רוצה פרטים על קורס הכנה לצבא?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס הכנה לצה"ל, רגע לפני...

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס הכנה לצבא? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכנה לצבא

מדוע צריך קורס הכנה לצבא?


מחקרים רבים מראים בבירור כי קורסי ההכנה לצה"ל הם יעילים מאוד ומכינים את החיילים לעתיד למסגרת הצבאית בצורה איכותית. ניתן כמובן גם להתאמן לבד או עם חבר אך המסגרת הקבוצתית של קורסי ההכנה השונים מכינה את האנשים בצורה הטובה ביותר לעולם החדש והמפחיד ששמו צבא ההגנה לישראל.

 

הקורסים השונים מעניקים תמיכה מוראלית, פיזית ומנטאלית לקראת הגיוס לצה"ל. חשוב לזכור כי רבים חוששים מיום הגיוס ומפני 3 השנים של השירות בצבא, אך על מנת להפחית במידה ניכרת את החששות המובנות, ניתן להיעזר בקורסי ההכנה השונים.

מה לומדים?

השירות הצבאי טומן בחובו לא מעט קשיים פיזיים ונפשיים. לאחר שנים בהם היינו תלמידי תיכון חופשיים, אנו נכנסים למסגרת צבאית בה לוקחים מאיתנו את החופש שלנו וזה מאוד קשה. החיילים המתגייסים ליחידות קרביות צריכים להתמודד גם עם קשיים פיזיים גדולים.

 

הקורסים השונים, מכינים את החיילים לעתיד לקראת כל אלה. בין הנושאים המרכזיים בקורסי ההכנה השונים - בניית כושר גופני, בניית כושר קרבי, תרגילי מנהיגות, הכרת צה"ל, ימי שדה, הכנה לגיבושים שונים, עזרה ראשונה, ניווט ועוד.

 

בכל הקשור לבניית הכושר הגופני (במיוחד עבור אנשים הרוצים להתגייס ליחידות קרביות), הדגש הוא על סיבולת שריר, סיבולת לב ריאה, נשימות, גמישות, אימוני כוח, מסעות, טיפוסים, סחיבות של פצועים ועוד.

למי מיועדים הקורסים?

קורסי ההכנה לצבא מיועדים בעיקר לבני נוער בכיתות י"א ו - י"ב הרוצים להתכונן לקראת הגיוס בצורה הטובה ביותר. ישנן לא מעט חברות ועמותות העוסקות בכך (למשל - עמותת אחרי, אלו"פ, המעז מנצח, עמית לכשיר ועוד).

 

הקורסים מתאימים במיוחד לבני נוער הרוצים להתגייס ליחידות קרביות וזקוקים לבניית כושר גופני מתאים וגם לבני נוער המעוניינים בהכנה מנטאלית ופיזית לצבא.ישנם קורסים כלליים וישנם גם ישנם קורסים ייעודיים לגיוסים מסוימים או לחטיבות מסוימות.

 

ניתן להשתתף בקורסים הללו במשך תקופה ארוכה (גם שנה או שנתיים לפני הגיוס) וניתן גם להשתתף בקורסים קצרים יותר ואפילו במפגשים חד פעמיים. כל אלה, עוזרים מאוד לקראת הגיוס הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס הכנה לצבא?

רוצה לדעת יותר על קורס הכנה לצבא?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: קורסים
התקבלו 23 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp