוע, שותפויות, מרכז וסניפים.

 

הלימודים בקורס כוללים הכנה לבחינות החיצונית ועל כן התלמידים מתרגלים שאלות בפורמט הבחינה. במהלך הלימודים ייערכו שתי בחינות של הועדה המקצועית בשיתוף עם לשכת רואי החשבון בישראל.

 

תנאי קבלה:

 

לקורס חשבונאות פיננסית יתקבלו מועמדים בעלי תעודת הסמכה של הנהלת חשבונות סוג 2 או בוגרי 12 שנות לימוד בעלי 5 שנים לפחות של ותק בעבודה בתחום.

 

משך הלימודים ותעודות

 

לימודי הקורס כוללים 145 שעות לימוד המתפרסות על גבי 7 חודשי לימוד. ניתן ללמוד במסלול ללימודי ערב, אולם קיימת אפשרות למסלול לימודי יום או לימודי יום שישי בבוקר, כאשר היחידה פותחת קורסים במסלולים שונים בהתאם לביקוש ומספר הנרשמים. בוגרים שעברו בהצלחה את הבחינות יקבלו תעודת גמר של הקריה האקדמית אונו, היחידה ללימודי תעודה והמשך ותעודת מקצוע תוענק לתלמידים שסיימו בהצלחה את הבחינות.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי הקורס יכולים להשתלב כשכירים במשרדי ייעוץ מס, במשרדי רואי חשבון או להשתלב בעבודה במשק הציבורי במשרדי מס הכנסה וכדומה. בוגרי הקורס יכולים להשתלב בתפקידים בכירים כמנהלי חשבונות פיננסיים.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לימודי תעודה והמשך בקריה האקדמית אונו

עוד מסלולי לימוד - הקריה האקדמית אונו - לימודי תעודה והמשך

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס אבטחה באזור חיפה
בילאל
ללא תגובה
קורס ניהול מחסן ממוחשב בכיר בירושלים
קדוש מולה
ללא תגובה
מועדים לפתיחת קורס ייעוץ הנקה
הכשרה ליועצת הנקה
ללא תגובה
איפה בארץ אפשר ללמוד הפקה מוזיקלית
שירין אבו עקל
ללא תגובה
מתי מתקיימים לימודי חוקר פרטי
זוהר קליגמן
ללא תגובה
קורס קרימינולוגיה לתעודה ותעסוקה בתחום
אלינור אבן צור
ללא תגובה
קורס סוכן נסיעות ותיירות
אדם
ללא תגובה
לכניסה לפורום

מעל 28,780 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים930 חוות דעת

 • 4.1

  שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp