קורס הנהלת חשבונות מעשית במכללת ספיר - לימודי המשך

המכללה האקדמית ספיר

קורס הנהלת חשבונות מעשית במרכז ללימודי חוץ והמשך במכללה האקדמית ספיר

 

המסלול אינו פעיל, לעוד מסלולים של המכללה האקדמית ספיר לחצו כאן


כלים מעשיים למקצוע חשוב


בוגרים רבים של קורסי הנהלת חשבונות מנסים להשתלב בשוק העבודה אך נתקלים בקשיים. הם מגלים שאמנם רכשו ידע עיוני רב בקורסים, אך הם חסרים את הניסיון המעשי אותו דורשים מקומות העבודה. המעסיקים מחפשים בדרך כלל עובדים מנוסים, שיכולים להביא לתפוקת עבודה גבוהה מיד עם כניסתם לתפקיד.


במרכז ללימודי המשך של מכללת ספיר מציעים קורס הנהלת חשבונות מעשי שבא לסייע לתלמידיו להתמודד עם חסמים אלה בעת יציאתם לשוק העבודה הישראלי. התכנית מאפשרת להם לצמצם את הפער בין הלימוד התאורטי לבין המציאות היום יומית בעבודה בפועל ובמהלכו הם מחברים בין העקרונות התיאורטיים לכלים מעשיים שיכולים לעזור להם להשתלב בהצלחה בחברות ובארגונים.

 


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס הנהלת חשבונות מעשית בספיר לומדים כיצד מתרגמים את הידע בתחום ניהול החשבונות לביצוע מעשי בעבודה. הם בוחנים נושאים שעולים בעבודה השוטפת על מנהלי חשבונות ואת הדרישות של מעסיקים שונים. בנוסף, הם דנים בעבודה במשרד דיגיטלי ומכירים תוכנות שמשמשות מנהלי חשבונות בעבודתם. לאחר מכן, הם מתוודעים לאופן הגשת הדוחות ורישום הפקודות ולומדים להבחין בין תפקידים שונים של מנהלי חשבונות תוך ביצוע ביקורת על העבודה ותיקון שגיאות נפוצות.


מתכונת הלימוד


קורס הנהלת חשבונות מעשי במכללת ספיר מתפרש על פני כ - 80 שעות לימוד אקדמיות שמחולקות ל - 20 מפגשים המתקיימים אחת לשבוע. המשתתפים יכולים לבחור בין מסלול בוקר לבין מסלול לימודי ערב.


במהלך הקורס, התלמידים משתתפים בהרצאות עיוניות שמשלבות מצגות להמחשה. חלק גדול התכנית מוקדש לתרגול מעשי ולהתנסות פעילה בשיטות העבודה. השיעורים כוללים סדנאות ותרגילים בקבוצות שנועדו לדמות את העבודה בפועל בהנהלת חשבונות.


סגל הוראה


מנהלת הקורס היא חשבונאית ויועצת מס מנוסה, בעלת הכשרה אקדמית במנהל עסקים. היא משמשת יועצת ומרצה במגוון מסגרות מטעם משרד הכלכלה ומתמחה בנושאים כמו מסחר, שירותים והייטק.


על מוסד הלימוד


המרכז ללימודי חוץ במכללה האקדמית ספיר הוקם לפני למעלה מ - 40 שנה ומציע קורסים מגוונים לבעלי מקצוע. התכניות נוגעות בשלל תחומים כמו ייעוץ, מנהל עסקים, רפואה משלימה, חינוך, שפות, חשמל ותקשורת. דרכם, יכולים עובדים לרכוש מיומנויות חשובות ופרקטיות למקצוע שלהם ולתרגל באופן מעשי עקרונות מרכזיים בעבודה.


תנאי קבלה


לקורס הנהלת חשבונות מעשית במרכז לימודי ההמשך של מכללת ספיר מתקבלים מועמדים בוגרי קורס הנהלת חשבונות 1+2 וקורס הנהלת חשבונות סוג 3. אין צורך בניסיון מקצועי או תעסוקתי בעבודת הנהלת חשבונות על מנת להתקבל למסלול.


תעודה


משתתפים שמסיימים בהצלחה את לימודיהם בקורס זכאים לקבל תעודת גמר "הנהלת חשבונות מעשית - מתיאוריה לפרקטיקה", המוענק מטעם המכללה האקדמית ספיר - המרכז ללימודי חוץ. כמו כן, הם מקבלים אישור על ניסיון מעשי אשר מקביל לחצי שנת עבודה, אשר חתום על ידי מנהלת חשבונות שעומדת בראש המסלול. כדי לקבל את הדיפלומה, התלמידים צריכים להיות נוכחים ב - 85 אחוזים מהשיעורים ולעבור את בחינות הגמר המסכמות.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר

ssssssssss

מתוך פורום המכללה האקדמית ספיר

תעודת הוראה בגיל הרך
מיטל
ללא תגובה
מתי נפתח קורס עריכת וידאו?
אלון אומסקי
ללא תגובה
תנאי קבלה לתואר ראשון בכלכלה וניהול
יצחק חברוני
ללא תגובה
למודי חוץ קורסים מקצועיים
אנדריי
ללא תגובה
מטפלת מוסמכת סוג 2
ריטה בטוב
ללא תגובה
מועדים ותהליך הרשמה לקורס CCNA
קובי מארי
ללא תגובה
קורס חשמלאי מוסמך
רפאל
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp