קורס הנהלת חשבונות סוג 3 במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

המכללה האקדמית ספיר

קורס הנהלת חשבונות סוג 3 במרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר

  

המסלול לא פעיל, למסלולים נוספים של המכללה האקדמית ספיר לחצו כאן

 

למנהל החשבונות יש תפקיד חשוב בכל ארגון וחברה, תפקידו מתמקד בניטור וברישום של כלל הפעילות הפיננסית והוא האדם המעודכן ביותר בכל בקשור לנתונים הכספיים ובמצבה הפיננסי של החברה. סוג 3 היא הרמה הגבוהה ביותר של הנהלת החשבונות ומי שעובר הכשרה זו מחזיק את הידע המקיף והמעמיק ביותר בתחום החשבונאות הפיננסית.

 

קורס הנהלת חשבונות סוג 3 מקנה לתלמידיו את המיומנויות הנדרשות בתחום הנהלת החשבונות כדי להעשיר את הידיעות בתחום ולפתח את הקריירה המקצועית ואף להימנות כאחד מחברי הצוות הניהולי בחברה או בארגון.

 

תכנית הלימודים

 

מטרתו של קורס הנהלת חשבונות סוג 3 במרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר היא להרחיב את השכלתו ואת הידע של המשתתף בתחום הנהלת החשבונות. הלימודים בקורס מקנים לתלמיד הן ידע תיאורטי מתקדם בתחום והן מיומנויות מעשיות כאשר באמצעות שילוב זה המשתתף רוכש ניסיון רב בתחום.

 

תכנית הלימוד מחולקת לשני פרקים – פרק א' מתמקד בחשבונאות פיננסית ופרק ב' מתמקד בחשבונאות מעשית ממוחשבת. הקורס נבנה ומועבר תחת הפיקוח המקצועי של הגף להכשרה מקצועית של משרד הכלכלה. הציון שהתלמידים מקבלים בקורס קנה ציון מגן לבחינות ההסמכה החיצוניות של משרד הכלכלה.

 

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא כ - 214 שעות לימוד הנפרשות על פני 54 מפגשים, כל מפגש נמשך כ - 4 שעות. השיעורים מתקיימים פעמיים בשבוע, פעם אחת באמצע שבוע בשעות אחר הצהריים והערב ופעם נוספת ביום שישי בשעות הבוקר.

 

נושאי לימוד

 

  • ניתוח דוחות כספיים
  • השקעה בניירות ערך
  • התקינה החשבונאות
  • דוחות תזרים מזומנים
  • טיפול חשבונאי במסים    
  • סוגיות במימון
  • שחזור חשבונות
  • חכירות לאורך זמן
  • התחייבויות תלויות     
  • ועוד

 

על מוסד הלימודים

 

המרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר מאפשרת לכל המעוניין ללמוד, לרכוש השכלה ולפתח את דרכו המקצועית. תכניות הלימוד של המרכז בנויות הן מחומר תיאורטי והן מפרקטיקה מעשית אשר מקנה לתלמידים את המיומנויות ההכרחיות לעבודה הלכה למעשה. בחטיבה לחשבונאות ולמסים של היחידה אפשר ללמוד במגוון קורסים, ובהם קורס הנהלת חשבונות סוג 1 +2, קורס הכשרת יועצי מס וקורס חשבי שכר בכירים. במכללה האקדמית ספיר מציעים מלגות שונות לסטודנטים, לחיילים משוחררים ועל סמך מגוון קריטריונים.

 

תנאי קבלה

 

הקורס מיועד למנהלי חשבונות סוג 2 אשר רוצים לרכוש ידע מתקדם בנושא ולהתקדם בתחום. על כן, כדי להתקבל לקורס יש להחזיק בתעודת מנהל חשבונות סוג 1+2 או בתעודת מנהל חשבונות סוג 2, לפי התכנית הישנה.

 

תעודה

 

משתתפי הקורס אשר עוברים את בחינות ההסמכה החיצוניות מקבלים תעודת מנהל חשבונות סוג 3 מטעם משרד הכלכלה.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי הקורס להנהלת חשבונות סוג 3 יוכלו להשתלב בשוק העבודה, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי. הידע התיאורטי והמיומנות הפרקטית שרכשו מאפשר לבוגרים רבים להתקדם ולהתפתח במקום עבודתם הנוכחי. כמו כן, הקורס מעניק יתרון למועמדים למשרות מנהלי חשבונות בארגונים ובמפעלים השונים ומרחיב את ההזדמנויות העסקיות והאישיות של כל בוגר. כמו כן, הניסיון שצוברים הבוגרים בתחום זה מאפשר להם להמשיך ללימודים מתקדמים כמו ייעוץ מס, ראיית חשבון, מנהל עסקים ועוד.

 

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר

ssssssssss

מתוך פורום המכללה האקדמית ספיר

תעודת הוראה בגיל הרך
מיטל
ללא תגובה
מתי נפתח קורס עריכת וידאו?
אלון אומסקי
ללא תגובה
תנאי קבלה לתואר ראשון בכלכלה וניהול
יצחק חברוני
ללא תגובה
למודי חוץ קורסים מקצועיים
אנדריי
ללא תגובה
מטפלת מוסמכת סוג 2
ריטה בטוב
ללא תגובה
מועדים ותהליך הרשמה לקורס CCNA
קובי מארי
ללא תגובה
קורס חשמלאי מוסמך
רפאל
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp