רוצה פרטים על הנהלת חשבונות מעשית?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מעשי הנהלת חשבונות

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על הנהלת חשבונות מעשית? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הנהלת חשבונות מעשי

 

"השורה התחתונה"

 

תחום החשבונאות והנהלת החשבונות הוא תחום רחב היקף ומעמיק. בתוכו נכללים נושאים רבים ושונים כמו מיסים, משכורות, הטבות, זכויות סוציאליות, ביטוח לאומי, נהלי העסקה שונים, זכויות וחובות ספציפיות של עובדים בדרגים מסוימים, ביטוח לאומי, ועוד. בכל הנושאים הללו מעורבת חקיקה, מעורבים אנשים בתפקידים שונים, ומעורבים פרטים רבים למכביר. כך, מדובר בתחום הדורש הכשרה רבה, והוא מורכב משלבי לימוד שונים ומגוונים – בעבור מי שמבקש להתמקצע בו. תחום זה כולל קורסים כהנהלת חשבונות 1, הנהלת חשבונות 2 ואף 3, קורס חשבי שכר ועוד.

 

אחת ההכשרות החשובות והמהותיות ביותר בלימודי הנהלת החשבונות, הוא קורס הנהלת חשבונות מעשית. קורס זה מאפשר לבעלי ידע וניסיון בתחום הנהלת החשבונות, למי שכבר למד את הקורסים התיאורטיים וצבר ידע בתחום, וכן למי שהוא בעל ניסיון מעשי בתחום זה – להתמקצע בכל הקשור בעבודה המעשית הקשורה בו. כך, בקורס זה יילמדו כל התוכנות המעשיות הנמצאות בשימוש בתפקידים השונים בענף הנהלת החשבונות, והן אלה שבעצם מאפשרות לחשב לבצע את עבודתו בפועל. מדובר בתוכנות רבות ומורכבות שיש להכירן – כל אחת בנפרד, לפי התפקיד שנועדה למלא ובהתאם למטרותיה.

 

על הלימודים

 

הקורסים ללימוד הנהלת חשבונות מעשית כשמם כן הם – מטרתם ולהעניק לתלמידים תרגול מעשי רב, בקיאות, ושכלול ההתמצאות והיישום בתוכנות המעשיות המשמשות בתחום הנהלת החשבונות. הלימודים נערכים, על כן, בכיתות מחשבים, כאשר כל תלמיד יושב מול מחשב במשך כל השיעור, והם כוללים סימולציות רבות על נתונים של חברות ושל בתי עסק ותרגול מעשי של השימוש בתוכנות השונות. בין התוכנות הנלמדות – תוכנות לארגון בסיסי נתונים גדולים, תוכנות לחישוב שכר, תוכנות להפקת תלושי שכר ועוד. כל התוכנות הנלמדות מותאמות, באופן מתבקש, לתוכנות המובילות הנמצאות בשימוש בשדה המקצועי בתחום הנהלת החשבונות.

 

 

מבין הנושאים הנלמדים בקורסים הללו

 

 • תוכנת חשבשבת – DOS, Windows
 • One Business SAP
 • Priority
 • מיכפל – תלושי שכר
 • תוכנת אקסל – גיליונות אלקטרוניים
 • סימולציות ותרגולים על נתונים של בתי עסק
 • נושאים רבים נוספים.

 

מוסדות לימוד אפשריים

 

 • מכללת חשב לחשבונאות – מכללה זו, הנמצאת בתל-אביב ומתמחה בתחומי החשבונאות, מציעה קורס הנהלת חשבונות מעשית במסלול בוקר או במסלול ערב לבחירתכם. הקורס כולל את לימוד התוכנות המבוקשות והנמצאות ביותר בשימוש בשוק הנהלת החשבונות המקצועי ובנוסף, השתתפות בקורס מקנה אישור על ניסיון של חצי שנת עבודה בפועל בתחום זה.
   
 • בקרה – המרכז להכשרה מעשית למנהלי חשבונות – מקיים קורס מעשי בהנהלת חשבונות. הקורס מתמקד בתוכנת חשבשבת בלבד – בפורמט DOS שלה וכן בפורמט Windows. הלימוד מתבצע באופן פרטני ובקצב התקדמות אישי, והוא אפשרי בכל ימות השבוע, על פי בחירה.

 

לסיכום

 

הקורסים השונים ללימודי הנהלת חשבונות מעשית מעניקים לכם את "השורה התחתונה" בתחום; אלה קורסים המעניקים לכם את הידע ואת ההכשרה המעשית בשימוש בתוכנות המשמשות בתחומי הנהלת החשבונות – לביצוע כל הפעולות המורכבות הנמצאות בתחום אחריותו של החשב הכלכלי. בסיום הקורסים תוכלו להשתלב בקלות בתחום זה, בכל ארגון, בכל עסק ובכל מוסד – ולהיות אחראים בפועל על הפקת המשכורות, על הדוחות ועל החישובים השונים
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על הנהלת חשבונות מעשית?

רוצה לדעת יותר על הנהלת חשבונות מעשית?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד הנהלת חשבונות מעשית

חוות דעת של סטודנטים: קורס חשבונאות

התקבלו 28 דירוגים בציון ממוצע 4.5 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp