קורס הסעת ילדים במכללת סלע דעת

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס רכב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קורס הסעת ילדים - מכללת סלע דעת.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הסעת ילדים במכללת סלע דעת

 

קצת על מכללת סלע דעת

 

מכללת סלע דעת הוקמה על ידי קבוצת "אמנון מסילות" החברה המובילה לתחבורה והסעות באזור הצפון. המכללה מקיימת מגוון של תוכניות לימוד בנושאי התחבורה והבטיחות ובנושאים מקצועיים נוספים. בוגרי הלימודים יכולים להשתלב בעבודה בחברה או בארגונים נוספים הזקוקים לכוח אדם איכותי בעל השכלה והסמכה בתחום.

 

מתחם המכללה ממוקם בעיר כרמיאל ומושך אליו מספר רב של סטודנטים מידי שנה. במכללה קיימות חמש כיתות לימוד הכוללות אבזור ומחשוב מתקדם לרשותם של הסטודנטים. המתחם עצמו מעוצב בצורה של כביש עם מדרכות אספלט ופאנלים בצבע אדום לבן כמו מדרכה מקורית. כל תוכניות הלימוד במכללה מאושרות ומפוקחות על ידי התמ"ת.

 

קיראו על: קורס רכב

 

תוכנית הלימודים

 

על כל נהג שמסיע מספר רב של נוסעים מוטלת אחריות רבה, הדבר נכון כפליים כאשר מדובר בהסעה של ילדים. הכותרות בעיתונים מעידות כי נהגים רבים לא נוקטים באמצעי הבטיחות הנדרשים, אמצעים שיכולים למנוע אסון גדול. משום כך, משרד התחבורה מציב דרישות גבוהות עבור אלו שמעוניינים להשתלב במקצוע, ועל כל נהג שמסיע ילדים ובני נוער להחזיק ברישיון להסעת ילדים במסגרת החוק, בעל חותמת "ראשי להסיע ילדים", על פי תקנה מספר 84.

 

בנוסף, מידי חמש שנים, על כל נהג ילדים להמציא תעודת יושר מטעם משטרת ישראל ולעמוד בכל הוראות החוק. תוכנית הלימודים להסעת ילדים במכללת סלע דעת, מאושרת ומפוקחת על ידי משרד התחבורה הישראלי. במהלך הלימודים המשתתפים לומדים על כל ההיבטים הבטיחותיים הנדרשים להסעת ילדים, ומפתחים את המודעות וחוש האחריות הנדרש מנהגים הפועלים בסביבת ילדים.

 

לימודי תעודה בתחום הסעת ילדים פותחו במטרה להכשיר כוח אדם איכותי בעל הסמכה והשכלה נרחבת בתחום, תוך הקנייה של ידע נרחב בכל החוקים והתקנות, נהלי הבטיחות, עזרה ראשונה, זיהוי אמצעי חבלה או אנשים חשודים שיכולים להרע לילדים ולנצל את תמימותם. מכיוון שמדובר בתחום אחריות גדול וחשוב, הלימודים כוללים מגוון של נושאים מורכבים הרבה מעבר להכרת כלי הרכב.

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה ללימודי הקורס הסעת ילדים הינם:

 • בעלי רישיון נהג רכב ציבורי או רישיון אוטובוס זעיר ציבורי (D1 / D )
 • בעלי טופס בקשה להיתר הסעת ילידם המונפקת באחת מתחנות רשות הרישוי.

 

משך הלימודים ותעודות

 

הקורס כולל יום השתלמות מורכז של שמונה שעות לימוד אקדמיות. לבוגרים שעמדו בהצלחה בדרישות השונות ועברו את הבחינה העיונית תוענק תעודת היתר "הסעת ילדים" מטעם רשות הרישוי.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי הקורס שעברו בהצלחה את בחינת ההסמכה יוכלו להשתלב בחברת "אמנון מסילות" כנהגי ילדים או לפנות ליחידה להכוונה תעסוקתית ולהיעזר בקשריה עם חברות וארגונים בצפון הארץ. הבוגרים יכולים גם להשתלב בעבודה כעצמאיים, בבתי ספר הזקוקים לנהגים, לספק שירות פרטי להורים ועוד מגוון של אפשרויות תעסוקה.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת סלע דעת

עוד מסלולי לימוד - מכללת סלע דעת

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

טכנאי חומרה ורובוטיקה לתעודה
איימן
ללא תגובה
לימודי קציני ביטחון לתעודה
סטניסלב חנין
ללא תגובה
מועד פתיחת קורס דירקטורים
דורון
ללא תגובה
לימודי תעודה של אימון אישי
יפית רג'ואן
ללא תגובה
קורס מערכות קירור בדרום
דני ישראלוביץ
ללא תגובה
קורס הכשרת מרצים בעיר אשקלון
נדב הררי
ללא תגובה
קורס רשיון C בבית שמש
אופק טויטו
ללא תגובה
לכניסה לפורום

מעל 28,813 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  הקריה האקדמית אונו1,045 חוות דעת

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,257 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp