לימודי הנהלת חשבונות סוג 3 ברשת מכללות מעוף

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס חשבונאות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על הנהלת חשבונות סוג 3 - מכללת מעוף.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הנהלת חשבונות סוג 3 ברשת מכללות מעוף

 

רשת מכללות מעוף נוסדה בשנת 1992 וממשיכה להוות אחד מהמוסדות המובילים בארץ להכשרה מקצועית וטכנולוגית בתחומים רבים. סניף הראשי של המכללה ממוקם בחדרה וסניפים נוספים פועלים בערים נתניה ועפולה. המכללה מציעה כיתות לימוד מרווחות עם אבזור הוראה מתקדם, מעבדות מחשבים וצוות הוראה מקצועי ומיומן בעל ניסיון פרקטי בתחומים השונים. המכללה מפסקת שירות אישי לכל סטודנט ומסייעת לבוגרים להשתלב בעבודה עם סיום לימודיהם.

 

קורסי חשבונאות ומזכירות במכללת מעוף מתקיימים תחת פיקוחו של התמ"ת ומכינים את הבוגרים לעבור בהצלחה את הבחינות החיצוניות. צוות הוראה מורכב מחשבונאים וותיקים בעלי ניסיון וקשרים במשק הישראלי. הלימודים מתקיימים בצורה של שיעורים פרונטאליים וכוללים תרגולים של בחינות הסמכה משנים קודמות.

 

תוכנית לימודים

 

מקצוע הנהלת חשבונות הוא אחד מתחומי העבודה המבוקשים ביותר במשק. מקצוע רבגוני זה פותח מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה. קורס הנהלת חשבונות סוג 3 הינו הרמה הגבוהה ביותר בתחום הנהלת החשבונות ומאפשרת לעסוק בהנהלת חשבונות של עסקים גדולים. הלימודים בקורס מעניקים ידע מקיף בחשבונאות פיננסית של חברות שנות, הפרשות ואירועים, השקעות בניירות ערך לטווח קצר או ארוך, ניתוח דוחות כספיים, הנפקת דוחות על תזרים מזומנים, התקינה החשבונאית, ניתוח של דוחות כספיים, יסודות ביקורת החשבונאות ועוד. בנוסף, הלימודים מעניקים ידע מעמיק בחשבונאות המעשית, כלומר הממוחשבת ומעניקים כלים להשתלב בתוכנות הנהלת חשבונות שכיחות במשק.

 

הלימודים כוללים שיעורים פרונטאליים ותרגולים של בחינות לקראת בחינות הגמר. בוגרי הקורס ייגשו לבחינות החיצוניות של התמ"ת כשבידם ציון מגן מטעם מכללת מעוף. ציון המגן מעניק סיכויים גבוהים יותר לעבור את מבחן ההסמכה בהצלחה.

 

משך הלימודים ותעודות

 

הקורס להסמכת הנהלת חשבונות ראשי אורך 10 חודשי לימוד במסגרת לימודי בוגר, ערב או ימי שישי בבוקר. בוגרי הקורס שעברו בהצלחה את בחינות התמ"ת יקבלו תעודת הסמכה כמנהלי חשבונות ראשיים מטעם משרד התמ"ת ותעודת גמר מטעם מכללת מעוף.

 

אפשרויות תעסוקה

 

העידן המודרני, המאופיין בהתפתחות טכנולוגית מצריך ידע בהנהלת חשבונות באופן מקצועי. באחריותו של מנהל החשבונות לדאוג לכל הפעולות החשבונאיות של החברה, לעבוד מול הבנקים, לשלם לספקים, להנפיק חשבוניות, לגבות חובות ועוד תחומי אחריות רבים. בישראל כיום מועסקים מעל ל- 80 אלף מנהלי חשבונות במגזר הציבורי והפרטי.

 

בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בכל ארגון ועסק כמנהלי חשבונות ראשיים בתפקידים הבכירים ביותר בתחום. גם תנאי העסקה ושכר של מנהלי חשבונות הם גבוהים, כאשר מנהלי חשבונות ראשיים נהנים מהתנאים הטובים ביותר. מנהל חשבונות ראשי יכול להתחיל את תפקידו בשכר של 10,000 ש"ח ברוטו בחודש ולהמשיך לטפס במדרגות השכר ככל שיצבור ניסיון בתפקידו ובעסק שבו הוא עובד. מכללת מעוף עוזרת לכל הסטודנטים להשתלב בעבודה ומקיימת קשרים עם התעשייה על מנת לאפשר לבוגרים למצוא עבודה מיד עם סיום הלימודים.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת מעוף - רשת מכללות

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

איפה מתקיימים לימוד קורס בישול
אחמד
1 תגובות
לימודי נורווגית היכן מתקיימים קורסים
נדב מגירכ
1 תגובות
קורס סייעת משלבת לעבודה בעירייה
דניאלה מזרחי
1 תגובות
קורס בישול בריא בשנת שבתון
ענת
1 תגובות
תנאי קבלה ומשך לימודי משחק
דיצה בן זקן
1 תגובות
קורס קונדיטוריה במרכז ובשרון
סמאהר מרעי
1 תגובות
קורס משא ומתן בחודש אוגוסט
ציוןבן אמרה
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,852 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת חיפה1,565 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת תל אביב966 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp