קורס הנהלת חשבונות 1+2 במכללת אור יהודה

שירות אישי - צור קשר

מכללת אור יהודה

קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 במכללת אור יהודה


בסיס כלכלי איכותי לכל ארגון


מנהלי חשבונות הם אנשי מקצוע שאחראיים על רישום ופיקוח של הפעולות הפיננסיות והעסקאות בבתי עסק, במוסדות ובמפעלי תעשייה. בנוסף, הם עוסקים בניתוב ובהקצאה של משאבים כספיים ובתרגום של יעדי החברה למונחים כלכליים בהם נדרשת החברה לעמוד כדי להתפתח. פועלם הוא הכרחי ביותר לכל ארגון וחברה, שכן הם משמשים כאמצעי בקרה חשוב על הפעילות הכלכלית, שיכולים לשפר את הצלחתו.


בשנים האחרונות התפתח מאוד ענף החשבונאות ועבר מהפכה טכנולוגית וכיום ישנה דרישה גבוהה לבעלי מקצוע מיומנים. ביחידת לימודי התעודה של מכללת אור יהודה מציעים קורס הנהלת חשבונות סוג 1 ו - 2, אשר מספק כלים מעשיים וידע חשוב למעוניינים להשתלב בענף החשבונאות. הקורס נערך בפיקוח של משרד הכלכלה והמסחר ומכין את משתתפיו לקראת בחינות ההסמכה החיצוניות שהכרחיות למי שרוצים לקבל את תעודת המקצוע.

 


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס מתחילים וסוקרים את אופן הרישום של כל הפעולות במחזור העסקי, שמשמשות לחיזוי הפעילות הפיננסית של הארגון. הם לומדים כיצד עורכים דוחות כספיים שונים ואיך מנהלים את מערכת הספרים שמתאימה לצרכי המוסדות או המפעלים. בהזדמנות זו הם גם דנים בחקיקה החשבונאית ובתקנות שרלבנטיות לעבודת מנהלי חשבונות בחברות. לאחר מכן, הם עוסקים בשיטות לביצוע חישובים מסחריים שונים ובשימוש מעשי בתוכנות המחשב שמשמשות לרישום המידע העסקי.


מתכונת הלימוד


קורס הנהלת חשבונות במכללת אור יהודה מתפרש על פני פרק זמן של כ - 9 חודשים וכולל כ - 320 שעות לימוד אקדמיות. המפגשים נערכים פעמיים בשבוע, בשעות אחר הצהרים והערב. התכנית מתנהלת במתכונת הרצאות עיוניות פרונטליות.


על מוסד הלימוד


מכללת אור יהודה נוסדה בשנת 1997 ונערכים בה מגוון מסלולים לקבלת תעודת מקצוע. תכניות הלימוד נערכות במרביתן בשעות הערב, וכך נוחות לשילוב עם עבודה. נושאי המסלולים כוללים סוגיות במסחר, בחשבונאות, בטיפול ובמנהל. מרצי המכללה מלווים את הסטודנטים באופן אישי לאורך לימודיהם ומתחזקים קשרים עם ארגונים וגופים שונים, על מנת לסייע להם בדרך להשתלב בשוק העבודה. בנוסף, ניתן ללמוד במכלל אור יהודה לתואר ראשון ושני של האוניברסיטה הפתוחה.


תנאי קבלה


לקורס הנהלת חשבונות 1+ 2 במכללת אור יהודה מתקבלים מועמדים בוגרי 12 שנות לימוד לפחות, שברשותם תעודת גמר מטעם בית ספר תיכון. כל המועמדים עוברים ריאיון אישי שנערך בפני ועדת קבלה, אשר בוחנת את התאמתם למסלול.

 

קיימת אפשרות לאלו שסיימו 11 שנות לימוד בלבד להתקבל, על סמך השתתפות ב11 שעות לימוד במתמטיקה שלאחריהן מבחן כניסה אותו יש לעבור בהצלחה. מי שבתעודת הבגרות שלו יש לפחות יחידת לימוד אחת במתמטיקה פטור מכך.

 


תעודה


משתתפים המסיימים את כל חובותיהם בקורס ועומדים בהצלחה בבחינות ההסמכה העיוניות והמעשיות של משרד הכלכלה, זכאים לקבל תעודת גמר "מנהל חשבונות סוג 1 בסיסי" ו - "תעודת מנהל חשבונות מתקדם סוג 2". כמו כן, מקבלים הבוגרים גם תעודת מקצוע "מנהל חשבונות סוג 1" ו - "מנהל חשבונות סוג 2", המוענקות מטעם משרד הכלכלה והמסחר.

למידע נוסף לחצו: מכללת אור יהודה

חוות דעת של סטודנטים על אור יהודה - קורס הנהלת חשבונות 1+2

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

מכללת אור יהודה
10/05/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהבת את ההתעניינות בתלמידים וקבלת עזרה ומענה בכל שעה ושלב. התחשבות רבה מצד המרצים, חברה מאוד קרא עוד...

על הקמפוס

כיף להגיע למכללה, תמיד יש אווירה של משפחה וחברות. יחס אישי לכל סטודנט

טיפים

ממליצה בחום. מקום אכפתי אוהב תומך ועוזר תמיד בכל שעה ובכל תקלה.


לכל חוות הדעת
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp