קורס התקנה ושירות למזגנים במכללה למינהל של הסתדרות המעו"ף

שירות אישי - צור קשר

המכללה למינהל

התקנה ושירות למזגנים המכללה למינהל של הסתדרות המעו"ף

 

קצת על המכללה למינהל

 

המכללה למינהל הינה מוסד הלימודים הוותיק והמבוסס בארץ, אשר מכשיר מידי שנה מספר רב של בוגרים להשתלב בתפקידים שונים בתעשייה הישראלית. במסגרת המכללה ניתן ללמוד מגוון של תוכניות לימוד בתחומים כגון: ניהול, שמאות ונדל"ן, מחשבים והייטק, טכנולוגיה, חשמל, לימודי הנדסאי, חשבונאות ועוד. צוות ההוראה במכללה מורכב מאנשי מקצוע מנוסים, אשר מעניקים ידע עיוני מקיף, לצד כלים מקצועיים המאפשרים לבוגרים להשתלב בעבודה בקלות.

 

קורס זה ניתן ללמוד בשלוחת המכללה למינהל באשדוד

 

 

תוכנית הלימודים

 

במדינה חמה כמו מדינת ישראל, כמעט לא קיים בית או עסק ללא מיזוג אוויר. בחודשי הקיץ, הביקוש אחר אנשי שירות בתחום המזגנים עולה באופן משמעותי, עד כי קשה למצוא אנשי מקצוע מיומנים בעלי הכשרה פורמאלית בתחום. משום כך, פותחה תוכנית לימודים ייחודית אשר מקנה למשתתפים ידע במתקני מיזוג האוויר וכלים מעשיים להרכבה של רכיבים שונות במערכות מיזוג והרכבת מתקנים של מיזוג אוויר.

 

בנוסף, הלימודים בקורס להתקנה ושירות למזגנים מעניק ידע וטכניקות לתיקון ואחזקה של מזגנים שונים וכן מתן שירות להפעלה ובדיקה שגרתית במתקנים ומערכות קירור ומיזוג אוויר. תוכנית הלימודים כוללת מגוון של נושאי לימוד הנחוצים לעבודתם של אנשי מקצוע בתחום, כאשר דגש מיוחד מושם על הקנייה של כלים מעשיים ומיומנויות התקנה, אחזקה וטיפול בסוגים שונים של מזגנים.

 

הלימודים בקורס מכשירים כוח אדם מקצועי שיענה לביקוש הרב שקיים בתחום ושיכול להשתלב בחברות שונות בעבודת תחזוקה ותפעול של מערכות, תיקון תקלות והתקנת מזגנים.

 

 

למי מיועד הקורס?

 

הקורס בהתקנה ושירות למזגנים מיועד לכל מי שמעוניין להשתלב בעבודה בענף קירור והמזגנים.

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה לקורס התקנה ושירות למזגנים הינם:

  • 10 שנות לימוד לפחות
  • מעבר של וועדת קבלה

 

נושאי לימוד

 

תוכנית הלימודים בקורס כוללת מגוון של נושאי לימוד כגון:

 

  • תרמודינמיקה
  • תורת הקירור
  • תקנים מערכות
  • תורת מיזוג אויר
  • מתקנים מערכות מיזוג אויר
  • פיקוד ובקרה
  • ועוד...

 

משך הלימודים ותעודות

 

הקורס בהתקנה ושירות למזגנים כולל 370 שעות לימוד אקדמיות, במסגרת לימודים דו שבועית במסלול ללימודי ערב. לבוגרים שעמדו בכל הדרישות והגישו את פרויקט הגמר תוענק תעודת גמר קורס מטעם המכללה למינהל.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי הקורס יוכלו להשתלב במגוון של תפקידים בחברות המייצרות מערכות מיזוג כגון חברת אלקטרה, או להשתלב בעבודה בתעשיות שונות המחזיקות מערכות קירור אוויר מורכבות וזקוקות לאנשי תחזוקה באופן שוטף כגון: מעבודת ניסויים, תעשיות שונות המחזיקות מכונות המצריכות טמפרטורות מסוימות ועוד. הבוגרים יכולים להיות עצמאיים בתחום, ולהתקין מזגנים בבתים פרטיים או בעסקים קטנים וגדולים.

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל

ssssssssss

מתוך פורום המכללה למינהל

הרשמה ללימודי הנדסאי בניין
אברהם צבי
ללא תגובה
דחייה של קורס הנהלת חשבונות
רויטל
ללא תגובה
יש התמחות להנדסאי תעשייה וניהול במקומות עבודה?
שני כהן
ללא תגובה
קבלה לקורס ניהול ועיצוב אירועים
לוטם דרעי
ללא תגובה
קורס למטפלות סוג 2
רוז
ללא תגובה
האם יש קורס פוטושופ בבאר שבע?
אתי
ללא תגובה
קורס קרוב ללימודי הנהלת חשבונות
משה בן ארוש
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp