קורסי הכנה לבחינות סף ולרישוי מקצועי

הנך בדרך לשיפור סיכוייך להצלחה בבחינה!

 

בכתבות התוכן שלנו מובאות עובדות משמעותיות, במטרה לסייע לך בבחירת מסלול ההכנה הנכון עבורך להצלחה במבחנים.

 

באפשרותך לקרוא על כל קורסי ההכנה למבחנים לקראת קבלה ללימודים במוסדות להשכלה גבוהה, כמו גם על כל קורסי ההכנה לבחינות לשם קבלת רישיון מקצועי בתחומי עיסוק שונים.

 

עוד אנחנו מזמינים אותך להשאיר לנו פנייה באתר, כדי שנציגינו יוכלו לסייע לך להגיע להחלטה נבונה בבחירת מסלול ומוסד לימודים.

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים 

רוצה פרטים על הכנה לבחינות?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס הכנה למבחנים

 

לעמוד בסף ההצלחה

 

מועמדים לתכניות אקדמיות בישראל אינם היחידים שצריכים לעבור מבחנים מאתגרים. גם בוגרי תואר ראשון נדרשים פעמים רבות לעבור בחינות על מנת לזכות להכרה במעמדם מטעם לשכות ומועצות מקצועיות. אנשים המבקשים ללמוד או לעבוד במדינה אחרת, גם כשבידיהם תואר שני ושנים רבות של ניסיון מקצועי, עדיין צריכים לעבור מבדקים שונים המוכיחים את מיומנויותיהם המקצועיות ואת כישוריהם בשפות זרות.

 

למטרות אלו מוצעים מסלולי הכנה שונים, המסייעים לאנשים להתכונן באופן מוצלח וממוקד למעבר הבחינה הספציפית הנדרשת מהם. בדרך כלל, קורסים אלה, בדומה לתכניות הכנה למבחן הפסיכומטרי, כוללים הסברים על מבנה הבחינה, על סוגי השאלות והבעיות הקיימים בה, ועל הדרכים היעילות להתמודדות עם זמן קצוב. בנוסף, המשתתפים בקורסי ההכנה מתרגלים שיטות לאיתור מהיר של מידע, לבחירה יעילה בין תשובות שעשויות להיות נכונות, לגיבוש תשובה מלאה, לפתרון מתמטי של בעיות מסובכות ועוד.

 

סוגי הבחינות הקיימות

 

מבחן אמי"ר

 

מבחן אמי"ר בודק את רמת השליטה בשפה האנגלית של מועמדים לתכניות אקדמיות. הנבחנים נדרשים לקרוא קטע באנגלית ולענות על שאלות בחירה מרובה, לשכתב ולהשלים משפטים ולהוכיח היקף מספק של אוצר מילים.

 

מוסדות לימוד:

מכון נועם, מכללת ספיר, מכון טכנולוגי חולון HIT, קידום, בית ספר וול סטריט, בית הספר האמריקאי, TopPrep, רשת OK פסיכומטרי

 

מבחן מתא"ם

 

בחינת מתא"ם עורכת השוואה בין רמתם של בוגרי תכניות לתואר ראשון בפסיכולוגיה, ומהווה כלי סינון מועמדים לתואר שני קליני; במסלולים לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית מציבים סף קבלה הכולל ציון גבוה במבחן המתא"ם. המבחן בודק כישורי ניתוח סטטיסטיים, יכולת לקריאה ביקורתית במאמרים מדעיים באנגלית, בקיאות במושגי יסוד ובנושאי הפסיכולוגיה.

 

מוסדות לימוד:

פתרונות, אופק מתא"ם, בית הספר האמריקאי

 

מבחן GRE

 

מבחן ה - GRE מיועד לאנשים הרוצים ללמוד בתכניות אקדמיות בחו"ל. המבחן כולל פרק כתיבה הבודק כישורי הבעה ורמת יצירתיות, פרק מילולי המודד קריטריונים כהבנת הנקרא ואוצר מילים, ופרק מתמטי הבודק תפישות ויכולות חישוביות וגיאומטריות.

 

מוסדות לימוד:

בית הספר האמריקאי, ידע פלוס, קידום, GMAX, מאסטר קולג', בית הספר Brainiac

 

מבחן TOEFL

 

מבחן TOEFL מיועד לאנשים המבקשים לעבור למדינה זרה, בין אם לשם לימודים ובין אם למטרות תעסוקה. הבחינה כוללת פרק של כתיבת חיבור ופרק של דיבור בעל פה בשפה האנגלית, מעבר להבנת הנקרא. הוא בודק הבנה של שפה כתובה ודבורה, עושר של אוצר מילים, יישומי הידע בתחביר ובדקדוק אנגלי, וביטחון בהבעה בעל פה.

 

מוסדות לימוד:

בית הספר האמריקאי, ידע פלוס, GMAX, מכללת אופק, מאסטר קולג', TopPrep, Brainiac

 

מבחן GMAT

 

בחינת ה -GMAT היא כלי הסינון ללימודי תואר שני במנהל עסקים. בהרבה מקרים ניתן פטור למועמדים מבחינת GMAT, אך במקרים רבים אחרים נדרש לעבור את הבחינה או שהשתתפות בה מהווה יתרון בתהליך הקבלה. הבחינה כוללת מטלת חיבור, תרגילים מתמטיים ומבדק כישורי השפה האנגלית.

 

מוסדות לימוד:

ידע פלוס, אופק GMAT, קידום, TopPrep, בית הספר האמריקאי, מאסטר קולג', Brainiac, GMAX

 

מבחן מסו"ק

 

בחינת מסו"ק בודקת את סיכויי ההצלחה של מועמדים ללימודי סיעוד, ומהווה כלי סינון במסלולי ההסמכה במוסדות הלימוד. קריטריונים הנבדקים במבחן הם: יכולת הסקת מסקנות מתרשימים ומטבלאות, הבנת הנקרא ואוצר מילים באנגלית, מיומנויות חשבוניות, ידע בסיעוד, הבנה בעברית ועוד.

 

מוסדות לימוד:

המכללה הטכנולוגית תל חי, בית הספר האמריקאי ללימודי רפואה, IsraelNurses (קורס וירטואלי), בית הספר לסיעוד של המרכז הרפואי ברזילי באשקלון

 

מבחן רישוי למתווכים

 

מבחן הרישוי בתיווך בודק בקיאות בחוקים הרלוונטיים לשוק הדיור ולענף תיווך הדירות. כל מי שרוצה לעסוק במקצוע זה מוכרח לשאת ברישיון מיוחד מטעם משרד המשפטים. מעבר המבחן מקנה רישיון לעסוק כחוק במקצוע, בתנאים הבאים: גיל – מעל 18, תושבות ישראלית או היתר מיוחד ועבר נקי מפלילים.

 

מוסדות לימוד:

פאזל תקשורת, אנגלו סכסון, Cash Flow, המכללה הטכנולוגית תל חי, המכללה לנדל"ן NadlanLine, התאחדות משרדי התיווך העצמאיים בישראל, המרכז האקדמי כרמל, מכללת תמורה, אוניברסיטת בן גוריון – קמפוס אילת, עזריאלי המכללה האקדמית להנדסה בשיתוף הטכניון – קמפוס ירושלים, מכון לומדה החרדי ועוד.

 

מבחן רישוי ברפואה

 

בוגרי לימודי רפואה בחו"ל נדרשים לעבור בחינת רישוי ברפואה או להשתתף בסבבי הכשרה קליניים בבתי החולים שמחירם גבוה. המבחן בודק ידע בתחומים: פסיכיאטריה, רפואה פנימית, כירורגיה, רפואת נשים, רפואת ילדים ומיילדות. מבחן נוסף קיים לבוגרי רפואת שיניים, וחייבים לעבור אותו כל מי שרוצה לעסוק בתחום (גם אלה שלמדו בארץ.)

 

מוסדות לימוד:

בתי חולים - רבין בילינסון, קפלן, רמב"ם, סורוקה, נצרת; המשרד לקליטת עלייה, בית הספר האמריקאי ללימודי רפואה, קורס שילוב

 

בחינות לשכת עורכי הדין

 

בוגרי לימודי משפטים, בסיום תקופת ההתמחות שלהם, צריכים לעבור מבחן רישוי מטעם לשכת עורכי הדין על מנת לעסוק במקצוע. בבחינה זו עליהם להוכיח בקיאות בחומרים עיוניים מתחום המשפט, הבנה טובה שלהם ויכולת יישומית במקרים לדוגמא.

 

מוסדות לימוד:

מחשבות, המתמחה, הקריה האקדמית אונו, המרכז האקדמי למשפט ועסקים (קורס של מחשבות), לשכת עורכי הדין – ההוצאה לאור, מכללת און ליין, יגור השכלה, מפנה – הקריה להשכלה והדרכה

 

בחינות מועצת רואי החשבון

 

קיימות 14 בחינות בתחום החשבונאות, אך את רובן עוברים הסטודנטים במהלך התואר הראשון. שתי הבחינות הסופיות, חשבונאות פיננסית מתקדמת וביקורת מתקדמת, הן המאתגרות מבין כולן, ודורשות הכנה מיוחדת. מעבר להשלמת ההתמחות המעשית, מוכרחים בוגרי תואר ראשון בחשבונאות לעבור את כל 14 הבחינות על מנת לשאת ברישיון מקצועי כרואי חשבון.

 

 

מוסדות לימוד:

Target4u, מכללת אליוט, EZ100, רמי אריה

 

 

 

עזרנו לך? דרג אותנו:

שירות אישי חינם

צריך פרטים על הכנה לבחינות?

רוצה לדעת יותר על הכנה לבחינות?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מעל 2,100 סטודנטים
המליצו והצביעו על קורס הכנה

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,218 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

מחשבון תנאי קבלה תתקבל או לא?

 

איך אתה ביחס לאחרים?

ממוצע ציוני הגולשים שניסו להתקבל לתחומים הבאים:
תחום לימודים ציון בפסיכומטרי ממוצע בגרויות
לימודי גנטיקה 536 91
לימודי ביטחון 375 37
אדריכלות נוף 539 87

חוות דעת של סטודנטים: קורס הכנה

התקבלו 2,100 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5


סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן

סטודנטים מספרים על תחום הלימודים

הכל אפשרי ממליצה מאוד להתחיל !

אני אמא לומדת ועובדת משרה מלאה שנה שנייה
הטכנולוגית אורט בראודה כרמיאל
מירי
הנדסאי תוכנה - המכללה הטכנולוגית אורט בראודה
עדיף ללמוד לימודי ערב על מנת לשלב לימודים ועבודה......
אורט סינגאלובסקי תל אביב
רעות
אורט סינגאלובסקי - הנדסאי
מומלץ לעבור ללמוד פה , אריאל מקום יפה רחב שקט
אוניברסיטת אריאל - לימודי תעודה
חוניין
הנדסאי
איני חושב שאני במקום לתת טיפים לסטודנטים אחרים. כי אחרי הכל אני בסה"כ עברתי כרגע מבחן מימ"ד ועוד הדרך ארוכה מאד.
אך אולי בשביל סטודנטים שהם כיום במקומי לפני שלושה חודשים. עם הרבה מאד חששות ובלי מדי הרבה ידע 'בסיסי' על החומרים שהם הולכים ללמוד, אולי בשבילם אני יכול להגיד מילה אחת או שתיים.
בסה"כ זהו שינוי דרסתי בחיי היום יום שלנו. מלווה בקשיים ובהתגברויות, אך בסיפוק ובכיוון לחיים.
אני לדוגמא. נכנסתי לסדנא (קדם מכינה קדם אקדמית) כשהוריי התלבטו והעלו רעיונות של הגירה לחו"ל.
במשך כל הזמן הזה לא חשבתי שזה יקרה יום אחד, אך זה קרה בסוף.
הוריי ארזו את הכל ועברו לניו יורק. נשארתי די לבד פה בארץ.
כרגע אני עדיין בדירה של ההורים שלי. אך לא לעוד הרבה זמן.
ההורים רוצים להשכיר את הדירה ואני אמור למצוא לעצמי דירה לחיות בה.
ואגב, אם תשאלו אותי למה אני לא טס איתם יחד, אני אענה לכם.
האמת היא שהם מאד רצו שאבוא איתם לחו"ל. אך הסיבה היחידה שנשארתי בארץ... זה ה'לימודים'.
כי הלימודים כרגע הם על ראש מעייני. איני רואה שום סיבה הכרחית להישאר פה בארץ אם לא הלימודים.
זה הולך להיות קשה, כי אני להיות פה די בודד ובלי מספיק הכנסות בשביל להתקיים (חוץ מקצת כסף שהוריי ישלחו לי וקצת מהמלגות). אך אם המטרה היא מספיק טובה, הכל שווה.
לכן, מה שכוונתי להגיד לכם.
אל תלכו על זה אם אתם לא רואים את זה כעל ראש מעיינותיכם, כדבר הכי חשוב מול עיניכם כרגע.
נכון זה לא קל, אבל אתם חייבים לקפוץ למים העמוקים.
כי זה לא משהו שיתגשם לכם לאט. אתם חייבים לקפוץ.
אבל רגע לפני הקפיצה, תהיו בטוחים שזה מה שאתם רוצים לעשות.
כי אם לא. חבל על הזמן שלכם.
המרכז האקדמי לב
שלום
מכינה לחרדים - אקדמי לב
אם אתם בעניין של לעשות תעודה ברימון, אל תלכו על תעודה ב"הלחנת שירים"- היא לא נותנת לכם כלום. אני עשיתי את הטעות הזאת. גם אם הלחנת שירים זה מה שאתם רוצים/אוהבים לעשות בתכלס, לכו על מסלול "ביצוע", ובמסגרתו קחו קורסים שקשורים להלחנת שירים. גם תעודת "מבצע" לא נותנת המון אבל לפחות יש יותר סיכוי שיכירו בה במקומות אחרים. ועוד עצה - אל תעמיסו על עצמכם יותר מדי. אני העמסתי על עצמי כדי להיות "אפקטיבית" ובשנה שעברה מצאתי את עצמי קורסת, ואני מכירה עוד הרבה אנשים שעזבו המון קורסים מפאת חוסר זמן. צריך קודם כל לדעת כמה השקעה הקורס דורש בבית, ותתחשבו בגורמים כמו עבודה, מלגות וכו'...
בית ספר רימון
אוולין
לימודי הלחנה ועיבוד - בית ספר רימון
הייתי ממליצה לסטודנטים הבאים ליצור מצב שיאפשרו להם לבנות שיחזורים לבד מעצמם.ולהשתמש בהם לפני מבחנים. ממליצה להם לבוא עם ראש פתוח שניתן לשנות ולזכות בזכיות שנראות כה רחוקות. לבוא ממקום שאמנם העמותה קיימת 11 שנים וניתן דווקא מהמקום הזה היציב לקדם ולהתקדם.כי זו כרגע עמותה שמקיימת את עצמה, אך היא יכולה להיות גם עמותה מוכרת למשרדי הממשלה ולחינוך וגם לתורמים. הרי לסטודנטים רגילים יש גם שכר לימוד יותר קטן בחצי, וגם יש אפשרות להעזר במלגות. ולנו כלימודים לא מוכרים- לא שמעתי על סטודנט אחד מהעמותה לרפואה סינית עתיקה שקיבל מענק כלשהו. זה אפרי לפתוח את הסכר.:)
האוניברסיטה העברית בירושלים
עטרה
לימודי רפואה סינית
אני ממליצה לסטודנטים שעתידים ללמוד בספיר, לתכנן לעצמם מראש את דרכי ההגעה למכללה מאחר ועניין התחבורה הוא קצת בעייתי באזור (לפחות ממקומות מסויימים כמו הקיבוצים).
עוד הייתי ממליצה לא להוציא הרבה כסף על מגוון המזנונים שפזורים במכללה, מאחר וכל כמה מטרים ניתן למצוא מיקרוגל או מיחם עם מים רותחים, דרכם ניתן פשוט לחמם אוכל שהבאתם מהבית. מזין יותר וזול יותר.
כמו כן הייתי ממליצה בחום לנצל את ההנחה שניתנת לנו הסטודנטים בחדר הכושר במכללה. מדובר במחיר מצחיק למנוי שנתי, ואין כמו לחלץ עצמות אחרי יום לימודים ארוך :)
המכללה האקדמית ספיר
רוני
ספיר - שנה א` בהנדסה
1. מדובר במסלול תובעני, רצוי למצוא משרה מתאימה וגמישה.
2. מומלץ להיות נוכח בשיעורים - המרצים הנם אנשי מקצוע מרתקים ונותנים אינסוף דוגמאות שלא תמיד באות לידי ביטוי בסיכומים.
3. מומלץ למצוא משרה בתחום - מעניק המחשה של החומר שנלמד.
4. מומלץ להירשם למלגת פר"ח שמתקיימת בבתי ספר.
5. במידה והנך מגיע עם רכב מומלץ לרכוש מנוי לחנייה.
6. מומלץ להתכונן מבעוד מועד לתקופת המבחנים ולא לדחות הכל לדקה ה-90.
7. מומלץ לקרוא מאמרים לאורך הסמסטר - מעשיר את הידע, מחזק את הדברים הנלמדים במסגרת הקורס ואף מוסיף להם.
המכללה האקדמית אחוה
רנית
הסבה לחינוך מיוחד
לשלב לימודי תואר עם עבודה מעשית לאלה שלא עובדים, בעיקר עם זה חד הוריות שעשו שמיניות באוויר ווויתרו על משרות טובות יותר לפעמים בשביל להתקדם ובסוף נשארו בלי הקידום עם תואר ביד וללא עבודה טובה, לא שאני מתייאשת , אבל זה מתיש מעייף , קשה ולפעמים גם יכול לשבור את הבן אדם ,במיוחד שהמצב הכלכלי דוחק. מקווה בנוסףשייתחשבו בשעות ושלימודים יוכלו להתחיל גם בתשע למי שגר רחוק ולא נייד ויש ללו ילדים לשלוח לגן, מה שאני אומרת שמאחר שהמכללות היום פתוחות יותר ונגישות יותר צריך לחשוב איך מקלים על אימהות .
מכללה לחינוך ע"ש א. ד. גורדון
נורית
הסבת אקדמאים להוראה - גורדון
לא לוותר לעצמך, גם אם קשה. ללכת עם המטרה שלך ולהסתכל כל הזמן קדימה. גם אם יש קושי כלכלי או קושי לימודי וגם אם יש מכשולים בדרך לא לוותר לעצמך. כי בסופו של דבר המטרה הסופית-רכישת המקצוע אליו ליבך משתוקק - שווה את כל המאמץ. יהיה קשה ואני גם מכינה את עצמי לכך אך עם זאת אני יודעת שעם כל הקשיים הרבים אני אצליח כי הפעם אני אוכיח לעצמי ואני לא אוותר. אני ממליצה להתאמץ לא לפחד להסתכל רחוק ולשאוף למצוינות. כולנו יכולים לעשות הכל, רק אם נרצה ורק אם נאמין בכך.
המכללה האקדמית ספיר
מאיה
ספיר - מכינה קדם אקדמית
בשנה הראשונה ללימודים חשוב בעיקר בחודשים הראשונים לפנות זמן אך ורק ללימודים וכך להיכנס לשגרה ולאט לאט בלי לחץ לסדר את הזמן כך שהעדיפות הראשונית היא הלימודים אך חשוב גם לשמור על שפיות ולא לוותר על תחביבים מעבר ללימודים.
בנוסף לזה לדעתי כשאר הסטודנט יישם לעצמו שיגרה חשוב להתנדב לפרויקטים כמו פרח וסיוע לניצולי שואה וכו׳.
מומלץ לסדר את הזמן לפי טבלה כך כל המטלות יהיו כתובות ויופיעו מול הסטודנט ושהכל רשום הרבה יותר קל להתנהל;)
המכללה האקדמית אשקלון
אסתר
מכשור רפואי
לדעתי האדם הממוצע שמגיע למסלול הזה צריך לדעת שהוא לא פשוט אך בהחלט אפשרי בעזרת עבודה קשה. הסמסטר הראשון הוא קצת שוק אך זה משתפר, לא בטוחה מה אעשה עם התואר בהמשך אבל אני מרגישה שהוא עוזר לי לפתח את החשיבה, התודעה וההבנה הכלכלית שלי. אני חושבת שאת רוב האנשים זה לא מעניין והם מגיעים ללמוד 'כי זה פרקטי' אך לדעתי זה לא פרקטי ואם אין לך שמץ של עניין עדיף שתתאמצו יותר ותלכו ללמוד משהו שהוא מקצוע. אלו שזה מעניין אותם - לכו על זה :)
אוניברסיטת בן-גוריון
דניאל
תואר בכלכלה - אוניברסיטת בן גוריון
1)מאוד חשוב שהיו כיתות קטנות,כך תוצאות הלימודים היו יותר אפקטיבים. 2)בקשר ללימוד עצמו מאוד חשוב לחזור על חומר הלימוד לאחר כול שיעור,או לפני השיעור הבא ולהכין דף מסכם עם הפריטים הכי חשובים,כך היה יותר קל ופחות מעייף לקראת המבחנים. 3)מאוד מאוד חשוב להגיע מסודרים מבחינת אוכל מהבית עם אין קפיטריה,כי ללא אוכל (כמו אגוזים ופירות,סנדוויץ)קשה מאוד להתרגז במשך הרבה שעות. בהצלחה😊
מכללת תילתן לרפואה משלימה
אליסיה
לימודי נטורופתיה
לחסוך שנה לפני תחילת הלימודים.
כדי שלא יהיו בעיות תשלום בשנת הלימודים השנייה.

רקע מוסיקאלי חשוב לפני תחילת הלימודים. זה יעזור לכל סטודנט להבין טוב יותר את החומר הנלמד.

לשמוע הרבה מוסיקה, זה יעזור לפתוח את הראש. מפיקים צריכים תמיד לחשוב יצירתי, ומוסיקה מכל מני סגנונות עוזרת לחשיבה הזאת.

לא להגזים עם קניית ציוד בתחילת הלימודים. עדיף להתחיל בציוד בסיסי ולהבין אותו קודם לפני שרצים להשקיע כסף. אין לעולם הזה סוף.
מכללת בי.פי.אם
איתי
מסלול הפקה מיסיקאלית
צריך להכנס לרימון בגישה חיובית ובראש פתוח. להבין כי מוזיקה קודם כל באה מבפנים ומתבטאת אצל כל אחד אחרת. רימון מקנה את הכלים להתמקצע כמוזיקאי ומאפשר ללמוד לעומק את הטכניקות והדרכים בהם אתה יוצר ומנגן. אבל מה שאתה מביא ללימודים ומה שהלב והראש שלך מצליח לשאוב מהם - זה אינדיבידואלי. כל עוד זה בוער בך אתה תיהיה מוזיקאי. רימון לא שולח אותך לעולם ומבטיח לך הצלחה השראה שלא נגמרת ותהילת עולם. מה שתבחר לקחת וליישם זו אחריותך.
בית ספר רימון
נעם
סאונד והפקת מוסיקה - רימון
רק אם אתם אנשים שרוצים להיות אנשי מקצוע רציניים העובדים בעיקר בארגונים גדולים ואתם ברי היכולת והכישורים כדי להצליח בטכניון ולא רק לשרוד, יש לכם סיבה ואפילו כדאי מאוד שתסיימו את לימודיכם במוסד זה, אם אתם אנשים שרוצים להתפתח לבד ולהגיע מעבר לביצוע משימות שמטילים עליכם - כדאי שתשקלו קריירה אחרת , אלה אם כן יש לכם כישורים מצוינים ותוכלו לסיים את הטכניון ללא כל קושי כדי שהוא יהווה גיבוי חזק לעבודתכם העתידית .
הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל
אלכסנדר
מכינה - הטכניון
מי שאוהב טבע ואת הצפון באופן כללי יכול להשכיר דירה באחד הקיבוצים ולהינות מחיים שונים ושקטים למי שאוהב, יש מספר פאבים באיזור ששפ מתרכזים רוב הסטודנטים באמצע וסוף שבוע, יש גם הופעות טוסות כל השנה. האגודה עושה עבודה לא רעה ויש עם מי לדבר עם צריך. יום הסטודנט נחשב לאחד הטובים בארץ והוא כולל מסיבת בריכה ענקית בחורשת טל והופעות בערב
. אני חושב ששווה לבוא ליום הפתוח כדאי להבין בדיוק במה מדובר ולהתרשם מהמקום..
מכללת תל חי
גרמן
תל חי - הנדסאים
תבדקו טוב טוב לפני שאתם בוחרים לימודי תעודה או תואר, הכי יסודי ומעמיק. רצוי כמובן שזה יהיה תחום שאתם טובים בו ושיש לכם איזה זיקה אליו, והכי חשוב שאתם אוהבים ונהנים ממנו ומלאים תשוקה לעשייה. הלימודים מתישים, יקרים, שלא לדבר על כסף על דלק או אוטובוס ובטח אם אנחנו מדברים על דירה באזור מקום הלימודים יקרים מאוד. אז כדאי שזה יהיה משהו שתאהבו, שאתם מחוברים אליו ברמה ששווה את כל התהליך. חוץ מזה בהצלחה ותהנו :-)
בית ספר רימון
עדן
סאונד והפקת מוסיקה - רימון
אז שלום!! במכללת תל חי ישנם תחומים בהם אני ימליץ ותחומים שאני בכלל לא אמליץ עם השינוי שעברה המכללה הטכנולוגית בתל חי בקבלת מעמד מנכ"ל למר מאיר ביטון המכללה רק עולה וצונחת כלפי מעלה הרבה מאוד אנשים התחלפו בתפקידים וזה מביא להצלחה רבה והרגשה שונה מבחינת ההתנהלות כלפי הסטודנטים!! חברים מכללת תל חי שואפת כלפי מעלה מקום כפי מומלץ בחום חורף סתיו אביב וקיץ הנופים מהממים אזור שקט נחמד ונעים!! בקיצור שבה לבוא!!
מכללת תל חי
מיכאל
תל חי - הנדסאים
מכיוון שהלימודים עולים 50000 שקל אני אמליץ לסטודנטים עתידיים לבדוק אם יש באזורם עבודה, האם הם מסוגלים להתמודד עם קושי הלימודים וכמובן לבדוק לפני שהם מתאימים להתעסקות עם דם(לא הכי זוהר בשביל אנשים מסויימים). מודה ומתוודה שההצע לשינניות במקומות עבודה הוא נמוך ויש לקחת בחשבון שצריך להשקיע בלימודים ולהיות טובים. אם אתה אדם שקשה לו עם עבודה מוטורית עדינה בידיים לא הייתי ממליצה לו לגשת ללימודי השיננות.
אוניברסיטת תל אביב
אורטל
לימודי רפואת שיניים - אוניברסיטת תל אביב

סקר גולשים

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

ענה על השאלה

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

 • 0 %

  לא מוותר על זה, עוזר לי להתפקס

 • 0 %

  מדי פעם, כשיש לי שעה פנויה

 • 0 %

  הלוואי אבל ממש אין לי זמן

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם